Şimdi Ara

Kanal D' deki sunucu!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satılmıs birisdir belcikalı olup burda vergi vermeden yasar ve burda kazanır ayrıca hainlikleri icinde dısardan para alır zaten kurumuda bunun icin onu oraya getirdi sadece sunmuyor ordaki her seyi yonetiyor!
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebe

Saygisizlasmayin

arkadas doruları solemeyin demeye calıstı heralde adamın yazılarını okuyun gecmısıne bakın anlarsınız ayrıca ben gs liyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kgang

quote:

Orjinalden alıntı: emrebe

Saygisizlasmayin

arkadas doruları solemeyin demeye calıstı heralde adamın yazılarını okuyun gecmısıne bakın anlarsınız ayrıca ben gs liyim

Herkes istediğini düşünür ama kimse bu forumda küfür kullanamaz.
    O zaman herkes sevmediği kişiye ana avrat düz gitsin.Bu saygısızlık değilmi?
  • m. ali birand türkiyenin en iyi gazetecilerinden biridir..bu topice cevap yazanların yaşlarının toplamı kadar gazetecelik geçmişi vardır..ama diksiyon fukarası olduğu için anahaber sunması benimde garibime gidiyor...
  • İyi haberci ama bazen hakikaten gereksiz laflar ediyor.
  • Mehmet Ali Birandı Severim. Tecrübe sahibi birisi.
  • abd ajanı satılmış adi herifin tekidir kendisi.
  • sus üstada laf yok
    ben haberlerini gülerek izliyorum aslında adam güzel sunuyor habarleri bazı harflerde dili sürşüyo o da komiğime gidiyo ama adam harbi kaliteli bir haberci
    ben bir ingilizce konuşmasını dinledim resmen şakıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: morbid

abd ajanı satılmış adi herifin tekidir kendisi.

+1
    orhan pamukun daha tehlikeli bir versiyonu,vatan hainliğinin kıyılarında dolaşan birisi,televizyondan değil yazılarından takip edin ne mal olduğunu anlarsınız
  • -Evet sevgili izleyiciler, haftaya yarın yine aynı saatte, aynı kanalda görüşmek üzere...
    [KanalD Ana Haber kapanışı; eskiden sunduğu programdan esinlendiği düşünülüyor]

Yorumsuz.....
  • Birand' a bayılıyorum sırf doğallığından dolayı
  • bu adam biraz yavaş kalıyor sanki

num kardeş sana tavsiyem flas tv de Hakan Aygün var manyak sunuyor
  • Mehmet Ali Birand'ı sokaktaki arkadaşım gibi tanırım keratayı ama Vatan haini dolandırıcı olduğunu ilk defa sizden duydum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.....Doğrudur doğru dolandırmıştır.......
  • gazeteceliğine birşey diyemem ama türkçeyi en kötü kullanan kişilerin başında gelir. ve bu herkes tarafından bilinen bir gerçektir.
  • çok doğal konuşuyor bence tv de baston gibi durmuyor haberçilik anlayışı çok iyidir boşa haber yapmaz çok titiz yaklaşır
  • vatan hainidir. ve Pkk nında Baş Adamıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

birand ı tanımıyorsun demek ilginc

+1

zamanında TRT'yi dolandırmıştı diye iddaalar vardı hakkında ama kesinleşmiş bişey olsa ceza alırdı heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmcol -- 13 Haziran 2006; 22:28:39 >
  • ne kadar çok mit'te çalışan adam var burda herşeyi biliyorlar pes.
  • "GİZLİ"

T.C
    İçişleri Bakanlığı
    Jandarma Genel Komutanlığı
    ANKARA

TERÖRİSTBAŞI ABDULLAH ÖCALAN'IN
    16-21 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA
    ALINAN İFADESİNE İLİŞKİN TUTANAK

(İfade tutanağı Teröristbaşı A.Öcalan
    tarafından imzalanmıştır)

"GİZLİ"

sf 39

orijinal belgeyi görmek için üzerine tıklayınız

2) Sanatçılar

Ahmet Kaya, Şivan Perver, Gülistan, Şahturna (bana Med TV'ye çıkmak istediğini ve yardımcı olması yolunda mektup yazmıştı) bu sanatçılar programlara ücret almaksızın Med TV ve diğer etkinliklere katılarak örgüte katkı sağladılar.

3) Zengin iş adamları

Tatlıses Turizmin İstanbul bağlantılı ve gönüllü yardımlarını gördük.

Toprak Holding (Halis Toprak)'in parasal yardımlarını zaman zaman gördük.

Batman'da petrol sendikaları iyi dosttur. Örgüte zaman zaman yardımları oldu.

Antalya'da da geniş yatırımlara giren Ceylan Holdingin birçok yardım ve katkılarını gördük.

4) Eğitimciler

Haluk Gerger bizi yani örgütü yazılarıyla desteklemektedir.

Doğu Ergil örgütü yazılarıyla ve bize yaklaşımlarıyla desteklemektedir.

5) Medya Grubu

Yeni Ülke, Özgür Gündem gibi gazeteler istediğim çizgide olmasalar da destekleri fazladır.

En son görüştüğüm Tayfun Talipoğlu bana dosttu. İtalya'da bana bunu belirtti.

Ben Mehmet Ali Birand'ın yaklaşımlarını çok olumlu buluyorum. Türkiye'de yanıma gelmeye cesaret eden ilk gazeteciydi. Bekaa'ya geldi. Kendi görüş açısına göre yazardı.

1991'de Güneri Civaoğlu, Ramazan Öztürk ile yanıma geldi. İyi bir röportaj yaptık.
    İsmet İmset yanıma geldi. Hatta HADEP'ten aday olma çabaları oldu. Med TV'nin kuruluşunda yardımcı oldu. Şu an nerede olduğunu bilmiyorum.

sf 40

orijinal belgeyi görmek için üzerine tıklayınız

Hasan Cemal yanıma geldi. 1993'de Bekaa'da görüştüm. Devlet katında olup biteni bana aktardı. İçişleri Bakanı İsmet Sezgin'den üslubuna dikkat etsin diye mesajını da getirdi. İsmet Sezgin o mesajında Türkiye sert konuşursa dikkate alma da demişti. Şam'da Türk televizyonlarını seyredebiliyordum.

1993 sürecinde Cengiz Çandar, İsmet İmset, M. Ali Birand, Güneri Civaoğlu bizle Türkiye arasında elçilik yapan gazetecilerdir.”

Türkiye üzerinde oynanan sinsi oyun hızla devam ederken, PKK ile masaya oturmamız için baskılar da yoğunlaşıyor.

Birand ne yapmak istiyor!

Dikkat çekici yazılar!
    Türkiye üzerinde oynanan sinsi oyun hızla devam ederken, PKK ile masaya oturmamız için baskılar da yoğunlaşıyor. Daha önce Öcalan röportajı nedeniyle terör örgütünün propagandasını yapmaktan askeri mahkemede yargılanan gazeteci Mehmet Ali Birand, son günlerde ilginç yazılara imza atıyor. Birand'ın dün Posta'daki yazısı son derece dikkat çekici.

Öcalan çok seviliyormuş!
    PKK'lı teröristlere "şehit" diyen, DTP Başkanı Ahmet Türk'ün "Ya biz, veya Öcalan" sözünü başlığa taşıyan Birand, devletin biriyle masaya oturması gerektiğini ifade etti. Birand yazısında, "Öcalan'ın çok sevildiğini ve muhatap alınması gerektiğini" Ahmet Türk'ün ağzından dile getirdi. Birand, Başbakan'ın masaya oturmaması halinde kan döküleceğini de iddia etti.

PKK'ya tek eleştiri yok!
    Birand yazısında, Apo'nun emriyle kurulan ve son olayları yöneten DTP'ye ise tek kelime eleştiri getirmedi. Yazıdaki şu ifade ise dikkat çekici: "Şu ana kadar PKK istediklerini elde etmiş durumda." Terör örgütünü başarılı gösteren ve hiç eleştirmeyen bu ifadelerden sonra insanın aklına ister istemez şu soru geliyor: "Birand, devleti birileriyle masaya oturtmak için arabuluculuğa mı soyundu?" (ALINTI)

• Bir forumda rastladığım Birand hakkındaki belgesel. M a. birandı merak edenler indirsin
    quote:

Sıra da TRT yi dolandırmaktan 11 ay yemiş,Öcalanla Kahvaltı sofrasında ne olacak bu rusyanın hali diye fikir telakkisinde bulunan M.ALİ BİRAND ın görüntüleri geliyor..........

1.kısım geldi buyrun... (küçük ekranda)
    http://rapid share.de/files/18410875/mab.wmv.html

9-Mehmet Ali birand Belgeseli 1.perde (tam ekran versiyonu)

Arkadaşlar 4 parçayıda indirip daha sonra aynı dosyanın içine açın...

http://www.hemenp aylas.com/download/516613/mali.part1.rar.html
    http://rapid share.de/files/18461936/mali.part2.rar.html
    http://rapid share.de/files/18469411/mali.part3.rar.html
    http://rapid share.de/files/18466316/mali.part4.rar.html

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.