Şimdi Ara

Kablolu interneti wireless adaptör ile paylaştırmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
17.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Android telefonumdan ben de Wi-Fi ile internete girmek için TP-LINK TL-WN722N wireless adaptör aldım XP PC'mden kablolu modemimin internetini paylaştırmak istedim bir çok yol denedim bağlantıları köprüleme, virtual access point programı bir türlü başaramadım yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron23 -- 21 Ocak 2013; 19:22:03 >
  • Connectfy Pro programıyla interneti paylaşma;

En alttan programı indirip "Beni Oku.txt"de belirtildiği gibi kurunuz.
    Sonra programı açıp aşağıdaki gibi ayarlayınız.

Kablolu interneti wireless adaptör ile paylaştırmak

Ben Flaxesin Wireless adaptörünü aldım.
    Tam Modeli ve Özellikleri:
    "Flaxes FW-15 AX 150 Mbps 11n Harici 5DBI Anten Wireless Adaptör 1 Km Menzilli"

Bununla evde interneti paylaşıyorum.
    Connectfy programı kablolu olan internetinizi kablosuz bir adaptör (veya dizüstü pc) yardımıyla wireless yayımcı yani Hotspot olarak kullanma imkanı sunar.

Dosya kısmından indire basınız(CTRL+S). https://docs.google.com/file/d/0B0cqdGIRqh7AMF90OVROazBjZkE/edit?pli=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustix619 -- 28 Nisan 2013; 1:40:22 >

• bu connectify programı windows7 de daha saglıklı calısıyor ama konuyu hortlatan xp sistemim diyor birde su var

bu zamana kadar XP sistemlerinde bunu yapanı bulamadım deneyen varsa bizzat XP sistemden wifi dagıtabiliyorsa yazsın connectfy hotspot virtual wifi gibi bir cok prg mevcut

simdi onu kullan bu prog daha ii su prog var demeyle kimse vaktini harcayıpda kalabalık etmesin bence

varsa XP sistemde yapdıysan wifi dagıtabilip ( telefon , tablet , laptopla vb. )internet alabiliyorsan
    XP sistemi uzerinden bilmek isterim

Sorum şudur

XP sistemden interneti usb asaptör ile dagıtan varmıdır varsa buyursun resimleri ile eklesin bi zahmette

XP sistemde bu tür sey calısıyormu ???
  • Cmd den oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.