Şimdi Ara

Laptop ekranını 2.bir monitöre yansıtamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
11.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, laptop ekranımı 2. bir monitör ekranına bağlamak istediğimde şu sorunla karşılaşıyorum:

"Kişisel bilgisayarınız görüntüyü başka bir ekrana yansıtamıyor. Sürücüyü yeniden yüklemeyi veya farklı bir video kartı kullanmayı deneyin"

Konuyla ilgili bilgisi olan var mı? Ne yaptıysma düzeltemedim bu sıkıntıyı.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kişisel Bilgisayarınız Görüntüyü Başka Bir Ekrana Yansıtamıyor

Bilgisayarınızdaki görüntüyü başka bir ekrana yansıtamıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

• Ekran sürücünüzü yeniden yüklemeyi deneyin. Aygıt Yöneticisi'ni açın, "Ekran Bağdaştırıcıları"nı genişletin ve ekran kartınıza sağ tıklayın. "Yükleme Ayır" seçeneğini seçin, ardından sürücüyü kaldırın ve yeniden yüklemek için üreticinizin web sitesinden en son sürücüyü indirin.
    • Farklı bir video kartı kullanmayı deneyin. Ayrı bir video kartınız varsa, bunu bilgisayarınıza takmayı deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.
    • Windows 10 kullanıcıları için: Windows Ayarları'na gidin, "Sistem"i seçin ve ardından sol bölmedeki "Ekran"a tıklayın. Altında "Çoklu Ekran" başlığını göreceksiniz. Burada, görüntüyü diğer ekrana nasıl yansıtacağınızı seçebilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, bilgisayarınızda donanım sorunu olabilir. Bu durumda, bir teknisyene başvurmanız gerekebilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sorun ekran kartı driveri gibi duruyor. Nvidia ekran kartı varsa geforce expreince yukleyin amd kullanıyorsanız da onun bir programi vardı onu yukleyin. Onlari yapamam diyorsanız aygıt yoneticisinden ekran kartına sağ tık yapıp guncellestir diyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twitter kullanan insan -- 19 Eylül 2018; 15:40:37 >
  • Sorun yukaridaki arkadaşin da dediği gibi ekran karti sürücüleriyle alakali. Muhtemel sorun harici ekran kartindan değil dahili ile alakali o nedenle öncelikle intel hd graphics control panel yazilimini kurun kurulu ise güncelleyin düzelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.