Şimdi Ara

Kafam ağrıdı 2 dk da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hemen hemen 1 aydır forumda yoktum bu citizen muhabbeti ney 5 dk girdim servere bir ton topicle karşılaştım kafam ağrıdı valla

• Daswet isimli kullanıcının citizen adlı mod tarafından silinen post u dolayısıyla daswet in fake üyelik alıp 5-6 tane topic açması dır konus ben sahsen deişik topiclerde 3 kere şikayet ettım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 3 Temmuz 2006; 14:42:45 >
  • ya o muhabbet safın biri acc almış büssürü topik açmış o yoksa bişi olduu yok
  • Ben yapmadım arkadşalar neden inanmıyosunuz
  • ben dasweti in citizenle bazı sorunları wardı o yüzden onun yaptığını düşündüm kendisi ile konustum o yapmamıs Özür diliyorum buradan
  • quote:

Orjinalden alıntı: OrQuN

Daswet isimli kullanıcının citizen adlı mod tarafından silinen post u dolayısıyla daswet in fake üyelik alıp 5-6 tane topic açması dır konus ben sahsen deişik topiclerde 3 kere şikayet ettım.

Sen neye göre sölüyosun bunları manyak msn sen ben yapmadım diyorum ! Bi arkadaş benim citizenle bazı sorunlarım wardı o yüzdn benim yaptığımı düşenerek yazmıs
  • quote:

Daswet isimli kullanıcının citizen adlı mod tarafından silinen post u dolayısıyla daswet in fake üyelik alıp 5-6 tane topic açması dır konus ben sahsen deişik topiclerde 3 kere şikayet ettım.
    SaH__BaZ Tarih 3 Temmuz 2006; 14:37:44

arkadasım yanlıslık olmus diyoruz neden dahala ustunde duruyosun..

adam ben yapmadım diyor

Şikayetini Geri ALırmsın..

• w0W^^ Ârkadaşalr ortalığı karıştırdım galiba olayları ç0k büyütüyonuz çocık gibi davranmayın. Bide geriye bakarsanız ilerliyemessiniz bırakın böyle saçma olayları bundan sonraki güzel topiclerimize bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaH__BaZ

w0W^^ Ârkadaşalr ortalığı karıştırdım galiba olayları ç0k büyütüyonuz çocık gibi davranmayın. Bide geriye bakarsanız ilerliyemessiniz bırakın böyle saçma olayları bundan sonraki güzel topiclerimize bakalım

Sende yapma kardeşim bilip bilmeden konusuyosunuz beni bilen biliyo forumda bir cok kişi ye yardım ettim oyunda para konusunda olsn lvl konusunda olsn Forumu kirletecek kdr aptal deiliz

• quote:

Orjinalden alıntı: SaH__BaZ

w0W^^ Ârkadaşalr ortalığı karıştırdım galiba olayları ç0k büyütüyonuz çocık gibi davranmayın. Bide geriye bakarsanız ilerliyemessiniz bırakın böyle saçma olayları bundan sonraki güzel topiclerimize bakalım

He ŞoyLe Bosu Bosuna

Takrrdan Ozur DİLiyiorumm Daswet Ten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLov0nq -- 3 Temmuz 2006; 15:03:20 >

• Kardeşim konudan haberim olmadığını söyledim 1 aydır forumda yokum ben sadece kavgalar bitsin diye söyledim o zaman ya bu topicten sen herşeyi bana anlat yada pm den yaz ya da msn adresimi ekle msn den dertleşelim senin iyi biri olduğunu biliyoruz zaten
  • Daswet seninle oyunda özelden görüşebiliriz. Şimdilik kilitli kalacaksın eğer yanlışsa kusura bakma. Görüşelim bu meseleyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen -- 3 Temmuz 2006; 15:19:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.