Şimdi Ara

kanli ve vahsi videolar izliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu tarz seyleri izlerken zevk aliyorum guluyorum ve beni mutlu ediyor ornek vermem gerekirse daiş infazlari, mexican drug cartel izlediklerimin basinda geliyor bu bir hastalik sayilir mi? bir videoyu iki sene ara ara 300 defa izlemek ve keyif almak gibi

• şimdi sana ruh hastası desek egon kabarıcak mutlu olacaksın. bunları izleyebildiğin için kendinle gurur duyuyorsun eminim ki. hatta sağda solda ufacık bir şey gören kızlar ayyy diyince hemen atılıp bu da bişi mi bee ben neler izledim modundasındır da. evet baya marjinalsin.
  • Ben de testere filminin sahnelerini izliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.H

Ben de testere filminin sahnelerini izliyorum.
    testere fake gercek gore baska birsey
  • Heyecan bir komodo ejderine french kiss yapabilmektir.
  • Bende liveleak ten savaş videoları izliyorum ama +21 olanları napam bunları izleyince rahatlıyorum
  • Documenting reality tam sana göre Üyelik ücretiydi bu siteye.Şimdi nasıldır bilmiyorum.
  • şimdi sana ruh hastası desek egon kabarıcak mutlu olacaksın. bunları izleyebildiğin için kendinle gurur duyuyorsun eminim ki. hatta sağda solda ufacık bir şey gören kızlar ayyy diyince hemen atılıp bu da bişi mi bee ben neler izledim modundasındır da. evet baya marjinalsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Documenting reality tam sana göre Üyelik ücretiydi bu siteye.Şimdi nasıldır bilmiyorum.
    o sitenin forumunu hatirliyorum resimler vardi ama su an site acilmiyor badem biyiklilar ogrenip engellemisler sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

şimdi sana ruh hastası desek egon kabarıcak mutlu olacaksın. bunları izleyebildiğin için kendinle gurur duyuyorsun eminim ki. hatta sağda solda ufacık bir şey gören kızlar ayyy diyince hemen atılıp bu da bişi mi bee ben neler izledim modundasındır da. evet baya marjinalsin.
    dogrusunu istersen ben bayagi hasta biriyimdir. tam olarak gavurlarin sick and twisted mind dedigi tiplerden fakat ego yapmiyorum marjinal olmak icin boyle davranmiyorum ve kafadan siyrik olmak cok rahatsiz edici ve bunaltan birseydir yasasaydin anlardin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 11 Ekim 2018; 21:23:15 >
  • liveleak de cok var
  • kızlık zarı kanatma izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: köy tavuğu

kızlık zarı kanatma izlerim
    basligimi kaldirtmaya mi calisiyorsun tavuk kafali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 11 Ekim 2018; 21:27:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

liveleak de cok var
    bestgore en iyisidir ama engelli

bu arada bu tarz forumlarda bu tarz resim ve videolara izin verilmez o yuzden istedigim halde link paylasmiyorum

halbuki oluden degil diriden korkacaksin cunku olulerin yuzlerinde, hatta kurtlanmis curumus bedenlerde hayatin anlami vardir diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 11 Ekim 2018; 21:34:12 >
  • HACl kullanıcısına yanıt
    www.liveleak.com
    Liveleak.com - All too much excitement ....
    https://www.liveleak.com/view?t=kKmQj_1539112051

• Birileri attention whore olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

www.liveleak.com
    Liveleak.com - All too much excitement ....
    https://www.liveleak.com/view?t=kKmQj_1539112051

herif kalpten gitmiş

• Bildiginiz vahset videolarini atabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.