Şimdi Ara

KARŞINIZDA İYİ BİR ÖĞRENCİ VE KOCAMAN BİR MAL VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlık sadece içimi dökmek için. Bugun fen bılımlerı dershanesı 10.denemesını yaptı. Girdim.

Sonuç mu?

50 soru mat kısmından yapamadıgım tek soru yok? E o zaman sorun ne? Sorun şu..

3-1=1
    0 dahil değil diyip (-1,1) aralıklı şıkkı ısaretlemek
    dogru bulup yanlıs kodlamak
    carpma yapamamak 32.2=64 dıyememek

ve bunun gıbı carpma bolme toplama dıkkatsızlık gıbı nedenlerden tam 7 yanlıs. Elde ne var? Hiçbişi o sınavdakı soruların hepsını yapıcak kapasıtede olup hepsının dogru sonucuna kendı basına ulasıp 7 yanlısla cıkmak..

olmek ıstıyorum suan

• Ulan 7 yanlış yapiyim matta sınavdan sonra kokain çekip denize atlamassam şerefsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryko TR

Ulan 7 yanlış yapiyim matta sınavdan sonra kokain çekip denize atlamassam şerefsizim

şöyle dıyenlerın agzına vurucam. bırader bak. normalde matematıkten 15 net yapıyosundur. bı sınav bı gırıyosun 15 ısaretledıgın sorunun 6-7sı dıkkatten gıtmıs? uzulmez mısın abı hey allahım sunu su sekılde dusunemıyo musunuz ya
  • sahibim15 S kullanıcısına yanıt
    Asıl benim snn gibi adamın azına kürekle vurasım geldi her b..kkku biliyonsa 3-1 yapıyon + cevabı yanlış işaretliyon sende bi terslik var okadar türev çöz integral limit toplam çarpım v.s v.s çöz gelip söylediğine bak olm seni araba paspasıyla kovalarım git işlem çalış dalga geçmiyosan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdfasqq

Asıl benim snn gibi adamın azına kürekle vurasım geldi her b..kkku biliyonsa 3-1 yapıyon + cevabı yanlış işaretliyon sende bi terslik var okadar türev çöz integral limit toplam çarpım v.s v.s çöz gelip söylediğine bak olm seni araba paspasıyla kovalarım git işlem çalış dalga geçmiyosan
    Dört işlemde sorunun var, integral sorularını bile çözebiliyorsun ama hızlı işlem yapacağım derken işlem hatası yapıyorsun...

hımmm...

Bunu geliştirmenin tek yolu dört işlem çalışmak.

Antrenmanlarla matematik 1. kitabın yarısı tamamen dört işlem, o kitabı edinip birkaç günde o kısımları hızlı bir şekilde bitirerek bu sorunun üstesinden gelebilirsin diye düşünüyorum. Hem de sınavda faydalı olur. Genelde yapılan işlemlerin birçoğu bu kitapta var. Mesela 62x5 gibi veya 35-17 gibi...

• quote:

ne dalga gecıcem abı resmen burda mallıgımı beyan edıyorum. bi tane 0/0 sorusu var mılyon tane ıslem sonucu pi/2 bulmam lazım ordakı 2, 3-1 den gelıyor ama ben 3-1=1 dıyıp gidip pi yi işaretlıyorum. deli gibi kazık ıntegraller var gıdıp cozuyorum + lısını degıl - lisini işaretlıyorum. ya cıldırıcam gercekten. bunları derken sızde bana ayar oluyonuz ama cıddı soyluyorum 2.seneye hazırlanıyorum ve artık dıkkat hatasına sabrım kalmadı patlıcam
  • bence bu biraz fen bilimlerinin sınavlarıyla alakalı.biz de fen bilimlerinin sınavlarını oluyoruz her hafta.benim de tüm sınavı yapıp mat 1 kısmından işlem hatası yüzünden yanlışım çıkıyor.ilk başta ben de çok sinir olmuştum ama sonra baktım sorulara tekrar, çoğu soruyu nasıl yapacağını anlıyorsun,yapıyorsun ama zaten asıl iş işlem kısmında hata yapmamak oluyor fen bilimleri sınavında.sınava girerken bunu kendinize hatırlatırsanız işlemlerde daha dikkatli olursunuz.Bir de sınavı tamamen bitirip kontrol aşamasında yavaşça,sıkılmadan bakarsanız özellikle mat1 kısımlarına yanlışı fark etmesi kolay oluyor diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiggly.puff

bence bu biraz fen bilimlerinin sınavlarıyla alakalı.biz de fen bilimlerinin sınavlarını oluyoruz her hafta.benim de tüm sınavı yapıp mat 1 kısmından işlem hatası yüzünden yanlışım çıkıyor.ilk başta ben de çok sinir olmuştum ama sonra baktım sorulara tekrar, çoğu soruyu nasıl yapacağını anlıyorsun,yapıyorsun ama zaten asıl iş işlem kısmında hata yapmamak oluyor fen bilimleri sınavında.sınava girerken bunu kendinize hatırlatırsanız işlemlerde daha dikkatli olursunuz.Bir de sınavı tamamen bitirip kontrol aşamasında yavaşça,sıkılmadan bakarsanız özellikle mat1 kısımlarına yanlışı fark etmesi kolay oluyor diye düşünüyorum

haklısın galıba kapasıtem bu belkıde. yanı o dıkkatlerı yapmamak ıcın ugrassam belkıde surem yetmıcek sonra 7-8 boş bırakıcaktım.. Kapasıtem bu belkıde

kapatiseyle alakası olduğunu düşünmüyorum mat1 kısmı sadece dikkat oluyor çünkü.tamamen sınava odaklanırsanız kontrole gerek kalmaz belki de.sonuçta integralleri,türevleri çözüyormuşsunuz ki bence fen bilimleri integralleri gerçekten de zordur sadece biraz dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahibim15

quote:

Ulan 7 yanlış yapiyim matta sınavdan sonra kokain çekip denize atlamassam şerefsizim

şöyle dıyenlerın agzına vurucam. bırader bak. normalde matematıkten 15 net yapıyosundur. bı sınav bı gırıyosun 15 ısaretledıgın sorunun 6-7sı dıkkatten gıtmıs? uzulmez mısın abı hey allahım sunu su sekılde dusunemıyo musunuz ya

Yetinmeyi öğreneceksin bi gün şu aptal ÖSS senesinde senin gibi kalitesiz insanların sırf aldığı notlar deneme vs iyi diye elmüstünde tutulduğu gelecek senelerde ise gene ezilecek tipler olmanız.... Yazık
  • Ryko TR kullanıcısına yanıt
    ADAMSIN :)
  • quote:

helal
  • Napalım malsan?
    hayatta doyumsuz olursan hiç bir zaman mutlu olamazssın , biraz şükretmeyi ve doymayı bilin derim.
  • Bence bu oldugunuz son sinavi hafizandan silmeye calis. Cunku yaptigin hatayi kendine hatirlatirsan bilincaltina yerlesir ve gercek sinavda da yaparsin :/
  • CSB
  • kardeş bendede aşrırı dalgınlık varya sınavdan sonra yada sınavdan önce nörologa gidicem çünkü işlem hatasından 10y çıktı
  • quote:

• Sende kendimi gördüm :) ama benim boşlarda oluyo :) gerçek sınavda fazla yapmayız inşallah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahibim15

quote:

Yetinmeyi öğreneceksin bi gün şu aptal ÖSS senesinde senin gibi kalitesiz insanların sırf aldığı notlar deneme vs iyi diye elmüstünde tutulduğu gelecek senelerde ise gene ezilecek tipler olmanız.... Yazık

asıl senın sınavlarda ıyı yapanları tek bıldıgı seyın "ıneklemek" oldugunu sanman en buyuk eziklik. bu adama suanda sınavda ıyı yapmak lazım oldugu ıcın bu alana yonelıyor ve basarıyor.. bu yıllar gecıcek, sahsen su sınav bıter bıtmez kafamdan ıntegral turev sılıp atıcam. butun yaz ısım karı kız ortam, kısısel gelısım uzerıne olucak. spora gıdıcem. bı yıgın ıhmal ettıgım arkadaslarımla eglenıcem. her haltıda yapıcam. gercek hayatta sılık oldugu mu ezılmeye mahkum oldugumu nerden cıkardın kı? belkı senın lysen benden ıyıdır veya kotudur bu bısı degıstırmez tek bıldıgım lys derecem ustunden yorum yapman sacmalık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.