Şimdi Ara

Kadıköy'den nereden alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefon alıcam iphone 4 ya da 4s kadıköy'den nerden alabilirm.ikinci el bakıyorum 1000 Tl gibi bütçem var,sim free kutulu falan temiz cihaz alıcam. sahibinden'den bakıyorum devamlı osmanağa çıkıyor buralar güvenilir midir? sizin önerebileceğiniz bi yer var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali976 -- 16 Nisan 2012; 18:48:15 >

• Osmanağa'da hep telefoncu vardır gir adam gibi konuş heryerle al fiyatını en son karar verip içine yatan yerden alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: This İs The Life

Osmanağa'da hep telefoncu vardır gir adam gibi konuş heryerle al fiyatını en son karar verip içine yatan yerden alırsın.

hocam kaç ay biriktirdiğim param var onunla alıcam.paranın güme gitmesini istemiyorum güvenilir midir o telefoncular sen biliyor musun ? kayıt, donanım sorunu falan çıkmasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali976

quote:

Orijinalden alıntı: This İs The Life

Osmanağa'da hep telefoncu vardır gir adam gibi konuş heryerle al fiyatını en son karar verip içine yatan yerden alırsın.

hocam kaç ay biriktirdiğim param var onunla alıcam.paranın güme gitmesini istemiyorum güvenilir midir o telefoncular sen biliyor musun ? kayıt, donanım sorunu falan çıkmasında

Hocam yıllardır bu işi yapan yerler var gayette güvenilir zaten alacağın yerle bunları konuşman lazım bişey olursa gider atarsın kafasına telefonu hiç çekinme yani o konularda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.