Şimdi Ara

Kamosonic KS-MX12 SD, USB, AUX, MP3 Çalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kamosonic KS-MX12 SD, USB, AUX, MP3 Çalar - 262.50
    bu teypten anlayan varmı bilen kullanan bu para edecek bir ürünmü

• Kamosonic tutulan bir marka değil sanırım.Ne kullandım nede kullanan var çevremde. 225 liraya pioneer teyplere yönelebilirsin .
  • set için düşünmüyorum görüntü olsun radyo mp3 olayı yeter
  • böyle dandik markalardan vazgeçin markası belli olan ürünlere yogunlaş pionner kenwood jvc alpine gibi
  • onlar çok pahalı almışken biraz görüntülü birşey olsujn dedim usbden mp3leri hızlı okusun radyo çalsın animasyon olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoltafatih -- 15 Mayıs 2012; 20:28:36 >
  • Kardeş pioneerin 200 liraya var teybi aux , usb çıkışlı vb... görünümüde güzel yani kalite açısındanda iyi....Ama yine de senin tercihin.
  • pioneer teyp çok piyasada ama ben işte degişik olsun dedim ama genede pioneer alacak gibiyiz ama bunu kullanan biri varsa iyi derse bunuda alabilirim
  • Kamosonic kalitesine göre pahalı .
  • peki bu tarz önerebileceğin bi teyp varmı
  • anımasyon ekran fılm fılan ızlıycem dersen aldıgın ürün en ucuzlardan saydıgımız markalarınkı bıraz tuzlu kalıtelı alın derım paranızı bırıktırıp bu urunu alıp sorun yaşarsınız bunun yerıne 200 liraya pionnerın guzel usblı cd lı teyplerı var bunlara yogunlasın uzun seneler kullanrsınız kardeş
  • sagolun dediklerinizi anladımama işte degişik birşey olsun dediydim işte zaten en babasıda olsa analog tv olduktan sonra hareket ederken çekmez arabada durdugum yerde film izlerim arabaya bindiğimde müziğimi dinlerim diye düşündüm set met yok arabada sadece görüntüsü olsun diye madem iyi degil pioneer sony jvc gibi kalitelinin ucuzlarına yogunlaşmak lazım teşekkürler herkese
  • aynen öyle yap en düşük modelı olsun pioneer olsun jvc olsun kenwood da cok guzel
  • evet kenwood alpine onlarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yespeed

aynen öyle yap en düşük modelı olsun pioneer olsun jvc olsun kenwood da cok guzel

Bu markalar yıllardır piyasada pahalı da olsa giden markalar.şu sıralar indirimde bi ürün var bi inceleyin isterseniz.her yönüyle 10 numara...

http://www.hepsiburada.com/Liste/jvc-kd-r426-cd-usb-mp3-calar/productDetails.aspx?productId=otaytjvckd-r426&categoryId=26080

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.