Şimdi Ara

jung hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grompa yada golemlere yardım etmeyen takım arkadaşlarınızı ne yapıyorsunuz?

• Hiç başıma gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

Hiç başıma gelmedi
    Onun olduğu koridora gank atmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Onun olduğu koridora gank atmıyorum.

Alıntıları Göster
    Gank atmayarak sorunu çözüyorum. Bide bunların çok vuran versiyonları var. Twich, dari gibi zehirden ölenler vs vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

Gank atmayarak sorunu çözüyorum. Bide bunların çok vuran versiyonları var. Twich, dari gibi zehirden ölenler vs vs.

En kotusu e atan tristanalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZhanChi

quote:

Orijinalden alıntı: Sauron

En kotusu e atan tristanalar

Alıntıları Göster
    Hiç bir şey yapmıyorum.Kazanmak için oynuyorsan böyle tiplere katlanmak zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Hiç bir şey yapmıyorum.Kazanmak için oynuyorsan böyle tiplere katlanmak zorundasın.

Alıntıları Göster
    Birde bunların pinglemene rağmen yanından gitmeyen çeşitleri var 2lv alacakken yaratıgın dibinde durup exp'in bir kısmını alıp(Çalıp) Lanesine usul usul gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Karşısında ki adama bir kill veriyorum.
  • Lane'ine gidip ben ona yardım ediyorum. Kötülük yapana iyilikle yanıt veriyorum.
  • olishernandez kullanıcısına yanıt
    Selam be riot
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reno Jackson

Selam be riot
    Lanelerine gidip minyon çalıyorum 3 level olana kadar
  • Basima gelmedi de ben yaptim

Voli almistim jungle khazix'ti, adam bana tanklatti ben de tanklamam(küfürlü version) dedim geçtim lane'e sonra geldi feedledi
  • TR'de oynuyorsanız doğal karşılayın bunları ve runlere can çalma ekleyin. Yoksa eziyet çektiriyor. Rahat dönebileceğiniz ormancı alırsanız isterlerse hiç yardım etmesinler sıkıntı olmaz..
  • Kurtdan başlıyorum çok vurmuyorlar.Bazen adamları bilerek gönderiyorum.Daha rahat oluyor kimse bir şey kaçırmıyor.
  • Ben direk gidip yardim etmeyen koridora 1-2 kill veriyorum sonra normal donuyorum ormani,zaten fazla surmeden oyunda bitiyor,en son boyle yaptigimda biri video cekmisti ama hala bir yaptirim gormedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicksiz1i

Ben direk gidip yardim etmeyen koridora 1-2 kill veriyorum sonra normal donuyorum ormani,zaten fazla surmeden oyunda bitiyor,en son boyle yaptigimda biri video cekmisti ama hala bir yaptirim gormedim
    Leash yapmayan takım arkadaşı mı? O da ne?
  • öyle bi durumda gromp sonrası buffı hemen almayıp kurt+yengeç yapıp base geçip devam ediyorum, özel oyunda deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

Leash yapmayan takım arkadaşı mı? O da ne?

Na ve Euw farkı
  • Eger anladıysam hemen rede koşuyorum veya gromp kurt yampiri mavi yapıyorum gerisi canıma göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

Lanelerine gidip minyon çalıyorum 3 level olana kadar

Öyle bişey yapınca karşı jungle uyuyor mu? Bufflarini calardim ben olsam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.