Şimdi Ara

Kargo ile telefon gondermek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar memleketten bana kargoyla cep telefonu gonderecekler kargoya telefonu verdikten sonra telefonun basina birsey gelirse ornegin kirilirsa bu durumda ne yapilabilir kargo sirketleri bu tur mallari sigortaliyormu ?

Not: telefonun kutusu hic acilmadan gonderilecek. Onerdiginiz bir kargo sirketi varsa yazabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kargo ile Telefon Gönderme

Günümüzde kargo hizmetleri, telefonların da aralarında bulunduğu çeşitli eşyaların gönderimi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kargoyla telefon göndermeyi düşünüyorsanız, bu süreç hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Kargoyla Telefon Gönderilir mi?

Evet, kargoyla telefon gönderilebilir. Ancak, bazı kargo şirketleri telefon gönderimine izin vermezken bazıları da belirli kısıtlamalar uygulayabilir. Bu nedenle, gönderi yapmadan önce seçtiğiniz kargo şirketine danışmanız önerilir.

Kargo ile Telefon Gönderme Adımları

Kargoyla telefon göndermek için şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Telefonunuzu uygun bir kutu veya zarfa paketleyin.
    2. Telefonu hasardan korumak için ambalaj malzemesi kullanın.
    3. Gönderi adresini ve alıcı bilgilerini kutuya veya zarfa açıkça yazın.
    4. Seçtiğiniz kargo şirketine gidin ve telefonunuzu gönderin.
    5. Gönderi takip numaranızı alın ve telefonunuzun teslimat durumunu takip edin.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kargoyla telefon gönderirken aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz önemlidir:

• Telefonunuzun kutusunu orijinal ambalajıyla birlikte gönderin.
    • Telefonunuzun IMEI numarasını not edin ve güvenli bir yerde saklayın.
    • Telefonunuzun pilini çıkarın ve ayrı bir pakette gönderin.
    • Telefonunuzu sigortalatmayı düşünün.
    • Kargo şirketinin telefon gönderimine ilişkin kurallarını ve kısıtlamalarını kontrol edin.

Uygun önlemleri alarak, telefonunuzu kargoyla güvenli ve verimli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yurt içinden uzak durun.Yollarken her tarafının resmini çeksinler böyle gönderdik dediğinizde kanıtınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Yurt içinden uzak durun.Yollarken her tarafının resmini çeksinler böyle gönderdik dediğinizde kanıtınız olur.

Sagol arkadasim aklimdada yurtici
    vardi artik yok :) fotograflama fikri iyimis en azindan kanitimiz olur herhangi bir durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: ParasitEve

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Yurt içinden uzak durun.Yollarken her tarafının resmini çeksinler böyle gönderdik dediğinizde kanıtınız olur.

Sagol arkadasim aklimdada yurtici
    vardi artik yok :) fotograflama fikri iyimis en azindan kanitimiz olur herhangi bir durumda

Hb den telefon aldım 2 ay önce.Yurt içi ile geldi sorun yoktu.Ama internette çok şikayet vardı yurtiçiyle ilgili.Paketleri taşırken çok özensizlermiş.Paket kapalı yollayacaklarsa resmini çeksende kanıt olmayabilir.Bence açıp resmini çeksinler önce
  • Kargo firmaları kutusu açık ürünleri orjinal kutusunda olsa dahi sigortalamıyor. Sorumluluk sizde.
  • Hocam ben iPhone 5 göndermiştim. Telefonu güzelce sarmıştım bir şey olmamıştı yuriçiyle göndermeme rağmen. Sen de güzelce sar telefonun kendisini. Bezle filan mı sararsın artık bilmiyorum.
  • Ozaman guzelce sarip sarmalayip Allah a emanet bekleyecegiz baska care yok gibi

• Etrafını baloncuklu naylon ile sarsınlar bişey olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.