Şimdi Ara

KADINLAR KİMİN İÇİN GİYİNİR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: pew

Çıplakmı Dolaşsınlar

Tabe Giyincekler.

• Burda konuşmaya devam edin bence..

Konuşmaya gücünüz yetmiyorsa o ayrı tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: babydoll

Burda konuşmaya devam edin bence..

Konuşmaya gücünüz yetmiyorsa o ayrı tabi.

benim gücüm yetiyor buyursunlar konuşalım. tabi konuyu saptırmadan ulu orta gereksiz simgeleri kullanmadan.

bu konuya atılan mesajlar arasında etnik temizlik yapılmış. benim şu yukardaki mesajıda silsinler bari bir tek o kalmış.
  • ben silebiliyormuş sildim.
  • nedense hep kendileri için giyindiklerini iddia ederler.... gerçek böylemidir? pek sanmıyorum....

arada... istisnalar kaideyi bozmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bytepire

nedense hep kendileri için giyindiklerini iddia ederler.... gerçek böylemidir? pek sanmıyorum....

arada... istisnalar kaideyi bozmaz...

pek sanmıyorsun ama evet öyledir. kadınlar öncelikle kendileri için giyiniler. ya sonrası ? sonrasında da kendileri için giyinirler.

Erkekler ne için giyinirler peki ? Bunuda ben soruyorum.
  • ben mi? valla işe gitmek için takım elbise, sokakta sürtmek için kot pantalon ve bir kazak giyorum... başka bir amacım yok...
  • bytepire

iyide sen sen neden giyindiğini söylememişinki sadece ne giydiğini söylemişin. sadece çıplak olmamak için mi giyiniyorsun.
  • [Deleted by Admins]
  • ne giydiğimi söylerken niçin giydiğimi de söylemiştim aslında. bi daha söyleyeyim.

takım elbise>>>> işe gitmek için
    kot-kazak>>>>> gezme , dolaşma vs. için

haaa.... çıplak olmamak için de evde mevsimine göre şort-tişört veya eşofman sweat tarzı şeyler giyiyorum...

yani giyinmek için başkaca önemli nedenlerim yok... acaba bunu giysem şu kız beni beğenirmi vs.... tarzı olaylara girmem giremem yani...

ayrıca giyinmenin tarihine bakarsak işin en ucunda seksilik değil, üşümeme duygusunun daha baskın geldiğini tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.