Şimdi Ara

contractubex, siliskar, noskar bu kremlerden birisini kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yara izine sürmek için hangisini tavsiye edersiniz? 120 tl vermeye değer mi?
    elinizde varsa fazla alabilirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Contractubex, Siliskar ve Noskar: Hangi Krem Sizin İçin Uygun?

Yara izi tedavisinde kullanılan çeşitli kremler mevcuttur ve Contractubex, Siliskar ve Noskar en popüler seçenekler arasındadır. Bu kremler, yara izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ancak, her birinin kendine özgü özellikleri ve endikasyonları vardır.

Contractubex

• Allium cepa ekstresinin aktif bileşen olarak kullanıldığı yara izi tedavisinde kullanılan bir jeldir.
    • Hipertrofik ve keloid yara izlerinin tedavisinde etkilidir.
    • Skar dokusunun büyümesini ve kızarıklığını azaltır.

Siliskar

• Silikon içeren bir jeldir ve yara izlerinin görünümünü iyileştirmek için kullanılır.
    • Herhangi bir yara izi tipini tedavi edebilir.
    • Yara izinin nemli kalmasını sağlayarak iyileşme sürecini destekler.

Noskar

• Heparin ve allantoin içeren bir jeldir ve yara izi tedavisinde kullanılır.
    • Akut ve kronik yara izlerine karşı etkilidir.
    • İltihabı azaltır ve yara iyileşmesini destekler.

Hangisi Sizin İçin Uygun?

En uygun kremi seçmek yara izi tipinize ve bireysel ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

• Hipertrofik veya keloid yara izleri için Contractubex iyi bir seçenektir.
    • Herhangi bir yara izi tipi için Siliskar uygundur.
    • Akut veya kronik yara izleri için Noskar tercih edilebilir.

Bir seçim yapmadan önce bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir. Uygun kremi seçerek yara izlerinizin görünümünü azaltabilir ve cilt sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Noskar Jel Kullananlar Yorumları

Noskar Jel kullananların yorumları genellikle olumludur. Kullanıcılar, yara izlerinin görünümünde azalma ve cilt dokusunda iyileşme bildirmişlerdir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • +
  • ScarEx kullandım hocam şuanda evde var ama dolapta yani bozulmuş olabilir. 1-2 Sene önce kaşımla göz kapağımın arasını patlatmıştım dikiş atmışlardı, dikiş izini tamamen geçirdi 1-2 ayda.
  • Asus gl702 kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • contra kullanmıstım yaklasık 3 4 ay baya düzeltmeyebaslamıstı. ama sonunu getiremedim cünkü cok pis kaşındırıyordu. sürüyordum aksamdan yatıyordum hemen. 3 4 saat sonra kaşınarak uyanıyordum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.