Şimdi Ara

KAÇIMIZIN KAPALI GARAJI VAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kapalı özel garajX2-acık özel garaj.
  • kapalı garaja koyuyorum ben de aylık 170 ytl vererek
  • Çok yerinde bir soru. Caddeler ve boş arsalar park yeri ...Biz henüz büyük apartmanlar yapıp, bodrumunu garaj olarak kullanıma başlayan millet değiliz.
  • benimde kapali garajim yok ama evimile kaldirim arasinda park yeri var fotografta gorulebilir belki
    avrupada her evin garaji var neredeyse benimkinin yok ama olsun
    zaten avrupalilar yada avrupada yasayanlar garajlari kullanmadiklari esyalari noel agaclari bisikletleri icin kullaniyor ve kumandali ve eve direk giris olan evler giris kapisi olarak kullaniyorlar
    birde (genelde yasli ve zengin lerde ) adamin kapisinda eski bir golf veya fiesta durur onla gorur her isini garaji bir acarsin icerde kesin bir luks araba vardir
    benim komsumun bir jaguari oldugunu daha yeni ogrendim adamda eski bir corsa var kapida duruyor garajda arka tarafta evin yanindan gecerek giriyorsun gecenlerde bir baktim adam yikiyor piril piril 90 li modellerden bir jaguar

ama sehir ici avrupada (ben biraz sehrin disindayim tamami dublex evlerden olusan bir semt) apartmanlarin yarisi garaj bulundugum ulkede bir metreden su ciktiginida hesaplarsak bu is icin cok ozen gosteriyorlar
    sehir icinde eski evler var genelde uc katl ve buyuk adamlar bodrum kazamadigi icin ilk kati garaj yapiyor ve ozel araba asansorleri var

cok uzun oldu ama kiyaslama olsun diye birseyler paylasmak istedim

KAÇIMIZIN KAPALI GARAJI VAR

• istanbulun yeni yerleşim yerlerinde artık evlerin altına kapalı katlı otoparklar yapılıyor mesela
    buyukcekmece/beykent taraflarında oturuyorduk bir ara sitede 4 -5 tane 15 katlı bina vardı, ve sitenin otoparkı yer altındaydı ve 3 katlıydı 2 katı daha boştu, o kadar buyuktu yani , otoparkın üst tarafıda çim havuz koşu yolu gibi şeyler yapılmıştı, ama istanbul içine geldikce evlerin garajları yok, herkes kapısının önüne koyuyor aracını,
  • 26 daire 30 araçlık kontenjan
  • EVİMİZİN ALTINDA GARAJIMIZ VAR
  • Kapalı müstakil garaj
  • quote:

Orjinalden alıntı: aristo48

Kapalı müstakil garaj

İmkanı olan için güzel.
  • 53 DAIRE VAR 20 TANESI DOLU 15 DONUM UZERINDE 6 BINA VE ALTI TAMAMEN GARAJ YAKALISK 150 ARABA GIRE BILIR SANIRIM CUNKU SUANDA DAIRE BASINA ISTENILDIGI KADAR ARAC KOYULA BILIYOR BUTUN DAIRELER DOLARSA MAX 3 TANE YER OLUCAK FLAAN DEMISLERDI BENDE EN GUZEL YERLERE HEMEN BIZIM ARAC PLAKALARINI YAPSTIRDIM :d ANLAMADIGIM BISI BIZIM GARAJDA NIYE FAZLA KOLON YOK TEHLIKELIMI ACBA A??
  • 10 daire - 10 araç yeri + benim ve iki komşumun ( mal sahiplerinin ) kapalı yerleri var . Benden hariç diğerleri kapalılarına ıvır zıvır koyuyor , Benim boş dururdu , ancak hırsız anfiyi götürdüğünden beri kapalıya alıyorum..
  • kapalı garaj çok büyük bir artı, büyük şehirlerde hele ara sokaklarda park tam bir işkence bununla birlikte aracımda her gün dalak gibi çizikler var, bu insanlar kıskanç mıdır nedir anlamış değilim araç çizmekten ne zevk alıyorlar bi anlasam keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 18 Nisan 2007; 20:09:45 >
  • kaldırım üstü garaj Hatta bazen ordada yer bulamayınca yolun kenarı
  • Sitenin toplu garajı fakat müstakil gibi her dairenin yerleri parsellidir.. Her daire için 3 araç yeri mevcut
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.