Şimdi Ara

Kablosuz modemi kablolu olarak kullanmak ve yazıcı tanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben birkaç gün önce işyerindeki bilgisayara format attım ama ilk denemem olduğu için format sonrası bazı konularda sıkıntı yaşıyorum.
    Normalde kulandığımız modem kablosuz idi fakat formattan sonra ben kurulumu yapamadım yani "kablosuz ağ bulunamadı" gibi uyarı verip duruyordu. Ben de kablolu olarak kullanayım dedim, gittim bir ethernet kablosu aldım, bağladım ama yine olmadı, sanırsam bu sefer de driver yüklemem gerekiyormuş. İnternetten araştırdığım kadarıyla anakart driverini yüklediğimiz zaman içinde ethernet driveri da oluyormuş ama bilgisayarın anakart markasını google'a yazınca sürücü falan bulamıyorum. Bu konularda acemi olduğum için bugün işyerindeki pc'den aldığım birkaç ss'i (Everest programından) aşağıya koyuyorum, belki başka birşey yüklemem gerekiyordur bilmiyorum, yani ne yapmam gerekir siz bana söyleyebilir misiniz?

Bir de hp 1300 yazıcı vardı, o da gitmiş format sonrası. Yazıcı kurulumları için cd falan gerekiyor mu yani onun için de driver falan. Netten aşağıdaki linki buldum ama orada 3 tane indirme şeyi var, herhangi birini indirsem sorunumu çözer mi?http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=tr&cc=tr&prodNameId=238322&prodTypeId=18972&prodSeriesId=238320&swLang=38&taskId=135&swEnvOID=2093

• Yok mu arkadaşlar bilen, bari internet bağlantısını yapabilmek için ne yüklemem lazım onu söyleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.