Şimdi Ara

Kadıköy'den Ortaköy'e en hızlı nasıl gidebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
41.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kadıköy'den Ortaköy'e en rahat ve hızlı nasıl gidebilirm, ne önerirsiniz ?

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kadıköy'den Ortaköy'e En Hızlı Nasıl Gidebilirsin?

Kadıköy'den Ortaköy'e gitmenin en hızlı yolu deniz ulaşımını kullanmaktır. İşte adım adım bir kılavuz:

• Kadıköy İskelesi'ne git: Kadıköy'ün kalbinde yer alan Kadıköy İskelesi'ne yürüyebilir veya toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin.
    • Eminönü-Ortaköy feribotuna bin: İskelenin hemen önünde bulunan Eminönü-Ortaköy seferlerini yapan feribotlara bin.
    • Ortaköy İskelesi'nde in: Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuğun ardından Ortaköy İskelesi'ne varacaksın.

Bu yolculuk genellikle trafik sıkışıklığı olmadan sadece 20 dakika sürer ve Kadıköy'den Ortaköy'e gitmenin en hızlı ve en kolay yoludur.

Alternatif olarak, Kadıköy'den Ortaköy'e şu yollarla da gidebilirsin:

• Otobüs: 15 numaralı otobüse Kadıköy'den binebilir ve Ortaköy'de inebilirsin. Bu yolculuk yaklaşık 45 dakika sürer.
    • Marmaray: Marmaray trenine Kadıköy'den binebilir ve Yenikapı'da inebilirsin. Oradan T1 tramvayına binebilir ve Ortaköy durağında inebilirsin. Bu yolculuk yaklaşık 30 dakika sürer.

İhtiyaçlarına ve tercihlerine en uygun ulaşım seçeneğini seçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kadıköy'den Beşiktaş vapuruna binip, inince hemen ilerideki duraktan Ortaköy yönüne giden bütün otobüslere binebilirsin.

Kadıköy - Beşiktaş: 23 dakika
    Beşiktaş - Ortaköy: 5 dakika (trafik yoksa)

Ortalama yarım saatte gidersin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • O değil de Ortaköyde 1 adet Waffle + 1 bardak sıcak çikolata + 2 bardak çay = 35 YTL hesap ödedim. Acayip kazık bi yer yaaa
  • Onlara ortalama 20 YTL verirsin Ortaköy'deki birçok mekanda. Senin gittiğin yer nispeten fazla lüksmüş sanırım.
  • Teşekkür ederim yardımların için musAKka.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remond -- 16 Şubat 2009; 10:09:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Onlara ortalama 20 YTL verirsin Ortaköy'deki birçok mekanda. Senin gittiğin yer nispeten fazla lüksmüş sanırım.

O değil bi tarafım donmuştu. Biz gittik en baştaki dükkana girdik ıslanmayalım diye. Her masanın bi ısıtıcısı varmış. Sol tarafım -10derece, sağ tarafım +50 dereceydi. Hasta oldum o yüzden bi de.
  • kadıköyden taksim dolmuşuna binip beşiktaşta inersin (eğer vapur saatlerine ulaşır vapur kalkışına yakın ise vakit vapurda tercik edilebilir ) beşiktaştan herhangi bir halkın otobüsü ile 5 dk içinde ortaköyde olursun trafik yoksa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Remond

Teşekkür ederim yardımların için musAKka.

Saygılar.

Rica ederim. Vapurun tadını çıkarmaya bak. Kuru soğuk bir hava var, çay + simit iyi gider.
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

kadıköyden taksim dolmuşuna binip beşiktaşta inersin (eğer vapur saatlerine ulaşır vapur kalkışına yakın ise vakit vapurda tercik edilebilir ) beşiktaştan herhangi bir halkın otobüsü ile 5 dk içinde ortaköyde olursun trafik yoksa...

Bu da olabilir. Aynı şekilde Kadıköy'den 110'a binebilir, Beşiktaş'ta inebilirsin. Öğlen saatlerinde köprü trafiği pek olmaz, hızlıca ulaşabilirsin.
  • Ortaköy'de hem yemek yiyebiliceğimiz hem bir yandan sohbet edebilceğimiz bir mekan varmı acaba(ekonomik) ? Varsa lütfen buraya yada özel mesajla bana yardımcı olursanız çok sevineceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.