Şimdi Ara

KAZIK YEMEYELİM ARKADASLAR!!!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerde illa doğubankmı olması gerekiyor kadıköy dede olur heralde dimi
  • Beyler setelem.com'da sx1 622 milyon haberiniz ossun.. http://www.setelem.com/store/Scripts/prodView.asp?idproduct=77
  • beyler pekı 1 ay sonra sx1 ın fıyatı ne kadar duser?ne kadar olur tahmınen?
  • arkadasalr sx1 in fiyat1 500 den a_1 olmaz eer olursa bu siemens in eseklii olur o tel için 500 bile çok ucuz bence 700 den asag1 inmemesi laz1md1 ucuzlay1nca insanlar beenmemeye basl1yo
  • Ekim Kasım Aralık piyasaya tel modelleri yağacak şimdiki model fiatları en az 100-150 aşağısına alma şansı var. Çokta uzak değilki 2-3 ay
  • Beklemenin sonu yoq arkadaşlar..Bekle bekle nereye kadar..??
  • Ya arkadaşlar herkesin ağzında bi SX var bu telefon hakkaten çok mu güzel
  • Forumda arkadaşların bazıları eylülü bekleyin diye yazmışlardı, fiyatlar düşecek diye.
    Bundan yaklaşık 2-3 hafta önce 450 milyondu CX65. 2 gün önce tekrar sordum, 485 olmuş. Sebep, euro artmış.
    Tamam bir ay daha bekleyelm ama bu kez de başka sürprizler çıkmaz inş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: açelya

Forumda arkadaşların bazıları eylülü bekleyin diye yazmışlardı, fiyatlar düşecek diye.
    Bundan yaklaşık 2-3 hafta önce 450 milyondu CX65. 2 gün önce tekrar sordum, 485 olmuş. Sebep, euro artmış.
    Tamam bir ay daha bekleyelm ama bu kez de başka sürprizler çıkmaz inş.

BEN 2.5 AY ONCE CX65 ALDIM 460 MILYONA İLK CIKTIĞI ZAMAN HEMDE FLASH HEDİYELİYDİ CEBİT TEN SONRA SONRA DUSUS BEKLENIYORDU AMA EURO İŞTE AMA BUTUN YENİ MODELLER PİYASADA
  • arkadaslar yarin birgün euro 2 milyon olursa cx65 olacak 550-600 milyon
  • 460 milyona... hem de flash hediyeli... hem de ilk çıktığında...
    Sen alalı 2,5 ay olmuş. Bense hala bekliyorum ve ben fiyatların düşmesini bekleyene kadar sen çoktan eskitmiş olacaksın.
    İşte bu bekleyişin en kötü yanı bu. Eskimiş bir telefonu bekliyor gibi oluyorsun.
  • haklisin artik eskidi gibi gelio insana
  • quote:

Orjinalden alıntı: açelya

460 milyona... hem de flash hediyeli... hem de ilk çıktığında...
    Sen alalı 2,5 ay olmuş. Bense hala bekliyorum ve ben fiyatların düşmesini bekleyene kadar sen çoktan eskitmiş olacaksın.
    İşte bu bekleyişin en kötü yanı bu. Eskimiş bir telefonu bekliyor gibi oluyorsun.

beğendiğini alıcaksın acelya beklemek yersiz bence mesela levis ten bişi beğendiğinde almıyormusun yoksa seri sonunumu bekliyorsun hayır alıp giyiyorsun buda oyle bişi ben cok arastırdım 455 bulmustum abone merkezinde o 2 hafta sonra falan gelir demişti beklemedim baska biyerden aldım
  • Yok konu kıyafet olunca asla beklemem. Beğendimi anında alırım
    Ama telefon olunca...
    Bir de sürekli yeni birşeyler çıkıyor. O yüzden hem fiyatı düşer diye, hem de belki bana daha uygun bir telefon çıkar diye bekliyorsun.
    Karışık işte...
  • haklısın yalnz her hafta yenisi cıkıyor cok garip yani dun s65 i beğendim 2 ay sonra s75 cıkıcak serfsiz bu herifler
  • quote:

Orjinalden alıntı: slyt

haklısın yalnz her hafta yenisi cıkıyor cok garip yani dun s65 i beğendim 2 ay sonra s75 cıkıcak serfsiz bu herifler

haklısın tam şero bunlar
  • KAZIK YEMEM SÖRF TABİ Kİ YERİM
  • arkadaşlar vatan computerin kazığı işte sandisk 128 mmc card 40 milyon deniyordu bügün almak için gittim ve sonuç +kdv var dediler 50 milyon bayıldım.
  • turkıye burası arkadaslar.yarın ne olacagımızı kımse bılmıyor.
  • Ewet arkadaşlar bugün 10-15 telefoncu gezdim en ucuz sx1 kızılayda Ziya Gökalp Caddesi'nde teleses diye biryerde,fıyatı 625 milyon nakit diyolar...!!!(Sıhhıye'ye de baktım orda 630-650 arası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4GE -- 19 Eylül 2004, 1:28:07 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.