Şimdi Ara

johnny2 adlı vatandaşa inat, ücretsiz oyun (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
372
Cevap
0
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Miex

quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

Suanda diyorum zaten..

Şimdi istanbulda anadlu yakasında kım warsa, sozune guvendığiniz (!) yazsın 10 20 30 ytl karsılıgı oyun verıcem. aldıgım parayı mehmetcık yada acev 'e bagslyacagım. bagıs makbuzunu scanleyıp sızlere gosterıcem. bagıs kısmına donanımhaber yazıcam.

beklıyorum..

Kadıköy'deyim ben ama dediğim gibi yarın olmaz.

miex gelıyorum kadıkoye. solider of fortune vericem sana. 10 yada 20 tl veririsin. aynen mehmeticğe bagıs yapıyoruz. kabulse hemen cıkıyorum.
  • ilk mesaj yazanlar arasında bende yer alıyordum okudum mesajı eski üyelerden birisine vereceğim dediği için mesaj attım ve yüksek mesajlı birisi dedi. benden önce gogorock denen arkadaş mesaj atmış baktım mesaj sayısı fazla değil 22 23 mesajı var altı üstü dedim kesin ben alırım oyunu :D ama o aldı. hatta ben maltepede oturduğumuda yazdım. arkadaş gogorockun mesajından alıntı yapıp (kaldı ki hiç maltepe kelimesi geçmedi) maltepeye akşam geleceğim yazdı. bende sanırım bana verecek diye sevindim ve konunun üstünde durdum. sonra msn adresini verdi hemen ekledim msn adresini ama ekledikten 5 6 dk sonra ekleme talebime onay verip listesine ekledi. ve sonrasında gogorock arkadaşta hemen bende maltepede oturuyorum dedi. bende yanlış anlaşılma olmasın diye konunun içine girdim ve konuşmalarını yolladı arkadaş bana gogorock ile. ben maltepede oturuyorum kelimimden yaklaşık 20 dk sonra olan konuşmada maltepede oturduğunu msn de bahsediyor kaldı ki maltepede oturan arkadaşa verecem dedikten sonra maltpe olayı ortaya çıkıyor neyse. bende itiraz etmeden kaldı ki etmeye hakkım yok kime verirse verir banane olur. bende foruma yazdım dedim ki arkadaşım telefonum bu arkadaşta gogorocka vereceğini ancak maltepeye geldiğinde benim ilede görüşeceğini söyledi. bende tekrar telefonumu verip çıktım. bu gün benim doğum günüm beraber otutu bir şeyler içeriz dedim tamam içeriz dedi arkadaşta bende saat 9 da dışarıya çıktım 9 da gelecek diye ve telefonunu bekledim. yani onun 10 dk duramadığı o yağmurlu havada ben 1 saat dışarıda durdum sırf gelecek berbaer oturacağız diye. ama arkadaş beni aramadı. sonra 10 gibi eve geldim ve gogorockun 9:47 de mesaj yazdığını gördüm. sonrada arkadaş 10u 7 geçe msn e geldi dedim neden aramadın dedim yollar karışık kuruşuktu dedi. ama dikkatimi çeken hem benle buluşmaması hemde 9:47 de eve gelen gogorock un evime kadar geldi şimdi verdi ve ben msn e girdim demesi. ve 10 u 7 geçe öteki arkadaşta evine girdi. yani 20 dk da maltepeden o söylediği trafikte o kalablıkta 20 dk içinde gidemez evine nasıl gitti birde trafiği sorun ettiğini söyledi arkadaş....

• Ya dostum,resim koyuyor musun koymuyor musun 3 saattir koyacaksın,madem haklısın koy resim...Anlama sorunun mu var
  • Ben bu işin içinde yokum cidden.

İlk başta almak istedim, ama şimdi karışmak istemiyorum Sherlock Holmes'a döndü olaylar.

Burdan Ergenekon'a gidecek diye korkuyorum konu, allah korusun ertesi gün bahçemde cephane bulurlar falan uzak durayım.
  • Artık şu saatten sonra gerek yok başka oyunu başka birisine bedava vermeye inandırmak için, espirisi yok yani.

Yalan söylediğinizi varsayalım, bütün forum önünde küçük düşmek yerine son zamanın en rezalet fps lerinden olan Soldier Of Fortune'u vermeye razı olurdum bende.

Diğer yandan doğru söylediğinizi varsayalım, ozaman gerçekten dürüstlüğünüze şapka çıkartırım.

Bununla birlikte şunu söyleyeyim, bu sizin başınıza gelen aynı olay benim başıma geldi, bir arkadaş bana (TamTurk) "Ahmet abi, sana inandım, hata mı ettim, kargolamamışsın" diye pm attı, kendisine anında dönüş yapıp neyden bahsettiğimi sordu, bana pm ile "Siz dolandırıcısınız" dedi, msn ini istedim, verdi, olay sonra açığa çıktı, bu arkadaş alınık bir ürün ilanı verip, msn ini bırakmış, skywalkerdh@hotmail.com (buna benzer bişeydi) diye msn alan biride bunu eklemiş, kendisini ben olarak söylemiş, adıda Ahmet diye sallamış, Tamturk forumda referans istemiş, benimle alışveriş yapan herkeste vermiş, Tamturk te güvenip parayı yollamış vs..

Bunuda şunun için söyledim, önceki konuyu açan arkadaş, size ve diğer kişiye pm attığını, olayı anlattığını ancak sizlerin mesajları okuyup, cevaplamadığınızı, terbiyesini bozmadan açıkladı, sizde sürekli telefonunu istediniz, ara beni vs. diye, madem bu kadar görüşmeye açıksınız, böyle bir suçlama karşısında neden bu kişiyle iletişime geçip, pm lerine yanıt vermiyor, olayı açıklığıa kavuşturmuyorsunuz. Ondan sonra ne hikmetse, nasıl oluyorsa, nerden haber alınıyorsa asıl dolandırdığı iddia edilen kişide hemen foruma girip bu konuyu bulup, dekontu ekliyor.

Ben sadece dikkatimi çeken şeyleri ve karşılıklı yazdığınız çelişkili ifadeler sebebiyle düşüncelerimi ilettim. Takdir kamuoyunun
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: QuAnTuM-C

Ya dostum,resim koyuyor musun koymuyor musun 3 saattir koyacaksın,madem haklısın koy resim...Anlama sorunun mu var

ya arakdasım neden sinirleniyorsunki bu kadar, bi soru sorduk cevap bekliyorum hala, resimde ne olsun istersiniz dedim, oyunu cekeyim yanına adımı filanmı yazayım.
  • Bana bu cevaplar vakit kazanmaya yönelik cevaplar gibi geliyor nedense.

Çünkü soru gerçekten çok net.
  • Birkere senin arkadaşın değilim,lütfen bana öyle hitap etme.Kendimi küçük düşürülmüş hissediyorum.Artık isme gerek yok bence,sky__walker adlı yöneticimiz gerekli açıklamayı yaptı.

Takdir kamuoyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 16 Ocak 2009; 23:01:41 >
  • msn im: gokhman@hotmail.com
    isteyen ekler cameradan oyunu ve kendimi gosteririm.
  • Valla ben diyecegımı dedim Ayrıca sky kusra bakma da oyunu beyenmeye gıbı bı durum sozkonusu deıl. neyse arkadaslar.

diyecegım sudur. bu olaydan sonra donanımhaber ıle alakamı kesiyorum. En mantıklısı bu... Bır dolu ısım gucum war. Kendını bılmez dengesız bır adamın ettıgı tek laftan sonra gelınen durumlara bak. Inanan ınanınır. ınanmayanda umrumda deıl. Yalnız bu olayda kımın ıyı kımın kotu oldugunu anlamamda cok yadımcı oldu. Ek olarak gokmenı tanımıs oldum.

Ben dedım. Anadolu yakasında olan varsa 10 tl versın. parayıda bankaya atalım ordan bagıs yaparız dedım. Miex ben yokum diyor. Zaten miex le bulusup versek bu sefer ahmet cıkacak ben ınanmıyorum dıyecek mehmet ben ınanmıyorum dıyecek. bu böle devam eder.

salaklık bendekı bu tarz bi olayı baslatım.

Sky kardesım sana teskur ederım yalnız bır tavsiye. dedigim gibi forumun teknık ıslerınden sorumlu kısı kımse ona forumun cookie suresını sor. bakalaım sana ne diecek. Grafıker oldugum ıcın pc'm 24 saat acık. Sureklı render alıyorum. ve aldıgım bir render ortalama 4 5 saat sürüyor.

Ilgilenen herkeze teşşekür ederim.

Güle güle DONANIMHABER

(Kendı kullanıcı hesabımı kendım deaktif ediyorum. Bilginiz olsun.)

• Entrikaya gel.
  • Pro Evolution Soccer oldu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 16 Ocak 2009; 23:05:04 >
  • Avenzea,giderken eğer varsa fake üyeliklerini alıp öyle git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 16 Ocak 2009; 23:03:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gogorock

quote:

Orjinalden alıntı: QuAnTuM-C

Ya dostum,resim koyuyor musun koymuyor musun 3 saattir koyacaksın,madem haklısın koy resim...Anlama sorunun mu var

ya arakdasım neden sinirleniyorsunki bu kadar, bi soru sorduk cevap bekliyorum hala, resimde ne olsun istersiniz dedim, oyunu cekeyim yanına adımı filanmı yazayım.

resim bir şeyi kanıtlamaz ki belki senin elinde o oyun var ve yanında resim çektireceksin. önemli olan daha önceden koyman resmi neyse. birde sana bir kaç soru soracağım ben bp nin bulunduğu mevkiye ne ad veriliyor, bp nin sokağı dediniz bp nin sokağının adı ne ve bp nin karşısında neler var yazabilirmisin? bende maltepede oturuyprum da ondan sordum...

• ben gultutan sokakta oturuyorum, bp nin hemen altında halk market var. marketin karsısındaki sokaktayım hemen
  • suçu ispatlanana kadar herkes masumdur.ayrıca burada yöneticiler basit bir ip sorgulaması yapsa her şey çözülecek.
    ama benim kafamda şüphe uyandıran birşeyi de söylemeden geçemeyeceğim.dekontun resmini koyan arkadaş avinza nın numarısını nereden biliyor ki 7 rakamın aynı olduğunu belirtiyor.sadece şüphe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1. Selim -- 16 Ocak 2009; 23:16:06 >
  • Kim kime laf atıyo anlamadım biri açıklama yapsın
  • arkadaşlarım gökhan denen kişi yani oyunu alan kişi benim tanıdığım bir arkadaş çıktı. kamerada oyunuda gördüm. benim kuzenimin en yakın arkadaşı çıktı. o kadar yazdık çizdik ama sanırım bu sefer gibi kaldık:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: hougras

arkadaşlarım gökhan denen kişi yani oyunu alan kişi benim tanıdığım bir arkadaş çıktı. kamerada oyunuda gördüm. benim kuzenimin en yakın arkadaşı çıktı. o kadar yazdık çizdik ama sanırım bu sefer gibi kaldık:D

Tabi o yüzden şu 3 sayfalık konuda bu ikisini savunan bir tek sen vardın.

Çok güzel hikaye, best seller olur cidden.
  • pardon gökmen olacaktı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.