Şimdi Ara

k750 foto yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar k750 ile gunduz cekımlerımde super resımler elde edıyorum fakat aksamları oda ısıgında bır turlu guzel foto cekemedım ayarları nasıl yapmam lazım yada bır sorunmu var aslında butun ayarlarlada denedım ama olmadı bı fotoya bakın kullandıgım yazılım r1aa008

bu arada konuyu orta yere actım moderator arkadaslar kusura bakmasın acıl cevap almam lazım yanlıs yaptıysam affedın

k750 foto yardım

• Hocam daha ne olsun fena çıkmamış resim... Karanlık çıkmış onu diyosan telefonun ışığını açsaydın yada yanında verilen hediye flaşı takıp çekseydin yada resmi gece modunda çekseydin çok daha güzel resim alabilirdin.. Ama gece modunda telefonu bir kıpırdatman bile resmi bozar haberin olsun...
  • Öncelikle versiyonun dandik. İkincisi foto boyutunu en büyük, kaliteyide İYİ yap, sonra gece modu kullanma bence, birde flaşın olursa mükemmel fotolar çekersin.
  • quote:

Hocam daha ne olsun fena çıkmamış resim... Karanlık çıkmış onu diyosan telefonun ışığını açsaydın yada yanında verilen hediye flaşı takıp çekseydin yada resmi gece modunda çekseydin çok daha güzel resim alabilirdin.. Ama gece modunda telefonu bir kıpırdatman bile resmi bozar haberin olsun...

+1

K750i ile hediye edilen flaş gece çekimlerinde noise oranını bariz şekilde azaltıyor. Kanıtı da cep telefonu tavsiyeleri bölümünde

Bu arada çözünürlüğü artır,fotoğraf kalitesini en iyi olarak seç,kapalı mekanlarda gece modunu aç,elini kıpırdatma,ışığı iyi yakala ve nesneyi iyi odakla...
  • abı sımdı bu versıyon ısı benım kafama takılıyo zaten acaba ondan dolayı bole bısey yapabılırmı kı yaaa ben butun ayarlarda denedım gece modu kalıte fln hıc bırınde gunduzkı gıbı yanı ona yakın alamadım oda ısıgında cekemıyorum baska resımler koyıyım mesela onlar super

k750 foto yardım

k750 foto yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonstar23 -- 3 Temmuz 2006; 22:31:54 >

• http://www.imagenomic.com/ sitesinden Noiseware programini indir.

Hatta Pro sunda tüm bir folder i bil filtreletebiliyorsun.

Noise felan birakmaz.

Her derde devadir :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sivgin

http://www.imagenomic.com/ sitesinden Noiseware programini indir.

Hatta Pro sunda tüm bir folder i bil filtreletebiliyorsun.

Noise felan birakmaz.

Her derde devadir :)

bunu bı denıyım abı sonucu buraya yazarım gene bu arada cevaplar ıcın tesekkur ederım basınızı agrıtmadım umarım
  • Bu prgrami yine bu forumun bir yerlerinden ogrenmistim vakti zamaninda.

Simdi fotoraflari bilgisayara atinca yaptigim ilk is bu programla fltrelemek oluyor.

Tam k750i ye göre,olmazsa olmaz bir program.
  • bak dostum sana flaşın farkını göstereyim;
    herşey otomatik telefonun kendi led ışıklarıyla;
     k750 foto yardım

bu da mxe-60 flaşın gücü;
     k750 foto yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.