Şimdi Ara

kas yapmak icin uygun saar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben yatmadan hemen önce kas çalışıyorum.Fark eder mi ya da en iyi saat hangisidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 kez çalışmakla olmaz günün çeşitli saatlerine yaymalısın
  • sabah kalkınca dene. gune dinamik baslamak açısından genelde ya oyle ya da ders çalışmaya baslamadan once spor yapiyorum. daha dinc olursun gun icinde.

• kıy paraya git spor salonuna( vereceğin en fazla 100 lira uçuk bir mevla değil yani günlüü 3 -4 liraya denk gelir) iş yerinde bi arkadaşımda böyle uğraşıyordu evde kas ile ama vazgeçip spor salonuna yazdıldı şuan çok memnunum diyor evde çalışınca koordinasyon bozukluğu oldugunu söylüyor birgün yapmıyorsun birgün yapıyorsun tarzında spor salonuna gidince işden çıkınca hergün 1 ila 2 saat arası spor yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

kıy paraya git spor salonuna( vereceğin en fazla 100 lira uçuk bir mevla değil yani günlüü 3 -4 liraya denk gelir) iş yerinde bi arkadaşımda böyle uğraşıyordu evde kas ile ama vazgeçip spor salonuna yazdıldı şuan çok memnunum diyor evde çalışınca koordinasyon bozukluğu oldugunu söylüyor birgün yapmıyorsun birgün yapıyorsun tarzında spor salonuna gidince işden çıkınca hergün 1 ila 2 saat arası spor yapıyor

Spor salonuna gittim 3 ay da çok memnun kalmadım.vde her gün yapıyorum.Öyle atladığım gün olmuyor.Yaklaşık 1 saat falan sürüyor.İyi de terliyorum.
  • Bende her gün yatmadan önce 15 dakika 5 kiloluk dambillarla sadece kol ve göğüs çalışıyorum.

• ben genelde saat 16-20 arasında yapmaya çalışıyorum.ama genellersek 18-20 arasında yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Bende her gün yatmadan önce 15 dakika 5 kiloluk dambillarla sadece kol ve göğüs çalışıyorum.

göğüs için ne yapıyorsun işe yarıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.