Şimdi Ara

KAYIP E-MAIL DEGISTIRME COZUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ONCELIKLE HERKEZE SELAM ARKADASLAR GELELIM KONUYA BEN GIRAKONDA CAR KASIYORUM VE SERVER ACILDIGINDAN SONRA E-MAIL ALDIM TABI GIRMEDIGIM ICIN UNUTTUM VE GERI ALMAK ICIN HER YOLU(GIZLI SORU) DENEDIM OLMUYOR ARTIK OLAN OLDU E-MAILI KAYBETTIK
    VE BUNUN ICIN SITEYE LOGIN DE OLAMIYORUM SIFREDE DEGISTIREMIYORUM TABIKI VE BENDE 2X 1K KC 1X 500KC 1 SILVER 1 GOLD KESN LERI MEVCUT SON ALDIGIM GOLD CLICK BUYDU VE BUNLARI KAFE SAHIBINDEN ALDIGIM ICIN SON PREMUIM KARD NUMARASINI BILMIYORUM VE BUNA GEREK YOK ASLINDA NEYSE GELELIM ASIL SORUYA BEN BI CAR ACIP PRE CASH KESN LERINI VERDIM SITEYE VE BANA VERILEN CEVAPLARI TAM ANLIYAMADIM SIZLERIN YARDIMLARINI BEKLIYORUM UMARIM MOD ARKADASLARDA ANLAYIS GOSTERIRLER DURUMA HEPINIZE TŞKRLER...

cevap 1:Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, I am unable to determine the ID of the account in question which is facing problem. Please re-submit your ticket making sure to include the ID of the account. I apologize for any inconvenience that this may have caused and thank you for playing Knight Online.

- Knight Online Customer Support, CSR Katau

cevap 2:Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, I am unable to resolve this issue personally and must escalate it to another department for further review. Rest assured that your issue will be addressed and a response given as quickly as possible. I apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience as we work to resolve this matter.

- Knight Online Customer Support, CSR Shahji

cevap 3:Thank you for contacting Knight Online Customer Support. Unfortunately, I am unable to resolve this issue personally and must escalate it to another department for further review. Rest assured that your issue will be addressed and a response given as quickly as possible. I apologize for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience as we work to resolve this matter.

cevap 4:Thank you for contacting Knight Online Customer Support. In order to provide the best customer service possible, and to keep ticket response times to a minimum, we request that all players submit only one support ticket per issue experienced. It appears as though you have submitted several support tickets in regards to the same issue. In the future please refrain from sending multiple tickets on the same issue as it slows our ability to serve the Knight Online community in a timely manner. We are doing everything we can to resolve your issue quickly and I apologize for any inconvenience this may have caused. Thank you for your continued support of Knight Online.

EVT DURUMU BILEN ARKADASLARDAN YARDIM BEKLIYORUM NE YAPMAM LAZIM SANIRIM BI COK KISIDE AYNI SORUNU YASIYORDUR TŞKRLER...

• o kadar uzunmu geldi cevap verin

up

up

up
  • hala cvp yok lutfen bıseyler bılıyorsanz yardım edın olmessınızya 2 dk

up

up

up
  • up up up up up
  • şaka mısın sen yaa bilen varsa cvp yazar zaten ing çevrim varsa çevir ne anlama geldiğini öğren senin için bide herkes ne anlama geldiğini mi araştırsın
    quote:

Orjinalden alıntı: ( Soner )

o kadar uzunmu geldi cevap verin

up

up

up
  • yardım edicek bi delikanlı aranıyor
  • hemencevir.co ma gir kanka
  • Daha ticketin cevabı gelmemiş.
    Elimizden geldiğikadar cevaplamaya çalışıyoz ıvır zıvır yazıyo sanırım. Otomatik msj bunlar.
  • saolasın ama bu cvplar meailime geldi
  • ne yapmam gerektigini bilen yokmu yada nasıl bi ticket atmam gerektigini
    cvp pls
  • 1. cevap Şövalyeyle internet üzerinde müşteri desteğine temas kurmak için sana teşekkür ederim. Maalesef, ben, problemi karşılıyor olan soruda hesabın idini kararlaştıramam. Lütfen hesabın idini kesinlikle kapsamayı yapıyor olan senin biletini tekrar teslim et. Ben, bunun, sebep olmuş olabildiği ve şövalyeyi internet üzerinde oynamak için sana teşekkür edebildiği herhangi bir rahatsızlık için ondan özür dilerim.

2. cevap Şövalyeyle internet üzerinde müşteri desteğine temas kurmak için sana teşekkür ederim. Maalesef, ben, şahsen bu çıkışa karar veremem, ve daha fazla için başka bir bölüme onun, incelediğini yaymalıyım. Kalan, senin çıkışının, hitap edilecek olduğunu garanti etti, ve bir yanıt, öyle çabukça öyle mümkün verdi. Ben, özür dilerim, herhangi bir rahatsızlık için bu, sebep olmuş olabilir, ve bizim, bu meseleye karar vermeye çalıştığımız gibi senin sabrın için sana teşekkür edebilir.

3. cevap Şövalyeyle internet üzerinde müşteri desteğine temas kurmak için sana teşekkür ederim. Maalesef, ben, şahsen bu çıkışa karar veremem, ve daha fazla için başka bir bölüme onun, incelediğini yaymalıyım. Kalan, senin çıkışının, hitap edilecek olduğunu garanti etti, ve bir yanıt, öyle çabukça öyle mümkün verdi. Ben, özür dilerim, herhangi bir rahatsızlık için bu, sebep olmuş olabilir, ve bizim, bu meseleye karar vermeye çalıştığımız gibi senin sabrın için sana teşekkür edebilir.

4. cevap Şövalyeyle internet üzerinde müşteri desteğine temas kurmak için sana teşekkür ederim. En iyi müşteriyi sağlamak için, mümkün bakar, ve bilet yanıtını tutmak, bir minimuma ayarlar, biz, bütün oyuncuların, tek olanı destek biletinin çıkış başına, geçirdiğini teslim ettiğini rica ederiz. O, gözükür, sen, aynı çıkışa saygılarda birkaç destek biletini teslim ettin gibi. Gelecekte lütfen, onun, şövalyeye zamanlı bir biçimde internet üzerinde toplumu hizmet etmesi için bizim yeteneğimizi yavaşlattığı gibi aynı çıkışta çeşitli biletleri yollamaktan uzak dur. Biz, bizim senin çıkışına karar vermek, çabukça yapabildiğimiz ve benim, özür dilediğim her şeyi yapıyoruz, herhangi bir rahatsızlık için bu, sebep olmuş olabilir. Senin şövalye devam edilen desteğin için sana internet üzerinde teşekkür ederim.

hemencevir.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.