Şimdi Ara

kasa topluyorum bilgili arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FP sıfır kasa topluyorum tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen :) bütçe 17-20 k monitorü 'de ikinci el almayı düşünüyorum oynayacağım oyunlar dota 2 fifa 24 elimde sadece ssd mevcut güncel piyasada düdüklenmeden bu işi görecek parçaları bulmama yardım ederseniz çok sevinirim ikinci el almayı düşünmüyorum

• monitörün bütçesi ayrı mı yoksa 20 bin toplam hepsi mi? geçen bi 21 bine sistem vardı monitörsüz. ikinci el de olsa monitör de tutar bir miktar. hazır sistemlere bakın çünkü o bütçeye toplama biraz zor olabilir.

• İnventus.

kasa topluyorum bilgili arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum
  • Jake Lockley kullanıcısına yanıt

monitöre ayrı diyebiliriz parçaları tek tek toplamak daha cazip geliyor Fiyat performans açısından hazır sistem almak istemiyorum açıkçası

• Anesthetize kullanıcısına yanıt

Bu parçaları tek tek alırsan bu fiatlara toplayamazsınız Hazır sistemler kesin daha ucuza geliyor..

• Anesthetize kullanıcısına yanıt

inventus iyi firmadır ve arkadaş hesaplı bir sistem atmış. anakartını b550 yap direkt al yani başka türlü olacak iş değil o bütçeye toplama. hazır sistemler casper zamanındaki gibi değil. biosu yok yeni ekran kartı takılmaz biosu desteklemeyince ama şimdi hazır sistemlerde markalı ürünler kullanılıyor FSP güç kaynağı var mesela gerisi de öyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.