Şimdi Ara

KADINLAR KİMİN İÇİN GİYİNİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRK KÜLTÜR HAYATINA DEV KATKI (Değerli forum sakinleri için özene bezene copy paste yapılmıştır.Bir kişi

bile birşeyler öğrenirse,amacımıza ulaşmış olacağız)

www.kadinvizyon.com
    30/09/2004

Herkes birisi ya da birileri için giyinir. Erkek arkadaşı, ya da kocasına

beğendirmek ya da kız arkadaşlarına gösteriş için. Siz bunlardan

hengisine giriyorsunuz bilmiyoruz ama ABD’de yapılan bir araştırma ilginç

sonuçlar göstermiş. Size bunları sunuyoruz.

ELBİSE İLE KENDİNE GÜVENİ ARTANLAR :

Güzel elbiseler giymek bazı kadınların kendine güvenini arttırıyormuş. Bu gruba giren kadınlar “Kendime güvenim

artıyor. Kendimi güçlü ve dolayısıyla seksi hissediyorum. Böylece erkeklerin dikkatini çekiyorum” diyorlar.

Bu gruptaki kadınlara şunları söyleyelim. İş ya da özel hayatta başarılı olmanın ilk şartı “kendini sevmek ve

kendine güvenmektir”. Eğer kıyafetleriniz buna yardımcı oluyorsa, tabi ki güzel giyinin. Ancak güzel giyinmek, illa

etiketi olan pahalı şeyler giymek değildir. Kendinize yakışanı giyinmektir. Modern, klasik, minimalist ya da

folklorik bir şeyler giyebilirsiniz. Ama kendiniz olmayan bir şeyleri giymeyin.

Başka Kadınları Etkilemek ya da Kıskandırmak için Giyinenler

Bazı kadınlar, kendilerine güveni, başka kadınları etkileyerek elde ederler. Bu tür kadınların hedefi,

hemcinslerinden, kıyafetleri için verilmiş bir tepki görmektir. Bunu da çoğunlukla alırlar.

Ancak unutulmaması gereken husus, kadınlar için giyindiğiniz zaman, erkekler tarafından beğenilmeme riski

yüksektir. Kadınlar etikete ve şekle daha çok bakarlar. Renk beğenileri de erkeklerden farklıdır. Bunu aklınızın

bir köşesine not edin.

HER DAİM SEKSİ GİYİNENLER :

Bazı kadınlar, kadınca taraflarını öne çıkaran kıyafetler giymeyi severler. Örneğin bacaklarını gösteren, dar ya da

dekoltesi derin kıyaferlere öncelik tanırlar. Bu tür kadınlar “Kendimi seksi hissetmeyi çok seviyorum. Erkeklerin

ilgisini çekmek hoşuma gidiyor. Böyle zamanlarda kadınların da, kaçamak bakışlarla beni incelediklerini

hissediyorum” diyorlar.

Kendini seksi hissetmek kadınların en tabi hakkı. Ancak burada farkında olunması ve karar verilmesi gereken bir

husus var. O da bu giyimle verilmek istenen mesajdan emin olup olmadığınız.

Kadınların, hem hemcinsleri hem de erkekler tarafından önyargılı değerlendirildiği bir ortamdaysanız, giyiminiz

yanlış insanların yaklaşmasına, doğru insanların kaçmasına neden olabilir. Ancak bu söylediğimiz bir tavsiye

değil. Karar verecek olan sizsiniz. Ortamınız önemli. Sizi olduğunuz şekilde değerlendirecek insanları da

bulabilirsiniz.

KENDİ STİLİ OLAN KADINLAR

Bu tür kadınlar sanki doğuştan stile sahiptir. Kıyafetleri daima ilgi çeker ve herkesten farklıdır. Kişiliklerini sanki

kıyafetleri ile dışarı vururlar. Modanın ne olduğu ya da olmadığı önemli değildir. Genellikle de aksesuarlara önem

verirler.

Benim stilim yok diyorsanız, hemen stilinizi oluşturmaya bakın. Geç kalmış değilsiniz. Yapmanız gereken ilk şey,

eğer yoksa bir boy aynası sahibi olmanızdır. Sonrasında, bu aynanın karşısında çeşitli kıyafetleri ve aksesuarları

deneyerek, sizi ifade edecek, güzel yerlerinizi vurgulayacak stili bulmayı deneyin. Göreceksiniz, 1-2 günlük uğraş

sonunda stilinizi tespitedeceksiniz.

Çoğu kadın modayı takip etmekten, kendi stilini yaratamıyor. Siz de bu sınıftaysanız, artık vazgeçin ve stilinizi

tespit etmek için harekete geçin.

Bu yazıda tabi ki, giyinmekle ilgilenmeyen yani ne giydiğini farkında olmayan kadınlardan bahsetmedik.

Bahsetmeyeceğiz de.. Kadın demek giyim demektir. Spor, Şık, ucuz ya da pahalı, kadınsanız bunun tadını çıkarın

ve kıyafetlerinizi amacınıza uygun bir şekilde seçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaotika

Bu mesaj silindi.
    Yersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: babydoll

Yersen

Alıntıları Göster

Kadınlar Kendileri için Giyinirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: butterflyT

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: butterflyT

İşte budur ağbicim.İşte bu....Benim 340 paragrafla anlatmaya çalıştığımın

özeti budur..Tebrik ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: babydoll

quote:

İşte budur ağbicim.İşte bu....Benim 340 paragrafla anlatmaya çalıştığımın

özeti budur..Tebrik ederim...

Alıntıları Göster
    Erkeklerde kendileri için giyinirler , sizin benim için giyinmenize ihtiyacım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: guide

Erkeklerde kendileri için giyinirler , sizin benim için giyinmenize ihtiyacım yok

Alıntıları Göster
    herkes kendı ıcın gıyınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bart simpson

herkes kendı ıcın gıyınır

Alıntıları Göster
    valla ben üşümemek için ve o büük yapraklar dan bulamadığım için giyiniyorum
    kadınlarda o üstteki uzun yazıdaki şeyler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wk -- 19 Şubat 2005, 12:31:58 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: wk

valla ben üşümemek için ve o büük yapraklar dan bulamadığım için giyiniyorum
    kadınlarda o üstteki uzun yazıdaki şeyler için

Alıntıları Göster
    kendine güvenmek için giyinik olmak gerekmezki şahsen giyinik kadını beğendiğim kadar giyinik olmayan kadını da beğenirim... esas olan insanın kendisidir arkadaşlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: PARLAK

kendine güvenmek için giyinik olmak gerekmezki şahsen giyinik kadını beğendiğim kadar giyinik olmayan kadını da beğenirim... esas olan insanın kendisidir arkadaşlar....

Alıntıları Göster
    Benim için giyinmedikleri kesin. Gerisi beni bağlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Benim için giyinmedikleri kesin. Gerisi beni bağlamaz.

Alıntıları Göster
    insanlar örtünmek için giyinirler.

bazılarına mahremlerine helal olan yerlerinin namahremlerinin görmemesi için giyinirler.

başka açıdan ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pontifex Maximus

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Pontifex Maximus

quote:

BAN! ne demek yoksa "benim 'ana' -muz- kadar aklım var" mı demek istiyorsun. Ozaman Muz Cumhuriyetine git orada insanlar senin gibi düşünüp senin istediğin gibi giyinirler. Hatta o muzları alıp yersin

• Kadınlar değil de erkekler görüntü kirliliği yaratmamak için giyiniyo olsa gerek...
  • quote:

quote:

quote:

BAN! ne demek yoksa "benim 'ana' -muz- kadar aklım var" mı demek istiyorsun. Ozaman Muz Cumhuriyetine git orada insanlar senin gibi düşünüp senin istediğin gibi giyinirler. Hatta o muzları alıp yersin

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Oda yeni çıktı yaws. Herşeye ban koyuyo avatarıda bi garip

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ay çok güldüm dur bi daha okiyim

ne diyo kendileri için giyinirlermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lómion

quote:

quote:

quote:

Oda yeni çıktı yaws. Herşeye ban koyuyo avatarıda bi garip

Alıntıları Göster
    quote:

Bu tür kadınlar sanki doğuştan stile sahiptir. Kıyafetleri daima ilgi çeker ve herkesten farklıdır. Kişiliklerini sanki

kıyafetleri ile dışarı vururlar. Modanın ne olduğu ya da olmadığı önemli değildir. Genellikle de aksesuarlara önem

verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: james_earl_cash

quote:

verirler.

Alıntıları Göster
    Çıplakmı Dolaşsınlar

Tabe Giyincekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: james_earl_cash

quote:

verirler.

Alıntıları Göster
    tabiki kendileri için giyinirler. Soruya dikkat lütfen kimin için GİYİNİRLER?

soyunurlar deil

• quote:

Orijinalden alıntı: pew

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ya kimin için giyindiği benim için önemli değil ama beni üzen giyim üzerine yaptığı çene..
    aa geçen dükkanın birinde vitrinde bir bilmem ne gördüm şurası şöyle rengi böyle neler neler
    bir) çene yapmak için giyinirler
    iki )kendileri arasında sükse yapmak için giyinirler
    üç )birinde görmüşlerdir ondan giyinirler
    dört )akılları dükkanın vitrininde kalmaması için giyinirler
    beş )erkekler için giyinmezler
    altı) bedenlerine aşıktırlar aynada kendilerine uzun uzun bakmak için giyinirler
    yedi)bu sene mor modası olduğu için giyinirler morarmak için yani
    sekiz)kadınlar iyi giyimli kadınlara erkeklerden daha çok bakarlar çünkü fotografı çekip çok beğenirlerse paste yapabilmek için
    dokuz)bencil oldukları için giyinirler
    on)kendi stilleri yoktur kopyacıdırlar.stileri olsa her kadın kendi giysisini kendi yapardı.stilleri batsın
    hay allah onların hakkında okadar şey yazabilirimki bu yüzden rakamları bile yazıyla yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahocom -- 19 Şubat 2005, 18:44:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahocom

ya kimin için giyindiği benim için önemli değil ama beni üzen giyim üzerine yaptığı çene..
    aa geçen dükkanın birinde vitrinde bir bilmem ne gördüm şurası şöyle rengi böyle neler neler
    bir) çene yapmak için giyinirler
    iki )kendileri arasında sükse yapmak için giyinirler
    üç )birinde görmüşlerdir ondan giyinirler
    dört )akılları dükkanın vitrininde kalmaması için giyinirler
    beş )erkekler için giyinmezler
    altı) bedenlerine aşıktırlar aynada kendilerine uzun uzun bakmak için giyinirler
    yedi)bu sene mor modası olduğu için giyinirler morarmak için yani
    sekiz)kadınlar iyi giyimli kadınlara erkeklerden daha çok bakarlar çünkü fotografı çekip çok beğenirlerse paste yapabilmek için
    dokuz)bencil oldukları için giyinirler
    on)kendi stilleri yoktur kopyacıdırlar.stileri olsa her kadın kendi giysisini kendi yapardı.stilleri batsın
    hay allah onların hakkında okadar şey yazabilirimki bu yüzden rakamları bile yazıyla yazmışım.

Alıntıları Göster
    sanat icin giyinirler. yoksa baska biseymiydi o? karistirdim sanirim..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.