Şimdi Ara

Karabük mü, Bilecik mi, Yalova mı yoksa Düzce mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 77bindeyim. Hangisini tercihte öne yazacağıma karar veremedim. Bu dördünde bilgisayar müh. istiyorum. karabükte ingilizce eğitim var. Yalovanın sıralaması 72 binde bu kadar sıralamaya araştırdığım kadarıyla pek iyi bir üni. değil diye düşünüyorum.

sizin fikirleriniz neler? Okuyan varsa engin tecrübelerine ihtiyacım var. Eğitimi, sosyal hayatı, ortamı hakkında bilgi istiyorum. Lütfen arkadaşlar bugün son zaten, yardımcı olursanız sevinirim. Çok kararsız kaldım.

• Ben rehberlik hocamın yalancısıyım.Yalova hakkında İtünün hocalarının kurduğunu soyledi eğitimi iyidr dedi.Fakat sosyal hayat biraz sıkıntı ....
  • takip 105bin karabük düzce kütahya yazabilirim bende
  • yalovanın yard. doç. lerine baktım kocaeli mezunu. ve donanım üzerine yoğunlaşmışlar. ben yazılım konusuna yönelmek istiyorum. sdc arş. gör. yazılım konusunda bilgi sahibi.
  • kırıkkalede olabilir. yeter ki bilgi aksın şu konuya...
  • hocam Trakya,18 Mart ve Namık Kemal bunlarada bir bak istersen.
  • trakya namık kemal istemiyorum ama 18 mart olsa keşke 57binde tutarmı acaba yaa.. yazdım onuda
  • 2. öğretimini yazmayı düşünmediniz mi ?
  • yok düşünmüyorum. Bayağı bi sınırıları daralttığımn farkndayım
  • benimde 105bin beyler tavsiyeniz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: initially

yok düşünmüyorum. Bayağı bi sınırıları daralttığımn farkndayım

Bence Çanakkale için değer.Tabi son karar yine sizin
  • İl olarak bakılırsa en gelişmişleri Yalova. Bilecik baya ufak bir yer, Eskişehir'e giderken geçtiğim için biliyorum. Karabük te gelişmekte olan bir yer ama halk öğrenci pek sevmezmiş. Düzce hakkında fikrim yok açıkçası.
  • peki kütahya mı yoksa karabük ing. mi? kütahya ya gidersem, karabük ing. bir yıl ve ingilizce eğitim kaybına değer mi ?
  • up up
  • arkadaşlar son sorum çok önemli. diğerlerine(bilecik düzce yalova) baktımda 2-3 tane yrd. doç var. Onları sildim. sdc kütahya ve karabük arasında kaldım. Eğitim görenler bi el atsın şu konuya.
  • quote:

arkadaşlar son sorum çok önemli. diğerlerine(bilecik düzce yalova) baktımda 2-3 tane yrd. doç var. Onları sildim. sdc kütahya ve karabük arasında kaldım. Eğitim görenler bi el atsın şu konuya.

hocam karar ne sizin? kütahyadada yardımcı doç var yalnız. birde karabük %100 ing kütahya nasıl yazmıyor sitede
  • quote:

arkadaşlar son sorum çok önemli. diğerlerine(bilecik düzce yalova) baktımda 2-3 tane yrd. doç var. Onları sildim. sdc kütahya ve karabük arasında kaldım. Eğitim görenler bi el atsın şu konuya.

Karabük'ün rektörü çok iyi, eğitimini görmüyorum ama okuyanlar rektörden çok memnun, hocaların da iyi olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.