Şimdi Ara

kafam karışık, ttnet fiyatları yüksek, hangi servis sağlayıcısı? (netgalaksiye geçildi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar netgalakside karar kıldım. Taahhüt bitmeden önce evrakları yolladım. 07.07.19da taahhüt bitti, 08.07.19 da nakil oldu. 75 megabite geçtim, 50 tanımlamışlar aradım düzelttiler. Ancak hızda dalgalanmalar olmaya başladı. 60ın üstünü görmedim, nadiren 50yi geçti, arada 10,civarına düştü. Mh ile tekrar görüştüm, hat maksimum 80e kadar destekleniyor çıksa da 50 megabitlik aknsiz pakete geçtim. Hızım 41-49 arası stabil, ping 17-23 arası. Hatta kopma, git gel olmuyor 5 gündür. Müşteri hizmetleri ilgili, çok kısa sürede telefonu açıyorlar. sadece 08.30-00.00 arası çalışıyorlarmış. Taahhüt vermedim, cayma bedeli yok, nakil ücreti yok, 70 TL ödeyeceğim. Hayırlısı olsun. Paylaşmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrBilgin D kullanıcısına yanıt
    Şu anki durum ne hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmahmutd -- 18 Temmuz 2019; 9:13:28 >
  • aynen son durum nedir
  • Donma, kopma yok. Zaman zaman hafif dalgalanmalar olsa da problem oluşturmuyor. Evim büyük, pc başka odada wifi ile bağlanıyorum, genel olarak memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi etmişsin geçerek şimdi kafa karışıklığın gitmiştir, bizde geçtik vermediği hizmetin bedelini kesip duruyor netglaksi çok iyi heyecan var burada..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.