Şimdi Ara

Kalçam büyük

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Maalesef başlıkta anlaşılacağı üzere kalcam olmasi gerektiginden cok buyuk boyum 1,80 fakat kilom tamı tamına 58 yanlış duymadiniz 58 arkadaslar fazla kilom olmamasina ragmen hatta cok zayif olmama ragmen neden böyle anlayamadim bol giyinmekten bıktım artık ve gerceten cok belli oluyor hayir yani arkadas 58 kilo bir insanın kalcasi nasil buyuk olabilir hemde bu boyda birinin

Daha once cok kilolu bir insandim sonradan zayifladım ve derim sıkılaşmadi esnek kaldı basenim ve kalcam asiri derecede yumuşak yani hiç sıkı degil yastik gibi resmen o kadar yumuşak yani sorunum ney bende bilmiyorum sizin herhangi bir fikriniz var mı

Kalcam neden buyuk
    Ve etim olmasi gerektiginden neden asiri yumusak dağınık ve derim esnek

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynısı bendede var kız arkadaşım arada şaplak atıyor ve sevdiğini söylüyor çok takma bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 8 Nisan 2017; 19:7:54 >
  • Genetik bir şey. İlginçtir ki kızlar da kalça seviyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 8 Nisan 2017; 19:41:27 >
  • Arkadaşlarım arasında espiri konusu oluyorum beyler ve benim anlamadığım şey şu ben çok zayifim ama bu kalçanın büyüklüğü nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Arkadaşlarım arasında espiri konusu oluyorum beyler ve benim anlamadığım şey şu ben çok zayifim ama bu kalçanın büyüklüğü nedir

Kemiklerinde kalın mı? Genetikle alakalı tamamen. Ayrıca seni huzursuz eden insanlardan bir an önce kurtul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

quote:

Orijinalden alıntı: ahmethan46100

Arkadaşlarım arasında espiri konusu oluyorum beyler ve benim anlamadığım şey şu ben çok zayifim ama bu kalçanın büyüklüğü nedir

Kemiklerinde kalın mı? Genetikle alakalı tamamen. Ayrıca seni huzursuz eden insanlardan bir an önce kurtul.

Yok hocam orada epey yağ var elime geliyor yani

Tuhaf is acikcasi

• Operasyonla aldır fazla yağları, yada spor yap

• Benimde bütün vücut incecik kalça büyük. Bir anda böyle oldu, ne yapmak lazım acaba
  • quote:

Aynısı bendede var kız arkadaşım arada şaplak atıyor ve sevdiğini söylüyor çok takma bence

Bu ne lan puabsjdsj 😂😂😂😂😂 Hocam sevgilinizi takdir ettim ayni huyda bir arkadasi varsa talibim 😂😂😂😂😂😂

• Kizlar erkeklerin kalcasinin buyuk olanindan haz aliyorlar cok ilginc ama gercek avantaja cevirebilirsin bunu hadi yine iyisin köfte

• Yağ oranınız yüksek. Sarkmalara da bakarsak sağlıksız bir şekilde kilo verip kas yıkımına sebep olmuşsunuz. Kas kütlenizi arttırıp, yağ oranınızı düşürmeye çalışın. Bunu evde çalışarakta yapabilirsiniz.

Kalçanızda toplanma sebebi ise genetik. Vücut fazla yağları nerede depolayacağına kendisi karar veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynısı bendede var kız arkadaşım arada şaplak atıyor ve sevdiğini söylüyor çok takma bence

• quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

Yağ oranınız yüksek. Sarkmalara da bakarsak sağlıksız bir şekilde kilo verip kas yıkımına sebep olmuşsunuz. Kas kütlenizi arttırıp, yağ oranınızı düşürmeye çalışın. Bunu evde çalışarakta yapabilirsiniz.

Kalçanızda toplanma sebebi ise genetik. Vücut fazla yağları nerede depolayacağına kendisi karar veriyor.

Peki teşekkürler cevabınız için

• Hocam fitness'a başla. Squat yap,ağırlık çalış. Kilonu arttır. Poponda küçülür zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle olmaz foto atın öyle yorumlayalım
  • Kızların sevdiği kalça türü yağları basenlerinde toplayan, yumuşak ve geniş olan değil.

Yanlardan ince, arkadan çıkık. Yani kaslı. Sebebi de basit; sprint gücü daha yüksek olur kalçası çıkık erkeğin. Bu da avlanma sırasında evrimsel bir avantaj sağlamıştır erkeğe. Aynı şekilde kavgada da çok yararlıdır. Güreş tecrübesi eşit olan iki erkek arasındaki kavgada, kalçası ve bacağı güçlü olan %99 diğerini altına alır.

Bu değil

Kalçam büyük

Ama bu

Kalçam büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Pink -- 10 Nisan 2017; 0:35:40 >

• Sorunun ya duruş bozukluğu yada estroidol hormonunun yüksekliği genetik olcagini sanmıyorum saglikli kiloya yada asiri olmayan kiloya sahip her erkeğin çok büyük kalçaları olmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Kızların sevdiği kalça türü yağları basenlerinde toplayan, yumuşak ve geniş olan değil.

Yanlardan ince, arkadan çıkık. Yani kaslı. Sebebi de basit; sprint gücü daha yüksek olur kalçası çıkık erkeğin. Bu da avlanma sırasında evrimsel bir avantaj sağlamıştır erkeğe. Aynı şekilde kavgada da çok yararlıdır. Güreş tecrübesi eşit olan iki erkek arasındaki kavgada, kalçası ve bacağı güçlü olan %99 diğerini altına alır.

Bu değil

Kalçam büyük

Ama bu

Kalçam büyük

Sorunum tam olarak alttaki

• Hocam günümüzde masabaşı çalışan çoğu kişinin muzdarip olduğu bir problem sizinkisi de hareketsizlikten dolayı bel ve kalça kısmında yığılma olması. Bu problemden kurtulmanın en sağlıklı yolu da squat(çömelme) ve lunge(komando dansı) hareketlerini düzenli uygulamaktır. Nette bu hareketlerin doğru yapılışını bulabilirsiniz. Ben de ergenlik döneminde sizin gibiydim, bacaklarım ve kalçalarım gereksiz kalındı ama evde düzenli egzersizlerle belli bir şekle soktum ve zamanla bu yetmedi ve düzenli olarak tüm vücut çalışıyorum uzun zamandır ve aynaya baktığımda görüntümden çok memnunum. Size de zamanla yetmeyecek çünkü vücut bir bütündür üst kısmınızı da şekle sokmadan görüntünüzden tatmin olmayacaksınız. Sabır ve düzenli egzersizle bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Unutmayın çirkin popo yoktur, az squat vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.