Şimdi Ara

KAÇIMIZIN KAPALI GARAJI VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşam 6 ya kadar evin görüş alanındaki kaldırım önü, daha sonra gelirsem semt sınırları içinde herhangi bir kaldırım önü.
  • açık otoparkımız var apartmanın arkasında. uzaktan kumandayla giriliyor.
  • Kapalı ortak garaj.

26 daşre 3kişilik garaj Aslında garajda 20 kişilik ama projeyi kim iczdiyse garajın icini kolonlarla doldurmuş
  • Okul zamanı bursadayken kaldırım; Memleketimde site ortak garajı;yazlıkta üstü açık özel garaj
  • quote:

Orjinalden alıntı: tissot1853

Almanyada 20 milyon garajın olduğunu öğrendikten sonra türkiyede durum nedir merak ettim.
    İstatistiki veri olur amacı ile bir anket planladım .
    Cevabınız forum katılımcıları için fikir verici olacaktır.
    Lütfen cevabınızı : kapalı müstakil /kapalı ortak garaj/açık özel garaj/yarı kapalı özel/kaldırım önü Garajı olarak belirtirseniz sevinirim.

modeline göre az km yapmış(!) araç ilanı veren herkesin banko kapalı garajı var. Çünkü kime sorsan, bu km çok az diye, hepsi ağızbirliği yapmışçasına "Sahibi bayan, kapalı garaj arabası. doğru düzgün dışarı çıkmadı ki." cevabı alıyorum.

demek ki memleket kapalı garaj kaynıyor. bizim haberimiz yok sadece.

• Müstakil evimiz var ve tabi tek kapali garajim. Kuzu gibi yatiyor masallah
  • Bizim arabada yok grajda ama eski oturduğumuz evin yerine yapılan aptmanda graj var ama araba girmiyor. Karşısındaki aparmanın garjıda oto yıkamacı olarak birine kiraya verilmiş. Milletimizin iş güzarlığı işte.
  • sitenin otoparkı var ama bazen yer bulunmuyor çünkü bazıların 2 arabası var
  • Kapalı garajım var,ama garaj kapısının önündeki rampada duruyor aracım.
    Hanım sabahları işine giderken araba garajın içinde kalırsa mazallah çıkartana kadar
    c sınıfı marea a sınıfı olur
  • 2 Kapali Park Alani+Kaldirim Onu Yine de yetmiyor.
  • Her arabaya lazım ama imkan meselesi.Çoğu araba gibi bizimkisi de kaldırım arabası maalesef.
  • lojman bahçesi yol...(kaldırım yok.)
    esas ev açık özel garaj ama 11 daire var garaj araçlık yani genelde yol kenarı oluyo...
  • Kaldırım Önü:)
  • Sokakta yer kalmadı.Şu anki durum full.Karşımıza yeni bir bina yapıldı.Artık arabalı birileri gelmesin diye dua ediyorum.Zaten 5 arabalı binada park yerimiz 2 araçla sınırı.Onda da diğer komşulardan erken gelmek için yarışıyoruz. Öyleki bazen araçla dışarı çıkmıyorum bile. Geç vakitte yer bulamam diye
  • kapının onunde kaldırımın uzerinde duruo ve gecen arabalardan her gun uzerinde bi karış toz oluo her gun yıkasan bile ):
  • Benimde Memleketimdeki Evimde Kapalı Garajım Var. Ama İstanbulda Olmadıktan Sonra Ne İŞime Yarar Ki ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuE_bErRy -- 11 Nisan 2007; 23:44:20 >
  • Kapalı müstakil garajım var....

Ha bide bomboş sokakta direkt gelip garajın çıkışına park eden baş belalarım var...
  • benımde garajım war benım de
  • hem evde hem de isletmemizde garaj yaptirdik.
    gerci evdekini yaptirdik diyemeyiz.hemen yan taraftaki kucuk kullanilmayan bir yer var orayi da almistik araci oraya sokuyoruz.
    isletmemizdeki garajdan bi foto yollayayim

KAÇIMIZIN KAPALI GARAJI VAR

KAÇIMIZIN KAPALI GARAJI VAR

• Apartmanda 9 daire var, 4 ya da 5 arabalık kapalı garajımız var. Orda da üst komşumuzun transporter'ı ve dandik hyundai excel'i, yan komşumuzun BMW 1100GS motoru ve dayımın teknesi duruyor Garaj L şeklinde. Ben bazen giriş kısmına bırakıyorum arabayı. Bu da ya arabada mal varsa ya da arabayı yıkayacaksam. Ama genellikle kaldırım önünde duruyor. Çok şükür sokaklar geniş, yeni bir bina yapılsa da yer bulabiliyoruz. Yanda boş bir arsa var, oraya da bina yapıldığı zaman ayvayı yicez
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.