Şimdi Ara

KAYIT DOĞRULAMA? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bi tane pdf şeklinde dosya indirdin mi orda var barkod sağ üstte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Danidani D kullanıcısına yanıt
    Bende olmadı hocam hala yaptım ben onu olmadı ama okul sıtesıne gırdıgımda okul numaramda almak ıcın bılgılerımı yazıyorum hala kaydınız ublunmamaktadır dıyo en gec 1 gun ıcınde gelır dıyo falan acaba okul numaram okula düşüncemı 3. su yesıl tik olacak sen okul nuamranı faln aldınmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebic -- 12 Ağustos 2016; 13:01:57 >
    Hocam biliyorum linki doğrulamayı falan da orada diyor ki bu kurum tarafından yapılacak vs. biz yapmak zorunda mıyız ya da bizim yapmamız bi sorun teşkil eder mi bunu merak ediyorum
  • lialinda L kullanıcısına yanıt
    Ben kurum yapılacak kısmını görmedim ama benim doğrulayabildiğim şey zaten kurum için bi şey ifade etmez :D yani bi sorun olmaz bence o kısım tamamen formalite , her ünide var mı bilmiyorum ama zaten 15 agustosta üninin sitesinden de kayıt yaptıracağım eğer öyle birşey sizde yoksa o belgeyi götürmeniz gerekiyor olabilir

• Rebic R kullanıcısına yanıt
    Benim de okul kaydınişlemleri yani kendi sitesinden yapılan 15 inde demekki sisteme düşmesini bekliyorlar seninki de çıkar bugün yarın

Tamam kardeısm yarın bakıcam ben olucakmı olmayacakmı ona göre okulu ararım ogrencı numaramı görebılsem okula kaydımın oldugunu kesin rahatlarımda işte okulun sıtesındede bende kayıdınzı bulunmamakta yazıyo demekkı sısteme daha düşmemiş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.