Şimdi Ara

Kara Listede olan iPhone YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar inanılmaz derecede MAĞDURUM.

Telefonumu ios 7 e yükselttim ve Telefonum HATTI Görmüyor.

Telefon Vodafone - İngilitereden Kontratlı alınmış 2 Sene ÖNCE.

Şuan UNLOCK Yapılması gerekiyor ve Çok Yüksek Paralar isteniyor BUNUN için.

Acaba Bunu daha ucuz yoldan halletme gibi bi şansım varmı ?

Telefonum Kara Listede ve ingilitere vodafeneden alınmış.

bana lütfen yardımcı olun telefonum iPhone 4.

• Alan kişi aldığı yere müracaat edecek aksi taktirde istenilen fiyatı vererek açtırtmalısınız
    Deyermi deymezmi sizin bileceğiniz konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldığı yer yok malesef. bi arkadaşı vesilesi ile almış acaba bu işi daha ucuza yapma şansımız varmı bu işi bilen biri ? gerçekten yardıma ihtiyacım var
  • Ne yazıkki dostum yok ne kadar istediler senden
    Pahalı olması karalistede olmasından kaynaklanıyor

• 120 Dolar denildi. Acaba kar amacı gütmeden yaptırma şansım yokmu bunu.
  • O kadar uçuk kar elde edilmiyor dostum zaten kimsede yapmaz iPod niyetine kullan artık yada 250 tl vereceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: onuraltinoz

120 Dolar denildi. Acaba kar amacı gütmeden yaptırma şansım yokmu bunu.

ne karı anlamadım? yahu arkadaş sana biri gelse bedavaya yap dese yapar mıydın? kendinize gelince mağdursunuz ama başka birinin işi size düşünce "herşeyin bir fiyatı var dostum" modundasınız.
  • güzel kardeşim anlatamadım galiba bunu eğer bilgisayardan bilgi gönderip yapıcaksa neden kar ını vereyim aynısını bende yaparım. forum neden var yardımcı olmak için. iphone getirtmiyorumki yurtdışından zaten mağdurum bide gelip şurda muhabbet yapma.
  • quote:

güzel kardeşim anlatamadım galiba bunu eğer bilgisayardan bilgi gönderip yapıcaksa neden kar ını vereyim aynısını bende yaparım. forum neden var yardımcı olmak için. iphone getirtmiyorumki yurtdışından zaten mağdurum bide gelip şurda muhabbet yapma.

yap o zaman madem herkes bilgisayardan yapıyorsa. babasının oğlu musun sen. hayır dua ile işlerin yürüdüğü bir yer varsa orada yaptır. lafa bak bilgisayardan bilgi gönderip yapılıyorsa o da yaparmış, mağdurmuş. kara listedeki telefonun çalıntı olmadığı ne malum?
  • quote:

güzel kardeşim anlatamadım galiba bunu eğer bilgisayardan bilgi gönderip yapıcaksa neden kar ını vereyim aynısını bende yaparım. forum neden var yardımcı olmak için. iphone getirtmiyorumki yurtdışından zaten mağdurum bide gelip şurda muhabbet yapma.

Bilgisayardan bir bilgi göndermek öyle kolay bir iş değil. Demek ki yapan kişiler bu işin bir küçük noktasını çözümünü biliyor ki yapıyor ve bundan gelir elde ediyor bilgisini satıyor. Her şey forumlarda anlatılacaksa ooo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

yap o zaman madem herkes bilgisayardan yapıyorsa. babasının oğlu musun sen. hayır dua ile işlerin yürüdüğü bir yer varsa orada yaptır. lafa bak bilgisayardan bilgi gönderip yapılıyorsa o da yaparmış, mağdurmuş. kara listedeki telefonun çalıntı olmadığı ne malum?

güzel kardeşim cidden bas git şurdan ya senin gibiler forumda sağa sola salça olup insan eğitecek yaşa geldimi acaba ? işiniz gücünüz yok forumlarda kime nasıl salça olurum onun peşindesiniz ben burda bilgi istiyorum senden eğitim alacak yaştada değilim konuya cahil isen git başka konulara yardımcı ol. bu piyasadır 120 dolarada yapan vardır 100 e de yapan vardır. oynak fiyat her 120 diyene verilecek bi para değil. biraz esnaf biraz ticaret aklın olsa bana hak verirdin zaten herneyse akıl hocalığı yapacak durumda değilim

• quote:

quote:

quote:

güzel kardeşim cidden bas git şurdan ya senin gibiler forumda sağa sola salça olup insan eğitecek yaşa geldimi acaba ? işiniz gücünüz yok forumlarda kime nasıl salça olurum onun peşindesiniz ben burda bilgi istiyorum senden eğitim alacak yaştada değilim konuya cahil isen git başka konulara yardımcı ol. bu piyasadır 120 dolarada yapan vardır 100 e de yapan vardır. oynak fiyat her 120 diyene verilecek bi para değil. biraz esnaf biraz ticaret aklın olsa bana hak verirdin zaten herneyse akıl hocalığı yapacak durumda değilim

kimsenin ne iş yaptığını konumunu bilmeden atıp tutarsın işte anca benim altımda senin gibi onlarca çapsız var merak etme hayatı boş beleş nerede beleş oraya yerleş kimseye faydası olmamış ama hep bana diyen birisin başka birşey değil.

hadi selametle

• quote:

quote:

quote:

quote:

kimsenin ne iş yaptığını konumunu bilmeden atıp tutarsın işte anca benim altımda senin gibi onlarca çapsız var merak etme hayatı boş beleş nerede beleş oraya yerleş kimseye faydası olmamış ama hep bana diyen birisin başka birşey değil.

hadi selametle

25 senedir Ticaretin içinde iş yeri sahipliği yaptım senin gibi altımda onlarca eleman yetiştirdim ekmeğin nasıl kazanıldığını nasıl fazla para alarak işgüzarlık yapıldığını gördüm yaşadım. para kazanmanın nekadar zor olduğunuda çok iyi bilirim. o yüzden cahil aklında bana akıl verme bu serbest piyasadır. 90 dolara yapan birini buldum. demekki senin gibi aklı yetim insanlar 30 dolar zarara girip önüne gelene yaptırıyor. yazık etme kendine para kaybetmek kolay kazanmak zordur.

yeri geldimi 1 tlnin nekadar ihtiyaç olduğunu çok iyi bilmen gerekir

- damlaya damlaya göl olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wi3RunjA -- 13 Aralık 2013; 17:20:47 >

• O parayı mecbur ödemek zorundasınız.Paranın tamamını işlemi yapan kişi almıyor ingiltere vodafone a ödeniyor o para.
    İşlemi yapan kişinin kazancı max 15 usd olur.
    Bilginize
  • Allgsmunlock dan yaptır. Güvenilir sitedir.

• Merhaba ayni sorun bendede mevcut İngiltere den alınmış kara listeye alınmış telefonum suanda kullanıyorum İphon x var biri ile görüştüm 700 tl istedi açmak icin siİn cihaz açıldı mi acaba babada yardımcı olabilirmisiniz mümkünse

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.