Şimdi Ara

karakterlerın ozellıklerı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • warrıor=Warrıor 60'a kadar kasması olumdur ama en guzel para kasalıbılen cagırdır(cambo yapmayıda bılmek lasım) canı en fazladır defansı en yuksek tır.dezavantajları(swıt alamazlar wolf basamazlar) warrıorun en sevılen yonu ıse md kesıp ıcınden cıkan ıtemlerı satmaktır.
    rogue=(bıcakcı)kasması cok zordur makul bır defansa sahıptır.oynamayı bılen anca lvl kasabılır.
    rogue=(okcu)kasması en kolaydır.we en az para harcanan chardır.konun werdıgı knıghtonlıne aıt para kpx ıle 5 gunde 60 bıle olabılırısınız.
    mage=oyun zevkı olarak en cok sevılen chardır.warrıor we rogue(bıcakcı)'a gore daha kolay kasılır ama oyuna baslarken en az 2gm olması sarttır.(yuksek lvl kısa zamanda kasmayı dusunenler ıcın) flame gracıer vı ıce olmak uzere 3 .gruptur
    prıest=en cok aranan chardır.partylerın vazgecılmezıdır.buff,heal ve rezzer olarak uce ayrılırlar. rezzer olup para kasmayı dusunen kardeslerıme once 57 lvl olmalırını tavyıse ederım
    sorunuz warsa beklıorum

• bunu bilmeyen yok bunu bilmeyipte ko oynayanda yok bnce saçma topic bunu herkez bilio bilinmesinerağman 1545454154484631231 kerede verilio
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

bunu bilmeyen yok bunu bilmeyipte ko oynayanda yok bnce saçma topic bunu herkez bilio bilinmesinerağman 1545454154484631231 kerede verilio

cıvcıv gorevını soran bir kısı olunca bu topıcı acmaya layık gordum dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaandeltaxcl

quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

bunu bilmeyen yok bunu bilmeyipte ko oynayanda yok bnce saçma topic bunu herkez bilio bilinmesinerağman 1545454154484631231 kerede verilio

cıvcıv gorevını soran bir kısı olunca bu topıcı acmaya layık gordum dostum

CİVCİV GÖREVİNİ OYUN FİRE DRAKE DÖNDÜĞÜ İÇİN SORMUŞ ARKADAŞ YERİ NERDE DİYE TOPİĞİ İYİ OKURSAN ANLARSIN ZATEN BU KONUYLA ALAKALI PEK ÇOK TOPİC VAR GEREKSİZ BİR TOPİC AÇMIŞSIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06zfr06 -- 5 Ağustos 2006; 12:44:26 >

• mageler flamr glacier ice diye 3 e ayrılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratalib

mageler flamr glacier ice diye 3 e ayrılır

ıce dı yazdım dıkkatlı bakarsan dostum okuyabılırsın

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: muratalib

mageler flamr glacier ice diye 3 e ayrılır

ıce dı yazdım dıkkatlı bakarsan dostum okuyabılırsın

taam sen ıce yazmışsında glasierde yazmışsın aynı şey hem bilmiyon hem anlatıyon

flame-glasier-lighting

• Günaydın Muho bunları bılmeyen anca senın gıbıdır
  • emek harcamışsın ama boşuna.aratmadan topic açmayalım lütfen
  • quote:

warrıor=Warrıor 60'a kadar kasması olumdur ama en guzel para kasalıbılen cagırdır(cambo yapmayıda bılmek lasım) canı en fazladır defansı en yuksek tır.dezavantajları(swıt alamazlar wolf basamazlar) warrıorun en sevılen yonu ıse md kesıp ıcınden cıkan ıtemlerı satmaktır.
    rogue=(bıcakcı)kasması cok zordur makul bır defansa sahıptır.oynamayı bılen anca lvl kasabılır.
    rogue=(okcu)kasması en kolaydır.we en az para harcanan chardır.konun werdıgı knıghtonlıne aıt para kpx ıle 5 gunde 60 bıle olabılırısınız.
    mage=oyun zevkı olarak en cok sevılen chardır.warrıor we rogue(bıcakcı)'a gore daha kolay kasılır ama oyuna baslarken en az 2gm olması sarttır.(yuksek lvl kısa zamanda kasmayı dusunenler ıcın) flame gracıer vı ıce olmak uzere 3 .gruptur
    prıest=en cok aranan chardır.partylerın vazgecılmezıdır.buff,heal ve rezzer olarak uce ayrılırlar. rezzer olup para kasmayı dusunen kardeslerıme once 57 lvl olmalırını tavyıse ederım
    sorunuz warsa beklıorum

o kadar qereksiz ki dijek 1 lafım dahi yok

dostum archer koxpsuz kas bakayım mana yetiştirebilcenmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicidesolution -- 5 Ağustos 2006; 15:40:29 >

• rezillik diyorum.bilgiler cok yanlıs.archera fazla para gitmiyo diyo ben archerim bütün paramı mana potuna harcıyorum.mage ise flame,glasier,lightning degil flame glasier ve icemiş
    hadi bilgilendirmek amacıyla yaptın oyuna yeni baslayanlar mdyi nerden bilsin??????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.