Şimdi Ara

Jak Kalitesi ve Kulaklık Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: recepky

ya benim abimde çakma ipod almış zavalım onunda kulaklık girişi 2.5 mm küçücük giriş

herhangi bi elektronik dükkanından temin edebilrisin 2.5mm den 3.5 mm çeviren jackı böle uydu anteni müzik seti kolonu satan elektronik dükkanları var oralara gir sor kesin vardır 50 kuruş falandır fiyatı

Ya Jak olayı tamam, Onu aldım burada, 1 YTL idi ama :)
    Şimdi iyi bir Kulaklığa ihtiyacım var ...

Bu arada Beyler, Bazı ürünler 2 Yıl garantili oluyor, Ben MP4 üzerinde aldığım Kulaklık, dış kablosunda bir sorun olmamasına rağmen, Teknik servisde iç kablo kopmuş dediler ve bu bir Kullanıcı hatasıdır dediler...

Yani bu Garantili ürünler, garanti olarak ne şekilde Kullanabilirim, Adamlara neye göre benden Bunu garanti kapsamında değişme/onarma'ya ücretsiz alır :?

Bu garanti konusuda kafamı çok karıştırdı yaaa ...

• olabilir katlanan kablolar da ezilme olayı oluyo
    dış kablo da sorun olmamasına rağmen ama belki de eğer kullanırken bişey olmadığına eminsen kesin kulaklık ta birşey vardır onlar da kendi yolunu buluyo olabilir.
  • ya Korkuyomda, Bu ürünlrden birini garantili alsam ve bunda da bana aynısını yapsalar ve arkadaşlar kendim Van'da ikamet etmekteyim ve eğer net üzerinden kulaklık alırsam, garantiye giren bir kulaklığı adamlara nasıl ulaştırırım , onlar benden nasıl bu ürünü alır ve gerekli tamiratları yaparlar. :?
    Bunların her şehirden ilgili bir teknik servislerimi var yani anlaşmalı olarak çalıştıkları ve bunun benim şehrimde ne derece mümkün olabildiğini söyleyebilirmisiniz :?
  • ExCom Sen ne diyon Bu kulaklıklara :?
  • excom sana sennheiser ie4 al diyecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: recepky

excom sana sennheiser ie4 al diyecek

yok yahu, arkadaşla konuştuk, gerekli cevapları verdiğimi düşünüyorum..
  • Hedef Belirlendi Abi :)
    Artık Atış yapıyorum ...
    Yarıdmın için çok SaoL
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.