Şimdi Ara

KAYIT DOĞRULAMA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben sadece bilgilerimi doldurdum ve pdf dosyasını kaydederek barkodlu çıktıyı aldım. Bunun dışında herhangi bir doğrulama işlemi vs. yapmadım ve telefonuma da herhangi bir mesaj gelmedi. Barkodlu çıktıyı almış olmam yeterli diye düşünüyorum fakat çok fazla bilgi kirliliği var bu sebeple doğrulatıp doğrulatmama hakkında kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lialinda -- 12 Ağustos 2016; 12:26:46 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioactiveRc

up
    bende de durum aynı up
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunn

bende de durum aynı up

Alıntıları Göster
    rez alıyorum bende bilgisizim bu konuda
  • yok mu hiç bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lialinda

yok mu hiç bilgisi olan?
    Dostum tüm işlemleri halletmişsiniz. Doğrulamaya gerek kalmıyor.
  • furkanuc kullanıcısına yanıt
    Hocam sms falan böyle bir şey gelmesi gerekiyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanuc

Dostum tüm işlemleri halletmişsiniz. Doğrulamaya gerek kalmıyor.

Alıntıları Göster
    Senin artık herhangi bir doğrulama yapmana gerek yok. Ama o belgenin çıktısını alıp okula götüreceksin. Çıktı alma şansın yoksa da ordaki barkod numarasını ve tc kimlik numaranı okula verirsen onlar bu bilgilerle doğrulayabiliyor zaten.
  • Political1907 P kullanıcısına yanıt
    Okula ne zaman goturecegız bu belgeyı bıze sadece ınternet uzerınden kayıt yaptırabılırsınız dedıler. okula gıderkenmı göturecegız
  • Rebic R kullanıcısına yanıt
    Okul duyuru yapmıştır oraya bak ama şuan götürmene gerek yok. Zaten şuan götüreceksen ne anladık e-kayıttan :D
  • Linke, belge-doğrulama yazın Oraya tekrar tc ve barkod numarasını yazıyorsunuz 3. Tik geliyor
  • Danidani D kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun da bu orada diyor bu kurum tarafından yapılacak ama biz erişip yapabiliyoruz yani yapmamız mı gerekiyor yoksa yapmayalım mı anlayamadım bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danidani

Linke, belge-doğrulama yazın Oraya tekrar tc ve barkod numarasını yazıyorsunuz 3. Tik geliyor
    bana da mesaj gelmedi.
  • ....
  • lialinda L kullanıcısına yanıt
    Hocam bu linkteki doğrulamayı yapın kayıt tamamlanıyor ,https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama
    Olmuyo hocam sen seyı duyorsun galıba dogruladıktan sonra 3. tik oluyo fakat SONUÇ. yazıyo 3. lınkte sen tekrardan e devlet kayıdına gırıp baktıgında 3. tıktekı KAYIT BELGESİ yazıında hala yesıl tık yok senın 3. yesıl tık oluyor dedıgın yerde ne yazıyo KAYIT BELGESİ yeşilmi sende
    hocam barkod numarası nerede ? bende yok. yardım eder misiniz ?
    belgeyi goturmek zorunlu mu
    Aynen hocam kayıt belgesi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.