Şimdi Ara

java problemi (ÇOK ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar...konunun uzmalarına veya başına aynı problem gelmiş dostlara tüm gün boyunca üstesinden gelemediğim bir sorunumu danışmak istiyorum..sorun şu: JAVA uygulaması gerektiren borsa izleme ekranı matriks yıllardır sorunsuz çalışırdı..bu gün ise önce geç açıldı,sayfanın yarısı gelmedi beklerken de laptopun fanı deli gibi çalışmaya başladı..bir baktım CPU kullanımı %100..bir süre bekledim belki geçer diye ama yok..sistem göçtü adeta hiç bir işlem yapamıyorum, datalar sanki marsdan geliyor..örneğin 10:17 de matrikse yüklenen datayı ben saat 10:21 de okuyorum..varın siz anlayın gecikmeyi..uzatmayayım matriks ekranını kapattım,1 dk. sonra fan sustu,CPU kullanımı %12 lere düştü explorer hızı vs. normale döndü..tesadüftür filan deyip makinayı yeniden başlattım..kapatıp açtım ve matriksi yeniden çalıştırdım..olmuyor olmuyor durum aynı makina bayılıyor fan deliriyor...javajı silip tekrar yükledim..virüs taraması yaptım yok alllah yok düzelmiyor..tüm günüm geçti hala nedenini anlyamadım,sorunu çözemedim..bu durum sadece java uygulaması gerektiren program çalışırken ortaya çıkıyor..uygulamayı kapattım mı 1 dk. sonra ortalık sütliman..bu arada da makinada sistemi etkileyecek herhangi bir değişiklik,bir program yüklemesi filan da yapmadım....lütfen acil yardım..ilgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Yok mu arakadaşlar dostlar bu derdin dilinden anlayacak aramızda??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.