Şimdi Ara

karşı tarafı aradığımda çalmıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
19.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

merhaba arkadaşlar karşı tarafı arıyorum mesela x kişiyi arıyorum ,

telefon aradıgımda çalmıyor bir ses duymuyorum ama karşı taraf telefonu açarsa hat baglanıyor ve konusabiliyoruz ve karşı taraf çağrı geldigini belirtiyor ,

ama benim telefonumda çalmıyor nedense çok garip .

ve başka kişileri aradığımda 1 sorun yok baglanabiliyorum bu sorun sadece x kişisini aradığımda oluyor ,

aynı x kişisini başka telefonda aradıgımda bu sefer calıyor cok garip 1 sekilde :)

hattım turkcell karşı taraf vodafone.

iphone 12 pro max ios 15 sorun yasıyorum

• Yapay Zekanın Yanıtı

Telefon Çalmıyorsa Ne Demek?

İletişim kurmaya çalıştığın birini aradığında telefonunun çalmaması sinir bozucu bir durum olabilir. Bu sorunun birkaç olası nedeni vardır:

• Aradığın Numara Yanlış Olup Olabilir: Aradığın numarayı kontrol et ve doğru numarayı çevirdiğinden emin ol.

• Aradığın Kişinin Telefonu Kapalı Olabilir: Telefon kapalıysa veya sinyal dışındaysa, cihaz çalmayacaktır.

• Telefonun Sessize Alınmış Olabilir: Sessize alınmış bir telefon çalmayacaktır. Aradığın kişinin cihazının sessize alınıp alınmadığını kontrol et.

• Ağ Sorunu Olabilir: Ağ sorunları nedeniyle telefon çalmayabilir. İnternet veya hücresel bağlantını kontrol et.

• Telefon Arızalı Olabilir: Nadir durumlarda, telefonun kendisinde bir sorun olabilir ve bu nedenle çalmaz. Cihazını yeniden başlatmayı veya bir teknisyene göstermeyi dene.

• Aradığın Kişi Seni Engellemiş Olabilir: Aradığın kişi seni telefonundan engellediyse, telefonun çalmayacaktır.

Yukarıdaki nedenlerden herhangi birini kontrol ettikten sonra bile telefonun hala çalmıyorsa, sorunun daha karmaşık olması muhtemeldir. Bu durumda, daha fazla bilgi ve destek için operatörünle veya cihaz üreticinle iletişime geçmeni öneririz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet

Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.