Şimdi Ara

İzmirde tutucu bir babaya sahip olmak? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Merve Hanım,ben de size katılıyorum çok haklısınız hiç bir kadınımız baskıcı ortamda yetişmemeli ataerkil toplumun doğurduğu sonuçlar bunlar hep,bu arada whatsapp var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 4 Haziran 2018; 21:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsmerve198

Öglen yollasın aksam istemiyorum
    Öglenleride otur evde annene yardın et yemek yap evi süpür karı programları seyret annenle günlere katıl.

Bunları yapmak zor mu geldi

O zaman kpss ye veya Üniversiteye çalış iyi okul tuttur veya memur ol kurtar kendini. Yoksa hayatın boyunca kocanın eline bakarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itsmerve198 İ kullanıcısına yanıt
    Tabiki, ah o hormonlar ah. Sana bir şey söyliyeyim mi, bir insan ortalama ergenliğe 13 yaşında girer. 15 yaşında da tamamen cinsel olgunluğa erişir. O yaştan sonra ne erkeği nede kadını zaptedebilmek zordur. Açık ve net, ateşle baruttur bu ikisi. Eskiden insanlar 16 dan sonra evlendirildiğinden bu pek sorun olmuyormuş. Evlilik yaşı geciktikce muhakkak bu hormonlar da kişiyi rahat tutmayacak Yani diyeceğim şu ki aslında fazla da geciktirmemek lazım. Eğer sevdiğin kişinin doğru kişi olduğunu düşünüyorsan oda seni seviyor seninle bir ömür geçirmek istiyorsa neden evlenmiyorsunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 4 Haziran 2018; 21:46:16 >
  • Gecen bende kizi babasi yuzunden terk etmek zorunda kaldiydim ulan kafeye cikmasina izin vermiyor yahu ne olucak aksam 1 2 saat oturup muhabbet etsek yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harun abi konu popülerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin bacın bulmuş ki iyilerini sende böyle arayıştasın galiba, benim bacım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conor McGregor

Senin bacın bulmuş ki iyilerini sende böyle arayıştasın galiba, benim bacım yok.
    Oğlum konu sahibi bacın değilmi?

Değilse neden benimle polemiğe girme gereği duydun?

Yazdıklarım saçma,bende biliyorum,açılan konuda saçma değilmi?

Selam ve rüku ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hop yavaş gel dengesiz herif ben konu dışının samimiyetine güvenerek yazdım o yorumu ve ayrıca konu sahibine de mesaj attım rahatsızlık vericek herhengi bir durum varsa kaldırırım diye güldük geçtik sen kimsin de gelmiş bana hakaret ediyorsun ? Sana yazılcak çok fazla sıfat var ama o zaman senin gibi seviyesiz davranmış olurum .Burası bizim mekanımız , burası aile ortamı gibi samimi bir ortam işine gelmiyorsa yallah futbol ve araba forumlarına boş varlık seni

• Oğlum konu sahibi bacın değilmi?

Değilse neden benimle polemiğe girme gereği duydun?

Yazdıklarım saçma,bende biliyorum,açılan konuda saçma değilmi?

Selam ve rüku ile
  • Babana sor bakalım, soramassında kendisi nasılmış gençliğinde , şaka bir yana da herşey seni koruma içgüdüsü
  • Babana sor bakalım, soramassında kendisi nasılmış gençliğinde , şaka bir yana da herşey seni koruma içgüdüsü

• Daha yaşım 19 üniversite ilk sınıfta mühendislik okuyorum:/
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    İste ya napcaz biz

• otobilge kullanıcısına yanıt
    Ama aşırı koruma ters etki yaratır

• Ankara’da tutucu babaya sahip olsan daha mı kolay olurdu İzmir vurgusu neden anlamadım?

• Gulmus gecmismis bak sen. Bana hic sey yazmana hakkin yok. Tanimadigin insanlar hakkinda ileri geri konusamazsin. Belki sen gulup egleniyorsun ama baskalari oyle yapmiyor olabilir o kadar kisi artılamıs, gelen cevaplara bak birde.

Kendini onun yerine koy birde birseyler paylasiyorsun ve biri gelip seni farkli ortamlarda hayal ediyor. Ayrica otomibil forumu buranin en samimi, seviyeli ve aile ortaminin oldugu forum. Burdakiler gibi bel altı muhabbetlerinin oldugu aile ortami yok orda

• Gulmus gecmismis bak sen. Bana hic sey yazmana hakkin yok. Tanimadigin insanlar hakkinda ileri geri konusamazsin. Belki sen gulup egleniyorsun ama baskalari oyle yapmiyor olabilir o kadar kisi artılamıs, gelen cevaplara bak birde.

Kendini onun yerine koy birde birseyler paylasiyorsun ve biri gelip seni farkli ortamlarda hayal ediyor. Ayrica otomibil forumu buranin en samimi, seviyeli ve aile ortaminin oldugu forum. Burdakiler gibi bel altı muhabbetlerinin oldugu aile ortami yok orda

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Gulmus gecmismis bak sen. Bana hic sey yazmana hakkin yok. Tanimadigin insanlar hakkinda ileri geri konusamazsin. Belki sen gulup egleniyorsun ama baskalari oyle yapmiyor olabilir o kadar kisi artılamıs, gelen cevaplara bak birde.

Seninle sabaha kadar devam edip en son sustururum da uğraşmaya değmez o zaman yallah otomobil forumuna

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.