Şimdi Ara

Kargonun dolandırıcılığına tanık oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motor mağazasından kış indirimleri ile gelen cazip fiyatlardan yararlanmak için kevlar kot pantolon aldım kendime. Pantolon malum kargo ile tarafıma kargolandı fakat 1 hafta geçti aradan kargodan haber yok. Çok beklediği için şubeye gidip kargomu istedim fakat şubeden baska birisi teslim almış kargomu. Konu ile ilgili bölge müdürlüğüne şikayet etmem gerektiği söylendi. Fakat 3 ay geçmesine rağmen ses yok. Şikayet var a sikayet ettim malum kargo firmasindan ve satın aldığım firmadan arandım. Malum kargo firması sürecin hızlanması için elimizden geleni yapacağız dedi. Satın aldığım firma ise müşteri memnuniyeti icin malum kargo firması ile biz uğraşıcaz size pantolonu tekrar gonderecez beden no felan istediler. Daha sonra 1 hafta gecti ve yine malum firmalardan ses yok. Satıcı firma ile tekrar irtibata geçtim yoneticilerden onay bekleniyor vs gibisi oyaladılar yine.

Bu satıcı firma namı değer rahmetli Altın elbisesi adamın reklam yaptığı firma. İnsan bu devirde bile dolandırıldığını hazmedemiyor. Sizce süreç için ne yapmam gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roquish06 -- 9 Şubat 2019; 18:18:1 >

• Kargo firmasını bir ben mi anlamadım ya
  • Aptala malum olurmuş biz bilemedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

Kargo firmasını bir ben mi anlamadım ya
    Yurtdışı olmayan kargo firmasıdır herhalde. Eve gelip de hiç bulamayan kargo firması da diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 9 Şubat 2019; 18:42:15 >
  • Ortada dolandırıcılık ve mağduriyet var ve alışveriş yaptığınız siteyi söylemiyorsunuz. Mantık ne burada tam olarak açıklayabilir misiniz? Ben uğraşıyorum başkalarıda uğraşsın mı
  • Reklam yapmak istemiyorum hocam sadece öneri istiyorum
  • Roquish06 kullanıcısına yanıt
    hocam televizyon kanalı değil ki burası donanımhaber forum
  • Yaptığınız alışverişe dair elinizde belge var. Teslim almadığınızı da kanıtlayabiliyorsunuz.

Gidin savcılığa suç duyurusunda bulunun. Uzak satış sözleşmeli ürünümü benim yerime başkasına teslim ettiler diye. Yasal süreç başlasın.
  • Konu ile ilgili güncelleme.

Satın aldığım firma şikayetvar.com dan sikayeti kaldirmam karsiliginda urunu gondereceklerini söylediler ve ertesi gun 3 aylık uğraşlı süreçden sonra urun elime ulaştı.

Motomax firmasi bunu sonunda yapti.
    Ayrıca bir daha MNG kargo ile çalışmayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.