Şimdi Ara

java 6.31 son sürüm mutlaka yükleyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ava, ilk olarak Sun Microsystems tarafından 1995'te piyasaya sunulan bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Yardımcı programlar, oyunlar ve ticari uygulamalar gibi son teknoloji ürünü pek çok program bu teknolojiyi temel alır. Java, dünya çapında 850 milyon bilgisayarda ve cep telefonları ile televizyonlar gibi milyarlarca aygıtta çalışmaktadır.
    Java yazılımı niye gerekir?

Pek çok uygulama ve web sitesi, sisteminizde Java yüklü değilse çalışmaz. Üstelik bu tür uygulamaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Java hızlı, güvenli ve güvenilir bir teknolojidir. Bugün Java teknolojisini dizüstü bilgisayarlardan veri merkezlerine, oyun konsollarından bilimsel amaçlı süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet'e kadar her yerde bulabilirsiniz!
    Java'yı indirmek ücretsiz mi?

Evet
    Neden en son Java sürümüne geçmeliyim?

En son Java sürümü, bilgisayarınızda çalıştırdığınız Java uygulamalarının başarım, kararlılık ve güvenilirlik özelliklerini artırmaya yönelik önemli yenilikleri içerir. Bu ücretsiz güncelleştirmeyi yüklediğinizde, Java uygulamalarınızın güvenli ve verimli biçimde çalışacağından emin olabilirsiniz.

http://www.wupload.com/file/2678922492/JAVA_Version_6_Update_31.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merak etmeyen adam -- 24 Mart 2012; 22:01:41 >

• JDOWNLOADER CAPTCHA SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

3 Adımda Sorunu Çözün

1.captchatrader.com adresine üye olun.

sayfayı açtıktan sonra Register link'ine tıklayarak Boşlukları doldurun.

Refferer Bölümüne harezmi yazarsanız sevinirim.

2.http://www.captchatrader.com/files/plugins/jdownloader/captchatrader4jdownloader_win.zip Dosyayı indirin ZİP Dosyasını açın ZİP'i Çıkarttıktan sonra içerisindeki "captchatrader.properties" dosyasını not defteri ile açıp üye olurken kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz.

3. ZİP'ten Çıkan Klasörü Jdownloader\jd\captcha\methods\ klasörünün içerisine kopyalayın.

sorun çözülmüş oluyor...
    üye olduğunuzda site size 100 credi veriyor.
    credileriniz tükendiğinde captcha'ları algılamıyor.
    site credi mantığıyla çalışıyor.

isterseniz sitenin Downloads bölümünden iphone, ipad ve android işletim sistemi için eklentilerini indirip dışarıdayken de kredinizi arttırabilirsiniz.

http://www.captchatrader.com/captchas/solve adresine girip captcha'ları doldurup credinizi yükseltebilirsiniz.

Kolay Gelsin

• sezgisiz ben javanın son sürümünü verdim.jdownloader değil.neden kendin bir bölüm açıpta yayınlamıyorsun bu bilgiyi?sen son javayı yükle yorum yap ok
  • neden orjinal sitesi yerine wupload ?
  • ben alıntı yaptım yükleme değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.