Şimdi Ara

Kaynak Olarak Sıkıntıdayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ygs tarih seviye yayınları test tekniği kazanım hücreli soru bankası aldım ama yayın evi vs hoşuma gitmedi fem ygs tarih soru bankasıyla değiştireyimmi sizce ?(uğurun soru bankasını bitirdim)

bide Türkçe soru bankası olarak kitapçı okyanus yayınlarının dil ve antalım özel konseptli diye bi kitabı onerdi onu mu alayım bide seviye yayınlarının kinide önerdi yoksa feminkinimi alayım (konular bitti soru bankası arıyorum )

bide coğrafya felan güvenderi çözüyorum uğurunda elimde soru bankası var millet uğuru sona bırakın diyor.cog soru bankası olarak hangisini alayım ?

• Hocam sakın fen beyaz tarih aLma aşırı basit bir kitap. Tarih ve coğrafya için karekök ygs soru bankaları gayet güzel Türkçe için de anlam kısmı için karekök ygs lys paragraf soru bankası gayet güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutrojda

Hocam sakın fen beyaz tarih aLma aşırı basit bir kitap. Tarih ve coğrafya için karekök ygs soru bankaları gayet güzel Türkçe için de anlam kısmı için karekök ygs lys paragraf soru bankası gayet güzel

kardes diosunki karekök hepsine bedel.peki marta kadar bunlarla götürsem başka kaynak çözmesem ? Bide kitapçı okyanus yayınların coğ ve tr soru bankalarını önerdi ? Nasıldır onlar
  • Puni kullanıcısına yanıt
    Uğurun tarih soru bankasının zorluğu nasıl?
  • Puni kullanıcısına yanıt
    Okyanus yayınlarını hiç bilmiyorum bişey diyemem ama ben bu yayınlarla birlikte palme+fem+final bölüm denemelerini çözüyorum onlar da bitince mart'a kadar ygs deneme benim planım bu yönde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19.Katherine

Uğurun tarih soru bankasının zorluğu nasıl?

orta şekerli desem yeridir sınava yakın ama bi tek onunla olmuyor bu kaynak işi beni çok zorladı hangisini alcagımı şaşırmış durumdayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.