Şimdi Ara

K@FKASYALI HOME THEATER :::: FOCAL ARİA KULLANICILARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
7.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K@FKASYALI

quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hayırlı olsun keyifli dinletiler güzel bir seçim bunları hangi AVR ile kullanacaksınız

şuan için denon 1911 avr ile kullanıcam üstad yatırımı hoparlöre yaptık amfi seçimi birazdaha sonraya kaldı amfimin hdmı çıkışlarınında teledünya yüksek voltajı nedeniyle yanması beni optik bağlantıya muhtaç bıraktı, konuyla ilgilenenlerden aslında bir fikir almak isterim optik ile hdmı arasında ses kalitesi açısından çok fark varmıdır açıkcası ben optikte sesleri biraz fazla açık gördüm özellikle tizler çok parlıyor, çok kapsamlı denemeler yapamadım daha ilk izlenimim bu

@PRODJ teşekkürler

İleride sorun yaşamamak için aşağıdaki üründen bir tane alın. Teledünya'ya gelen kabloyu bu cihaza bağlayın. Cihazın çıkışından da teledünya anten girişine bağlantı yapın. Böylece teledünya kutusuna ya da TV'nize(modül kullanıyorsanız) gelen hat önce cihazdan filtrelenerek ve korumalı şekilde diğer cihazlarınıza zarar vermeksizin taşınacaktır.

• @HI-DEF-MAN avr değiştirme durumuna gelince bu seçeneği düşünücem şuan kafamda pıonner ve anthem var bu konuda zamanı gelince sizlerden tekrar destek alıcam

@Apache40 üstad aslında tunçmatikten ziyade birazdaha kaliteli güzel bir ürün istiyorum monsterin cihazları güzeldi fakat şuan sıfırları bulunmamakta belkın var kafamda ama onunda uydu filitresi olan bir ürünü olması lazım bu konuda farklı tavsiyeleriniz olursa sevinirim

hafta sonu sistemi biraz derleyip toplama şansım oldu ikeanın besta tv dolap sistemlerinden bir parça aldım malzemesi suntadan olması biraz sıkıcı fakat modüler olması istediğin şekle girmesi ve enazından şimdilik işimi görmesi yeterli sistemi biraraya güzel topladı, şuan tek sorunum tv yi duvara asmak istediğim duvarın köşeli olması o yüzden orda baya işçilik gerekiyor geçici bir süre için bilgisayar monitörünü kullanıcam

K@FKASYALI HOME THEATER ::::  FOCAL ARİA KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@FKASYALI -- 23 Eylül 2014; 9:42:01 >

• quote:

@HI-DEF-MAN avr değiştirme durumuna gelince bu seçeneği düşünücem şuan kafamda pıonner ve anthem var bu konuda zamanı gelince sizlerden tekrar destek alıcam

@Apache40 üstad aslında tunçmatikten ziyade birazdaha kaliteli güzel bir ürün istiyorum monsterin cihazları güzeldi fakat şuan sıfırları bulunmamakta belkın var kafamda ama onunda uydu filitresi olan bir ürünü olması lazım bu konuda farklı tavsiyeleriniz olursa sevinirim

hafta sonu sistemi biraz derleyip toplama şansım oldu ikeanın besta tv dolap sistemlerinden bir parça aldım malzemesi suntadan olması biraz sıkıcı fakat modüler olması istediğin şekle girmesi ve enazından şimdilik işimi görmesi yeterli sistemi biraraya güzel topladı, şuan tek sorunum tv yi duvara asmak istediğim duvarın köşeli olması o yüzden orda baya işçilik gerekiyor geçici bir süre için bilgisayar monitörünü kullanıcam

1 hafta önce aldım. Çok kaliteli.

• Hayırlı olsun, bu üründe uydu anten girişi var mı acaba tam göremiyorum da ?
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın Renk seçimi de güzel bu arada Focal lerde
  • HAFTA SONU KUZENLE SİSTEMİ TEST ETTİK GERÇEKTEN DOĞRU TERCİH SİNEMADA Kİ PERFORMANS FARKEDİLMESİ ZOR VE ETKİLYECİ SESLERİ ÇOK NET VEREBİLİYOR FİYAT PERFORMANS ÇOK İYİ HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan5334

HAFTA SONU KUZENLE SİSTEMİ TEST ETTİK GERÇEKTEN DOĞRU TERCİH SİNEMADA Kİ PERFORMANS FARKEDİLMESİ ZOR VE ETKİLYECİ SESLERİ ÇOK NET VEREBİLİYOR FİYAT PERFORMANS ÇOK İYİ HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM..

Neden buyuk harf usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Hayırlı olsun, bu üründe uydu anten girişi var mı acaba tam göremiyorum da ?

http://www.shop24.lt/images/detailed/121/PF8VNT3-GR_2.jpg
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hayırlı olsun keyifli dinletiler güzel bir seçim bunları hangi AVR ile kullanacaksınız

şuan için denon 1911 avr ile kullanıcam üstad yatırımı hoparlöre yaptık amfi seçimi birazdaha sonraya kaldı amfimin hdmı çıkışlarınında teledünya yüksek voltajı nedeniyle yanması beni optik bağlantıya muhtaç bıraktı, konuyla ilgilenenlerden aslında bir fikir almak isterim optik ile hdmı arasında ses kalitesi açısından çok fark varmıdır açıkcası ben optikte sesleri biraz fazla açık gördüm özellikle tizler çok parlıyor, çok kapsamlı denemeler yapamadım daha ilk izlenimim bu

@PRODJ teşekkürler

ben de teledünya yı hdmi dan avr ye bağlayıp kullanıyorum. hdmi voltajı sabit değil mi? nasıl bir zararı oluyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apache40

quote:

Resim için teşekkürler üzerine yazmamışlar ama bu iki girişin biri in diğeri out sanırım tek prizde iki tane in iki tane out olan bu tip bir bir priz modeli bilen var mı acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Apache40

quote:

Resim için teşekkürler üzerine yazmamışlar ama bu iki girişin biri in diğeri out sanırım tek prizde iki tane in iki tane out olan bu tip bir bir priz modeli bilen var mı acaba?

resimdeki iki adet çıkışa benziyor zaten oda f konnektör girişi değil eski tip anten girişi şöyle iki tane f konnektör girişi olup ikitanede çıkışı olan bir elektrik filitresi piyasadamı yok benmi bulamadım bilmiyorum bilenler varsa tavsiye iyi olur hem teledünya hemde normal çanak anteni için çift çıkış lazım ama bulamazsak tabi tek çıkışla yetincez

@cLk konuda baya bahsettim bence direk avrye bağlı kullanmayın benim amfimin ve birçok kişinin amfisinin hatta tv girişlerinin yanmasının nedeni teledünyanın dengesiz voltaj göndermesidir

@Delerıum teşekkürler ahşap renkli olan siyahdan daha hoş aynı zamanda siyahın çok fazla fiyat farkı var bence aradaki farka değmez

@sakgoz79 teşekkürler

• hayırlı olsun
    anthemlerde fiyatlar düşündürücü ve kozmetik olarak hala bana hitap edemiyor. Neyseki bazı düğmeleri nihayet gizlemeyi becerdiler
    onun dışında performansı konusunda hep olumlu şeyler okuduk duyduk
  • K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    Hangi ürünle soruna çözüm buldunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Hangi ürünle soruna çözüm buldunuz hocam?

üstad şuan bir çözüm bulamadım yani kafama göre bir akım filitresi yok önerileri beklemeye devam ediyorum dediğim gibi monsterin güzel ürünleri vardı fakat onlarında sıfırını bulamıyoruz
  • Sanırım benim gibi iki uydu girişi ve çıkışı olan kaliteli filtreleme isteyenler için olması gereken ürün bu ama pahalı şöyle 200 gibi olsaydı düşünülebilirdi ama bu fiyat işin tadını kaçırıyor :) bir aralar media marktlarda vardı bolca bunlardan acaba gören duyan oldu mu hiç son zamanlarda ?

• 1000 serisi ve üstü modeller artık yok Türkiyede. tek tük daha alt modellerini görüyorum.
    tem
  • resimleri telefon ile çektiğim için pek kaliteli değil, az çok hoparlörü görsel olarak tanıtalım

alttaki döküm levha ve spike lar ile hem şık hem kullanışlı olmuş spikeların altında yerleri çizmemesi için plastik contaları var ve hoparlörün ikinci hava portu da altta

hoparlörün en üstünde focal logosunun olduğu siyah cam kullanılmış göreslik olarak şık olmuş tabi biraz tozlanma yapıyor ama çok sorun değil

sürücülerde keten malzemenin lifli parça parça yapısını görebiliyorsunuz

alüminyum magnezyum tweeter, ben son derece başarılı buldum detaylı çalıyor daha güzel bir amfiyle çok daha iyi sonuç alabileceğimi düşünüyorum

genel görsel

görsellik göreceli dir fakat ürünü ben görsel olarak çok beğendim, diğer karşılaştırma yaptığım hoparlörlerin hepsinden daha kaliteli, ses karakteri olarakta jbl es 90 lardan sonra tabi bana büyük fark hissettirdi hoparlör alacak arkadaşların mutlaka focalleri incelemelerini tavsiye ederim fiyat performans kalite olarak sınıfındaki bir çok hoparlörü geride bırakabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@FKASYALI -- 25 Eylül 2014; 9:18:17 >

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    alışkanlık ustadım muhasebeci olduğumuz için gün içinde kullandığımız muhasebe programınada hep büyük yazıyoruz bundan sonra daha dikkatte ederim saygılar... @eraycelik80
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

hayırlı olsun
    anthemlerde fiyatlar düşündürücü ve kozmetik olarak hala bana hitap edemiyor. Neyseki bazı düğmeleri nihayet gizlemeyi becerdiler
    onun dışında performansı konusunda hep olumlu şeyler okuduk duyduk

Türkiye de fiyatlar konusu bütün cihazlar için düşündürücü.Aşağıdaki linkteki fiyatla bizdeki fiyatlar arasındaki fark çok uçuk.
    Burda ithalatçı firmaların kar marjlarını bilmediğim için bu fiyat farkları vergi vs ilemi artıyor yorum yapamam.Firmaları da
    direk suçlamak haksızlık olur.Bunu da ayrıca belirtmek gerek.Aşağıda bir ebay;

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan5334

alışkanlık ustadım muhasebeci olduğumuz için gün içinde kullandığımız muhasebe programınada hep büyük yazıyoruz bundan sonra daha dikkatte ederim saygılar... @eraycelik80

Sayfanın seklini korumak adına soyledim ustat sizede kolay gelsin iyi çalısmalar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.