Şimdi Ara

jbl 1000w gt4 series 250w rms subwoofer için anfi ??yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkdaslar ben jbl 1000w gt4series 250w rms subwooferımı yeni aldım ama hangi tür hangi marka anfi alacagımı kararsızım o kdr pro birsey istemiyorum normal fiyatta bi anfi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim bilgisi olanlar yazarsa ii olur simdiden cok tesekkür ediyorum

• Arkadaşım yine amfide jbl veya jameson veya sony ampli ile besleye bilirsin...

fiyatlar özelliklere göre değişir ama aşağı yukaru 250-320 ytl arası.
  • eywallah arkadasım aradıgımmı zaten buldum :D jbl 301.1 yada 75.4 alıcam bakalım hayırlısı yardım ettigin için saol cok tesekkür ederim..
  • 250W RMS bi süre sonra tatmin etmeyecektir seni. keşke bu işe başlamışken daha yüksek bir şeyler alsaydın.

quote:

Orjinalden alıntı: sarisinan

eywallah arkadasım aradıgımmı zaten buldum :D jbl 301.1 yada 75.4 alıcam bakalım hayırlısı yardım ettigin için saol cok tesekkür ederim..
  • daha almadım kardeşş walla kararısım bişey alamıcam bu gidişle
  • valla muhabbetine internetten siparişle aynı woofer'ı bende aldım arabamda minton vcd var zerre kadar memnun değilim sökecem sony vcd'ler var 400-500 ytl ama piooner-3900 düşünüyorum teknosada var.bende merakla şimdi bekliyorum ki hangi amfiyi alayım.bide arabada 3 yollu hoparlörler(piooner) var ne yapayım basit şekilde operasyonu nasıl düzenleyeyim,teşekkürler-saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihace -- 2 Mayıs 2007; 23:51:44 >
  • bilmediğimden soruyorum;bas amfisi ile sadece wooferlar mı besleniyor diğer kolonlar teybin kendi gücüyle mi besleniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: alihace

bilmediğimden soruyorum;bas amfisi ile sadece wooferlar mı besleniyor diğer kolonlar teybin kendi gücüyle mi besleniyor

sub. için monoblock bir amp. varsa diğer hoparlörler için ayrı bir amp. kullanılır genelde..
  • Bence fazla kafa yormayın
  • genç bi adamsan arabalara ve tesisatlara merakın varsa değil 1 tane 3 tane gt4 bile kesmez seni..
    Bende 1202 d var.Sanki yok

İlk zamanlar güzel geliyordu sonradan alıstım yetmıyor artık.
    2 tane kickerin en üst serisi beni anca keser.
    Jbl falan olursa 6 tane anca keser artık beni.

Ama arkadaşın da dediği gibi fazla kafa yormamak lazım.
    İnsan bazı şeyleri elde ettiği zaman o şeyin değeri azalıyor.
    Kendimden bahsetmiyorum yanlış anlaşılma olmasın.

Saygılarımla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.