Şimdi Ara

Kadıköyde (mabedimizde) 4 senede 10 puan :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 senedir 55 bin kişi eve morarmış vaziyette gidiyo , diyarbakırdaysa galba 3,4 senede 2 puan topladık alem takım bu fener ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoHnCAREVV1903 -- 18 Nisan 2005, 11:41:12 >

• tebrik ederiz carewww..

Ama basket maçından önce de birşeyler söylemiştin..İnsan o söylediklerinin üstüne Fener'i tebrik eder di mi? BJK yenince var , kaybedince yoksun bu nasıl iş
  • kapanmadı hala şu muhabbet yav özel işlerimiz vardı 1 hafta boyunca şimdi tebrik etsem kabul edermisin ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: JoHnCAREVV1903

kapanmadı hala şu muhabbet yav özel işlerimiz vardı 1 hafta boyunca şimdi tebrik etsem kabul edermisin ??

ettik gitti

• Fener seri yapsana yapsana yapsanaaa,
    bağımlılık yaptı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: JoHnCAREVV1903

4 senedir 55 bin kişi eve morarmış vaziyette gidiyo , diyarbakırdaysa galba 3,4 senede 2 puan topladık alem takım bu fener ya

Hocam morardılar falan diye fazla abartmışsın.
    Morarsalar, Beşiktaş'ı alkışlamazlardı heralde.

• hadi ordan ben ozel isleri varmis o zamanda ben seni forumda gordum ama actigim topige hic ugramadin cok buyuk konustun oturdun asagi simdi yeniden ciktin senin gibiler boyle yendiginiz zaman burda yenildiginiz zaman yok budur besiktaslilik
  • quote:

Orjinalden alıntı: playmakers

hadi ordan ben ozel isleri varmis o zamanda ben seni forumda gordum ama actigim topige hic ugramadin cok buyuk konustun oturdun asagi simdi yeniden ciktin senin gibiler boyle yendiginiz zaman burda yenildiginiz zaman yok budur besiktaslilik

hayırdır birader kafana göre özetlemişsin "beşiktaşlılığı" ? buyur biz her zaman burdayız ?
    sizi bilmiyorum da takımını sevinmek için sevmeyen taraftar her zaman burdadır!
    yalnız biz japon değiliz her yıl japon bayrağı açmaktan bi yanlış anlaşılma olmasın diye hani

• quote:

Orjinalden alıntı: NeRoBiAnCo

quote:

hadi ordan ben ozel isleri varmis o zamanda ben seni forumda gordum ama actigim topige hic ugramadin cok buyuk konustun oturdun asagi simdi yeniden ciktin senin gibiler boyle yendiginiz zaman burda yenildiginiz zaman yok budur besiktaslilik

hayırdır birader kafana göre özetlemişsin "beşiktaşlılığı" ? buyur biz her zaman burdayız ?
    sizi bilmiyorum da takımını sevinmek için sevmeyen taraftar her zaman burdadır!
    yalnız biz japon değiliz her yıl japon bayrağı açmaktan bi yanlış anlaşılma olmasın diye hani

Kardeşim kendinize bize saklamıyorsunuz ki biz de açalım o bayragı..Bize gelene kadar kesin hazin bir hikayeniz oluyor o yüzden bize bir türlü nasip olmuyor o bayrak

• quote:

sen benim son 5 senede gittiğim maç sayısını ve bunlara verdiğim parayı duysan dudağın uçuklardı herhalde.. 2 gün foruma uğramadık diye , beşiktaşlılığın tanımımı yapılır hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.