Şimdi Ara

KARŞINIZDA İYİ BİR ÖĞRENCİ VE KOCAMAN BİR MAL VAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sair burda matdan 50 net yapabildigini soyluyor burdan sunu anliyoruz lys zeka isi degil calismaya bakiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de geçen dershanede işlemin sonunda 20/4=4 demişim o yanlış
  • sahibim15 S kullanıcısına yanıt
    içini seni biraz daha pohpohlayacak insanlara döksen forumuda kirletmemiş olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibim15

quote:

Orijinalden alıntı: Ryko TR

quote:

quote:

Ulan 7 yanlış yapiyim matta sınavdan sonra kokain çekip denize atlamassam şerefsizim

şöyle dıyenlerın agzına vurucam. bırader bak. normalde matematıkten 15 net yapıyosundur. bı sınav bı gırıyosun 15 ısaretledıgın sorunun 6-7sı dıkkatten gıtmıs? uzulmez mısın abı hey allahım sunu su sekılde dusunemıyo musunuz ya

Yetinmeyi öğreneceksin bi gün şu aptal ÖSS senesinde senin gibi kalitesiz insanların sırf aldığı notlar deneme vs iyi diye elmüstünde tutulduğu gelecek senelerde ise gene ezilecek tipler olmanız.... Yazık

asıl senın sınavlarda ıyı yapanları tek bıldıgı seyın "ıneklemek" oldugunu sanman en buyuk eziklik. bu adama suanda sınavda ıyı yapmak lazım oldugu ıcın bu alana yonelıyor ve basarıyor.. bu yıllar gecıcek, sahsen su sınav bıter bıtmez kafamdan ıntegral turev sılıp atıcam. butun yaz ısım karı kız ortam, kısısel gelısım uzerıne olucak. spora gıdıcem. bı yıgın ıhmal ettıgım arkadaslarımla eglenıcem. her haltıda yapıcam. gercek hayatta sılık oldugu mu ezılmeye mahkum oldugumu nerden cıkardın kı? belkı senın lysen benden ıyıdır veya kotudur bu bısı degıstırmez tek bıldıgım lys derecem ustunden yorum yapman sacmalık

Esas saçmalık senin bu konuda yazdığın şey yani kendi Matematiğini iyi gösterip yok işlem hatası yaptım 7 yanlış yaptım olamaz lan hadi ordan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam full yaptim diye hava atmak icin konu acmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ulan 7 yanlış yapiyim matta sınavdan sonra kokain çekip denize atlamassam şerefsizim

Moral vermek için mi yapıyorsunuz bilmiyorum ama her konuda böyle diyen birileri çıkıyor. Adamın hedefi full çekmek, yapabileceği soruları kaçırdığı için üzülüyor siz gelip kendinizle kıyaslıyorsunuz. Herkesin hedefi farklı. Biri 5 yanlış çıkarır göbek atar, diğeri neden bu kadar çok diye üzülür. Herkes aynı değil. Eğer moral vermek için yalandan söylemiyorsanız çok saçma düşünüyorsunuz.
  • konuyu şikayet ettim.. başlığında hakaret barındırıyor..
  • ilkokul temelin kötüdür bu kadar basit .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

quote:

Moral vermek için mi yapıyorsunuz bilmiyorum ama her konuda böyle diyen birileri çıkıyor. Adamın hedefi full çekmek, yapabileceği soruları kaçırdığı için üzülüyor siz gelip kendinizle kıyaslıyorsunuz. Herkesin hedefi farklı. Biri 5 yanlış çıkarır göbek atar, diğeri neden bu kadar çok diye üzülür. Herkes aynı değil. Eğer moral vermek için yalandan söylemiyorsanız çok saçma düşünüyorsunuz.

beni anlayan bır ınsan cıktı ınan gıdıp sukur namazı kılasım geldı(bilsem). Abi anlatmaya calıstııgm konu su, netımle hava atmıyorum buraya "normalde 20 net yapabılıyorum ama bugun sınavda 11 dogru yapabıldım 7 tane dıkkatten kactı hemde basıt basıt toplama hatası" desem bı yıgın destekcım olur uzulme dostumlar havada ucusurdu hayır beklentım bu degıl zaten. konu basında dedım ıcımı dokmek ıcın yazıyorum dıye.. normalde yaptıgımız basarınızın altına dustugunu dusunun bunuda basıt basıt dıkkat hatalarından yaptıgınızı dusunun uzulmez mısınız? uzulursunuz bende uzuldum ve yazdım. he sımdı bu yazıdan normalde full cektıgını soylemeye calısmıs dıyen olucak heh ıste onlar artık harbı troll olmalı yoksa bı ınsanın kafası bu kadarını almıyo olamaz.

• quote:

quote:

Adamın amacı kendini göstermek burda moral pohpohlatmak için başka yere gitsin bu ne ayrıca ben işin makarasındayım benim gibi başka konularda böyle yorum yapanlarda işin makarasında

• quote:

Orijinalden alıntı: dursun1071

konuyu şikayet ettim.. başlığında hakaret barındırıyor..

et kardesım et, ben kımseyı kırmaya calısmadım bu baslıkta. sımdı bahsettıgın hakaretı bulmak ıcın butun yazıları tek tek okuyamıcam, eger argo bı kullanım varsa bu samımı bı ortam oldugunu dusundugum bu yuzden rahat yazdıgım ıcındır. yoksa kımseyı kırmak ya da kucuk dusurmek ıcın bı argo kullanım yapmam. ama yınede gosterirsen hakaretın nerde oldugunu belkı duzeltırım
  • Aynı soeun bendede var soruları çözüyorum bakıyorum birkaç boş var neyse sonra cevaplara bakıyorum 6 7 yanlış çıkıyor bakımyorum çözümlerine toplamasa bölmede fila yanlış yapmışım daha sonra o çözemediğim sorulara bakıyorum cevabın sadece ilk başına bakıyorum ve çözümü kapatıp devamını ben getiriyorum hiç bir bilgi eksikliği yok çözmddiğim soru tipi kalmadı ama bazen çözdüğüme benzer soruları bile yapamıyorum buda beni sinir ediyor.iste böyle bir sorunda bende var çözüm yolunu bulamadım.Diğer arkadaşlara soruyorum olurmu la ötle sey diyorlar konuyu tam anlamamışsın diyorlar bende onlara çözemedikleri soruları çözmem için bana getirdiklerini haırlatoorum iş daha çıkmaz bir hal alıyor deneme ile test çok farkı geliyor bu soruna çözüm ulan olursa ilk beni bulsun para bile veririm o derece rahaysız ediyor bu olay insanı.

• quote:

quote:

quote:

Adamın amacı kendini göstermek burda moral pohpohlatmak için başka yere gitsin bu ne ayrıca ben işin makarasındayım benim gibi başka konularda böyle yorum yapanlarda işin makarasında

ne çeşit bi insansın anlamıyorum ki? kardesım bak acık konusucam. sen osymnın yaptıgı derecelendırme sınavlarından bırı mısın? sana kendımı gosterınce benı ıstedıgım unıye yerlestırebılıcen mı? hayır.. ee ? kendımı gostermeye calıstıgımı dusunuyorsun, bu da netlerımı ıyı buldugunu gosterıyor.. bu baglamda istersem kendımı gercek hayatta GERCEK kısılere pofoflatabılır mıyım? gayette yaparım. ama bunu ısteyen kım. altı ustu alt ust olmus sınırlerımı toparlamak ıcın ıcımı doktum, bundan bıle tartısma cıktı daha kotu oldum. ya bu kadar muhalefet olmak zorunda mısınız abı?

yazının bundan sonraki kısmı dırek sana Ryko TR, benden zekisin kardeşim, benden üstünsün, her şeyin farkındasın, benım aklımdan gecenlerı bıle benden ıyı yorumluyorsun, ben acızım, sen ustunsun. sımdı daha fazla muhalefet edıp kendını benım alcak sevıyeme ındırme olur mu?

• quote:

Bu başlık sadece içimi dökmek için. Bugun fen bılımlerı dershanesı 10.denemesını yaptı. Girdim.

Sonuç mu?

50 soru mat kısmından yapamadıgım tek soru yok? E o zaman sorun ne? Sorun şu..

3-1=1
    0 dahil değil diyip (-1,1) aralıklı şıkkı ısaretlemek
    dogru bulup yanlıs kodlamak
    carpma yapamamak 32.2=64 dıyememek

ve bunun gıbı carpma bolme toplama dıkkatsızlık gıbı nedenlerden tam 7 yanlıs. Elde ne var? Hiçbişi o sınavdakı soruların hepsını yapıcak kapasıtede olup hepsının dogru sonucuna kendı basına ulasıp 7 yanlısla cıkmak..

olmek ıstıyorum suan

Tanıdığım ilköğretim matematik hocası var istersen yardımcı olurum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah başka dert vermesin birader.
  • bana da benzer şeyler oluyor, 3 tane yapamadığım soru oluyor ama 7 yanlış falan çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.