Şimdi Ara

Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ay sonu TTNET'den kurtuluyorum. Uydunet 50 Mbps’ye kadar 250 GB Ekosınırsız + Teledünya Temel Paket + Kablo TV paketi bana mantıklı geldi. Bu civarlarda kullanan, sıkıntı yaşayan veya memnun olan var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

• Hocam bir tavsiye vereyim. Elinizdeki TTnet modem ile Uydunet'in verdiği modeme köprüleme yapın. Sakın rafa kaldırmayın TTnet modemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konukilit kullanıcısına yanıt
    Erenköydeyim sıfır sorun diyebilirim ama oralar nasıldır bilmiyorum 50 mbps yi tam alırsın sorun yaşamazsın.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Router var hocam ben de zaten, verilen modemi direkt kullanmayacagim. Yine de tavsiye icin tesekkür ederim :)
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Ping ve kesilme durumu nedir hocam o civarda?
  • Rahatlıkla bağlatabilirsin
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Bu bölgede misiniz?
    Evet Erenköy telekom sokağı
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Siz hangi paketi kullanıyorsunuz?
  • Sonunda Uydunet'e geçebildim. Bu civarda benim gibi tereddütte olan varsa tavsiye ediyorum. Daha 2 gün oldu gerçi ileride durum nasıl olur bilemiyorum ama şuan gayet başarılı gözüküyor.
    Not: 50 Mbps Download, 4 Mbps Upload, 250 GB AKN tarifesini kullanıyorum.

Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet
    Ben Beşiktaş-Ortaköy'de oturuyorum. Bende aynı tarifeyi kullanıyorum, aldığım hız ortalama 45-48 mbps civarında..
  • Bir aylik Uydunet kullanim verilerim bu sekilde.

Not: 30 Mayis'ta kotayi doldurdugum icin hiz bu kadar düsük :)

Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet  Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet  Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet  Kadıköy, Göztepe/Çemenzar civarı Uydunet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.