Şimdi Ara

J.C Grange Kitaplarının Sonu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kitaplarin sonu hic beklenen etkiyiyaratmıyor kurgusu super kitaplarin ama sonu hic beklenen etkiyi yapmiyor benim gibi dusunen var mi?

• Aynı düşüncede değilim. Grange'dan bir tek Leyleklerin Uçuşunu okudum müthişti. Zaten beni etkileyen sonu olmuştu harikaydı sonu.
  • Şeytan Yemini - Kızıl Nehirler - Siyah Kan ve Leyleklerin Uçuşu muhakkak okunmalı; Taş Meclisi ve Kurtlar İmparatorluğu ise benim gibi yazarın hayranları tarafından okunmalı zira etkileyici değil. Gelelim sonlarının etkileyicilik boyutuna: ilk saydığım kitaplar gayet iz bırakan tarzda bitmişti. Göreceli bir durum söz konusu ama Siyah Kan ve Leyleklerin Uçuşu'nun sonundan hiç mi etkilenmediniz? Üzerinden 1 yılı aşkın zaman geçse de hala etkisinde kalmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Şeytan Yemini - Kızıl Nehirler - Siyah Kan ve Leyleklerin Uçuşu muhakkak okunmalı; Taş Meclisi ve Kurtlar İmparatorluğu ise benim gibi yazarın hayranları tarafından okunmalı zira etkileyici değil. Gelelim sonlarının etkileyicilik boyutuna: ilk saydığım kitaplar gayet iz bırakan tarzda bitmişti. Göreceli bir durum söz konusu ama Siyah Kan ve Leyleklerin Uçuşu'nun sonundan hiç mi etkilenmediniz? Üzerinden 1 yılı aşkın zaman geçse de hala etkisinde kalmaktayım.

aynen öyle özellikle siyah kan ve şeytan yemininde çok etkilenmiştim.
  • Siyah Kan ile Şeytan Yemini'nin konusu ne acaba? Ben ilk gördüğümde satanistlikle ilgili bir kitap sanmıştım öyle bir havası vardı kapağın
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso_deno_demiro

Siyah Kan ile Şeytan Yemini'nin konusu ne acaba? Ben ilk gördüğümde satanistlikle ilgili bir kitap sanmıştım öyle bir havası vardı kapağın

yok kardeşim kitapta kedi kelimesi bile geçmiyor.
  • Ölü Ruhlar Ormanı kaldı okumadığım hep unutuyorum onuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don-Vito Corleone

Ölü Ruhlar Ormanı kaldı okumadığım hep unutuyorum onuda

inan birşey kaybetmemişsin, kurgu da son da aynı.

grange çok tekrar ediyor kendisini o yüzden iki kitabını okuduktan sonra üçüncüsünde farklı birşey bulurum ümidiyle okudum ama ümitlerim suya düştü resmen.

siyah kan, şeytanın yemini, ölü ruhlar ormanı kitaplarını toplasanız bir kitap ya eder ya etmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.