Şimdi Ara

KATİP ÇELEBİ ÜNİ. TIP FAKÜLTESİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYENLER BURAYA TOPLANIYOR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
12
Favori
10.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thedoc35

Zaten bu konuyu "mişli muşlu" konusulmamasi icin actik. Tek tek cevap vereyim. Fabrika binasindan bozma sozu yanlis bir kere. Binalarimiz yeni. Eski tekel depolari da spor salonu tenis sahasi gibi seylerle degerlendirildi. Hazirlik bolumu icin yeni bina yapildi. Tıp fakultemizin hazirlik bolumu yok. Biz de yeni amfinin icinde ders goruyoruz. Ulasim zor degil. Izban ve otobus ile rahatlikla ulasabilirsin. Izban ile karsiyaka 15 dk, halkapinar ve alsancak 30-35 dk uzaklikta. Ayrica kendi hastanemiz de mevcut. Ege bolgesinin en buyuk hastanesi olan Katip Celebi Uni. Ataturk Egitim ve Arastirma Hastanesini kullaniyoruz. Izmirde universite okumak bir ayricaliktir ancak meram ankaraya, evine yakin bir universite o yuzden tercihini yaparken bunu da goz onunde bulundur. Tıp okurken evine yakin olmasi cok onemli

kardeş 15 dk çok kısa demişsin okuldan izban en az 20 dakika zaten yürüsen bile otobüs saatte 1 geliyor. katip çelebi hastanesi yeşilyurtta sabah erken kalkmanız gerekecek bayağı

• quote:

Orijinalden alıntı: hllibrhmatak

quote:

Zaten bu konuyu "mişli muşlu" konusulmamasi icin actik. Tek tek cevap vereyim. Fabrika binasindan bozma sozu yanlis bir kere. Binalarimiz yeni. Eski tekel depolari da spor salonu tenis sahasi gibi seylerle degerlendirildi. Hazirlik bolumu icin yeni bina yapildi. Tıp fakultemizin hazirlik bolumu yok. Biz de yeni amfinin icinde ders goruyoruz. Ulasim zor degil. Izban ve otobus ile rahatlikla ulasabilirsin. Izban ile karsiyaka 15 dk, halkapinar ve alsancak 30-35 dk uzaklikta. Ayrica kendi hastanemiz de mevcut. Ege bolgesinin en buyuk hastanesi olan Katip Celebi Uni. Ataturk Egitim ve Arastirma Hastanesini kullaniyoruz. Izmirde universite okumak bir ayricaliktir ancak meram ankaraya, evine yakin bir universite o yuzden tercihini yaparken bunu da goz onunde bulundur. Tıp okurken evine yakin olmasi cok onemli

kardeş 15 dk çok kısa demişsin okuldan izban en az 20 dakika zaten yürüsen bile otobüs saatte 1 geliyor. katip çelebi hastanesi yeşilyurtta sabah erken kalkmanız gerekecek bayağı

okulun önünden izbana otobüs kalkıyor. elimizin altında internet var açıp otobüs saatlerine bakarsak 1 saat beklemek zorunda kalmaz işimizi ona göre ayarlarız

• Kampuste 2 yil hastanede 4 yil biraz sacma bir dagilim degil mi? Hastanede ne kadar ders islenebilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BrokenNecklace kullanıcısına yanıt
    diğer okullardan farklı olarak bizde 1 sene erken geçiliyor hastaneye. sınıf kontenjanı diğer okullardan az olduğu için hastanede rahatlıkla ders işlenebiliyormuş. ayrıca ben okulda olmaktansa hastanede olmayı tercih ederim açıkçası.
  • okula kayıt için gitmeden önce ön kayıt mı yaptırıyoruz*
  • tercih sonuçları açıklandıktan sonra kayıt tarihleri içinde okula gidip kayıt yaptırıyorsun veya dilersen okula gitmeden e-kayıt ile de işlemini yapabilirsin
  • quote:

tercih sonuçları açıklandıktan sonra kayıt tarihleri içinde okula gidip kayıt yaptırıyorsun veya dilersen okula gitmeden e-kayıt ile de işlemini yapabilirsin

hocam hemşirelik için düşünceleriniz nedir peki 2014 te kontejan 175 sıralama 98 900 2015 kontejan 165 sıralama 97 300 bu yıl kontenjan değişmemiş benim sıralama 96 269 gelir mi?

• bişi dicem beyaz önlük töreni hakkında bilgi verir misin
  • oartikuniversital O kullanıcısına yanıt
    gelebilir. bu işler biraz da bu seneki arz-talep durumuna da bağlı
  • okul açılıyor ve ilk 1 ay içinde önlük giyme töreni gerçekleştiriliyor. tüm hocalar törende hazır bulunup her hoca öğrencilere önlük giydiriyor konferans salonunda özel bir gece olarak tören yapılıyor. sahneye çağrılırken isminizin başına doktor ünvanı da ekleniyor
  • thedoc35 T kullanıcısına yanıt
    birde aileler davet ediliyor mu ?

birde saçma olacak ama gerçekten merak ettiğim bir şey daha liste sıralaması neye göre soy isimmi ?
  • aileler de geliyor elbette. liste sırası okula giriş sırana göre. yani yerleştirme puanına göre belirleniyor
  • siz girerken kayıtta sağlık belgesi istemediler mi?cogu tıp fakü. sağlık belgesi istiyor?birde okulun öğrenci işleri dahili numarası ney?okula ulaşamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oartikuniversital

quote:

tercih sonuçları açıklandıktan sonra kayıt tarihleri içinde okula gidip kayıt yaptırıyorsun veya dilersen okula gitmeden e-kayıt ile de işlemini yapabilirsin

ne okuyosun simdi
  • Okul falan yeni ben geçmiştim binalar falan egeden DEÜ den iyi bu okullar dökülüyor zaten

Bana kalırsa okuyan arkadaşlardan öğrendiğim en büyük sorun çıkmış soru olmaması

• Lan hangi tıp fakültesi başlığını okusam ona yöneliyorum hayırlısı olsun artık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.