Şimdi Ara

karbon kaplama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     karbon kaplama

parça gördügünüz gibi kore malı arkada ki marka...
     karbon kaplama

parçayı alttan başlayarak fazla zorlamadan söktüm..zaten klipsli parçalar..
     karbon kaplama

yavas yavas yapıştırma işlemi sona eriyor karbon kaplama fön makinesi yada ısı tabacasıyla gayet iyi verim verir..
     karbon kaplama

vee son hali...
     karbon kaplama

• ön ve arka logo karbon kaplama zaten plakalarda karbon yapılmıştı daha önceden..

karbon kaplama
     karbon kaplama

ve ön panele monte ettim..

karbon kaplama

• dostum cok guzel olmus ellerıne saglık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencay35

dostum cok guzel olmus ellerıne saglık...
    Heytt beah çok seri olmuş moruk elline sağlık. Ki sorun var o da p,r,d,n harfilerini napcam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: meth01

Heytt beah çok seri olmuş moruk elline sağlık. Ki sorun var o da p,r,d,n harfilerini napcam :(

Alıntıları Göster
    gencay teşekkür eederim pazar günümü cruzemle geçirdim çünkü o kısım biliyorsun çok çizilmeye başladı bende karbon aldım kapladım hem logoları hemde içini..içi ilk etapta zorladı sonra ısıtarak yapınca gayet kolay oldu..

metin kardesim valla o harflerden ziyade nasıl sökülür seninki bilmiyorum..ben ilk etapta korktum kırmadan sökeyim diye neyseki allah yardım etti söktüm gayet kolaymıssenin harf işi çok zor olmasa gerek..bu arada hepsi bana 14liraya maloldu ortak..yani 30lira istiyordu ya bir arkadas gerek yok...ama sana 25e yaparım yabancı degilsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: fadetoblack_01

gencay teşekkür eederim pazar günümü cruzemle geçirdim çünkü o kısım biliyorsun çok çizilmeye başladı bende karbon aldım kapladım hem logoları hemde içini..içi ilk etapta zorladı sonra ısıtarak yapınca gayet kolay oldu..

metin kardesim valla o harflerden ziyade nasıl sökülür seninki bilmiyorum..ben ilk etapta korktum kırmadan sökeyim diye neyseki allah yardım etti söktüm gayet kolaymıssenin harf işi çok zor olmasa gerek..bu arada hepsi bana 14liraya maloldu ortak..yani 30lira istiyordu ya bir arkadas gerek yok...ama sana 25e yaparım yabancı degilsin...

eyvallah ne zaman...

• quote:

Orijinalden alıntı: gencay35

quote:

eyvallah ne zaman...

Alıntıları Göster
    gencay valla kardes bana uzaksın.. metinde(meth01) istedi biz bir tuningciye sorduk 30liraya yaparım dedi bende metine dedim ki ben yaparım bunu sökmeye çalıştım netten inceledim söktüm 1-2denemeden sonra gayet güzel iş çıktı...metin bana da yap diyor bende adam 30demişti ona 25e yaparım..dedim

• quote:

gencay valla kardes bana uzaksın.. metinde(meth01) istedi biz bir tuningciye sorduk 30liraya yaparım dedi bende metine dedim ki ben yaparım bunu sökmeye çalıştım netten inceledim söktüm 1-2denemeden sonra gayet güzel iş çıktı...metin bana da yap diyor bende adam 30demişti ona 25e yaparım..dedim

Alıntıları Göster
    Abi çok hoş olmuş... Gerçekten modifiye çok bambaşka birşey...

Para verip en güzel yerde yaptırır, ben modifiye yaptırdım dersiniz ama kendiniz böyle uğraşmışsınız. Bence bundan değerlisi yok.

Çok hoş, keşke herkes aracına bu sevgiyle baksa...

Sevgiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

Abi çok hoş olmuş... Gerçekten modifiye çok bambaşka birşey...

Para verip en güzel yerde yaptırır, ben modifiye yaptırdım dersiniz ama kendiniz böyle uğraşmışsınız. Bence bundan değerlisi yok.

Çok hoş, keşke herkes aracına bu sevgiyle baksa...

Sevgiler...

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim burak kardesim sagolasın kendi çapımızda uğraştık yapmayan isteyeene ön ayak olmak adına açıklamalı anlattım

• quote:

teşekkür ederim burak kardesim sagolasın kendi çapımızda uğraştık yapmayan isteyeene ön ayak olmak adına açıklamalı anlattım

Alıntıları Göster
    çizildiği için mi yapmıştın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spinoza21

çizildiği için mi yapmıştın?

Alıntıları Göster
    evet kardes çizilmeye başladı korusun diye yaptım..fena da durmadı...hoşuma gitti
  • quote:

evet kardes çizilmeye başladı korusun diye yaptım..fena da durmadı...hoşuma gitti

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun eline sağlık..

çizilmez inş görüntüyü değiştirmek zorunda kalmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spinoza21

hayırlı olsun eline sağlık..

çizilmez inş görüntüyü değiştirmek zorunda kalmam..

Alıntıları Göster
    valla ortak sen istedigin kadar dikkat et ben üstüne titriyorum ama genelde buralar çiziliyor vites çevresi ve ayrıca arabayı yıkattıgınızda yada yıkadıgınızda ççizilmeye müsait bir yapı var plastikte!!umarım çizilmez ama kullananların çogunda bu var maalesef..arac ta çok kötü durmuyor fazla sırıtmıyor haa sıkılırsan söker atarsın..kalıcı bir olay da degil..

• quote:

valla ortak sen istedigin kadar dikkat et ben üstüne titriyorum ama genelde buralar çiziliyor vites çevresi ve ayrıca arabayı yıkattıgınızda yada yıkadıgınızda ççizilmeye müsait bir yapı var plastikte!!umarım çizilmez ama kullananların çogunda bu var maalesef..arac ta çok kötü durmuyor fazla sırıtmıyor haa sıkılırsan söker atarsın..kalıcı bir olay da degil..

Alıntıları Göster
    ben çok beğendim. plaka ve logoları da mı sen yaptın? özellikle plakalar çok güzel olmuş. tazyikli suda plakalar çıkmaz mı?
    bu arada benim panel de çizildi yıkamacılar sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykr

ben çok beğendim. plaka ve logoları da mı sen yaptın? özellikle plakalar çok güzel olmuş. tazyikli suda plakalar çıkmaz mı?
    bu arada benim panel de çizildi yıkamacılar sağolsun.

Alıntıları Göster
    TEŞEKKÜR EDERİM KARDES..PLAKAYI BEN YAPMADIM AMA DİĞERLERİ BANA AİT İMALATI...KAÇDEFA YIKATTIM HERHANGİ BİRSORUN YASAMADIM DAHA...EVET BENDEDE ZATEN YIKAMACILAR ÇİZDİ SİLERKEN ARACIN İÇİNİ..ONDAN DOLAYI YAPTIM BENDE.. HATTA METH01 DE DISARDA YAPTIRDI..BANA MALİYETİ 14LİRADIR..KENDİ YAPTIGIM İÇİN..

• quote:

TEŞEKKÜR EDERİM KARDES..PLAKAYI BEN YAPMADIM AMA DİĞERLERİ BANA AİT İMALATI...KAÇDEFA YIKATTIM HERHANGİ BİRSORUN YASAMADIM DAHA...EVET BENDEDE ZATEN YIKAMACILAR ÇİZDİ SİLERKEN ARACIN İÇİNİ..ONDAN DOLAYI YAPTIM BENDE.. HATTA METH01 DE DISARDA YAPTIRDI..BANA MALİYETİ 14LİRADIR..KENDİ YAPTIGIM İÇİN..

Alıntıları Göster
    Nerden aldın aga karbon folyoyu?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerburak54

Nerden aldın aga karbon folyoyu?

Alıntıları Göster
    oto süs satan yerden aldım
  • quote:

oto süs satan yerden aldım

Alıntıları Göster
    tek kelime ile süper olmuş. tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adurann

tek kelime ile süper olmuş. tebrikler

Alıntıları Göster
    peki bu karbonları çıkarmak istersek çıkarabilir miyiz hiç uygulanmamış gibi olur mu çıktığı yüzey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: absurd_z

peki bu karbonları çıkarmak istersek çıkarabilir miyiz hiç uygulanmamış gibi olur mu çıktığı yüzey?

evet eski hali gibi oluyor

plakaya olmamış bence logoda orjinal gibi durmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.