Şimdi Ara

JAva gui ile main class arasında ki ilişki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bir ödevim var basit birşey aslında şöyle özetleyeyim. Gui ile 3 farklı sıcaklık birimini bir birine çevirmeyi yapıyorum. Hoca button altı kod istemiyor. Bu yüzden main yada başka classlarda oluşturduğum methodları guide buton event altında çağırmak istiyorum bir türlü bulamadım. Pazartesiye kadar bu işi bitirmem lazım :(

• Hocam Mesela Atiyorum CelciusKelvin diye class açarsın bu classın altında cevir() adında metod olusturursun altında islemini yaparsın daha sonra anaformda butonun mouselistenerinda CelciusKelvin.cevir(); dediğin zaman işini görür büyük bi ihtimal ödevi tam olarak anlatırsan yardımcı olmak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nordeus

Hocam Mesela Atiyorum CelciusKelvin diye class açarsın bu classın altında cevir() adında metod olusturursun altında islemini yaparsın daha sonra anaformda butonun mouselistenerinda CelciusKelvin.cevir(); dediğin zaman işini görür büyük bi ihtimal ödevi tam olarak anlatırsan yardımcı olmak isterim

Hocam tam olarak şu şekilde verdi ödevi :
    Write a GUI application that can do convertion between different temperature units. The user will enter the numerical amount and select the first unit and then the second unit and will press a button to make the conversion from the first unit to the second unit. The available types of conversions are:

Celcius, Fahrenheit and Kelvin

Provide Javadoc comments and at least 2 JUnit tests for each possible conversion.

Round your results to 2 decimal digits.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.