Şimdi Ara

Kendimi Yakıcam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen yanmasan ben yanmasam biz yanmasak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa diyerek hızlı bir giriş yapayım olaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kralsın yak kardeşim acıma..
  • ciddimisinn
  • çak kibriti gör dumanı.sonrası mı ?-sonsuz bir rahatlama.
    hatta sansar salvonun gözlerimin içinde adlı şarkısını dinle daha da rahat gidersin.

http://www.youtube.com/watch?v=eduVnhinn8g

çok tavsiye ediyorum bak,küserim sonra.

• Böyle şeyler yapmayın aklıma giriyorsunuz. :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=BjiJ5DtvMIo
    abi hala yakmıcaksan,ben gidip yatıyım ya.
  • BASIN AÇIKLAMASI: Oruçlu ölmek istiyorum ama kendimi yakarken boğazıma duman kaçacağından bozulur orucum..İftardan sonra da ÖSYM'de kimse olmaz..Bizim yakma işi Ramazandan sonraya kaldı..Ramazandan sonraya kadar da açıklanacağından vazgeçtim..Vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmperorOfSeas -- 20 Temmuz 2012; 0:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhzl

ciddimisinn

ewet iç işleri bakanlğna dlekçe vererek izin aldı hatta danıştay onayladı yökde tamam a.k yaksın kndini didi.o ciddide sen şakamısın ya

• quote:

Orijinalden alıntı: flyxx

çak kibriti gör dumanı.sonrası mı ?-sonsuz bir rahatlama.
    hatta sansar salvonun gözlerimin içinde adlı şarkısını dinle daha da rahat gidersin.

http://www.youtube.com/watch?v=eduVnhinn8g

çok tavsiye ediyorum bak,küserim sonra.

Cok severim gozlerimin icindeyi :)

•  Kendimi Yakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Beatiful Mind

quote:

ciddimisinn

ewet iç işleri bakanlğna dlekçe vererek izin aldı hatta danıştay onayladı yökde tamam a.k yaksın kndini didi.o ciddide sen şakamısın ya

cddi olmdıgını blyrm lfn gelşi heralde ayrca bu ülkde nrml gliyo hersey.ayrca sanene yrum ypıosun şaakamıymısım şakayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A Beatiful Mind

quote:

ciddimisinn

cddi olmdıgını blyrm lfn gelşi heralde ayrca bu ülkde nrml gliyo hersey.ayrca sanene yrum ypıosun şaakamıymısım şakayım

Ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOfSeas

BASIN AÇIKLAMASI: Oruçlu ölmek istiyorum ama kendimi yakarken boğazıma duman kaçacağından bozulur orucum..İftardan sonra da ÖSYM'de kimse olmaz..Bizim yakma işi Ramazandan sonraya kaldı..Ramazandan sonraya kadar da açıklanacağından vazgeçtim..Vesselam

Basın açıklaması yaptık hala tartışıyosunuz yaf
  • quote:

quote:

BASIN AÇIKLAMASI: Oruçlu ölmek istiyorum ama kendimi yakarken boğazıma duman kaçacağından bozulur orucum..İftardan sonra da ÖSYM'de kimse olmaz..Bizim yakma işi Ramazandan sonraya kaldı..Ramazandan sonraya kadar da açıklanacağından vazgeçtim..Vesselam

Ya tercih sonuclari da böyle gecikirse,açıklanmazsa :)hem Ramazan sonrasına da denk gelir

• bir kişi bir kişidir. Sıralaman iyiyse at kendini önümüz açılır :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: emma morley

quote:

quote:

Ya tercih sonuclari da böyle gecikirse,açıklanmazsa :)hem Ramazan sonrasına da denk gelir

o zaman da kendini yakmazsahttp://inciswf.com/1284999077.swf

• quote:

Orijinalden alıntı: tiffanysQueen

bir kişi bir kişidir. Sıralaman iyiyse at kendini önümüz açılır :D :D

Benim öyle bi derdim olsa kendimi öldüreceğime tinerciye 10 lira verir önümdekileri öldürtürüm
  • quote:

destekliyorum.geçen yıl da bizim antakya da bi genç lys sınavı açıklandıktan yarım saat filan sonra kendisini açı dersanesinin 5. katından attı.ruhu şad olsun,toprağı bol olsun.siz eğitim sisteminin düzelmesinde devrimi başlatacak kıvılcımlarsınız.tebrik ediyor,destekliyor ve devamını diliyoruz.vatana millete hayırlı uğurlu olsun
    not:yukardaki intihar olayı tamamıyla gerçektir.isteyen arştırıp kendi gözleriyle görebilir.hatta antakya belediye itfaiesi gelip atlayan çocuğun parçalarını toplayıp yere tazyikli su dökmek suretiyle kanı temizlemiştir.olay antakyanın kalbinde belediye binasının dibinde olmuştur.vesselam.
    not2:henüz sizde o kıvamı,o ciddiyeti görememekteyim.arz ederim.

hadi ya kötü olmuş adını falan biliyo musun

• quote:

Orijinalden alıntı: Black4blue

quote:

destekliyorum.geçen yıl da bizim antakya da bi genç lys sınavı açıklandıktan yarım saat filan sonra kendisini açı dersanesinin 5. katından attı.ruhu şad olsun,toprağı bol olsun.siz eğitim sisteminin düzelmesinde devrimi başlatacak kıvılcımlarsınız.tebrik ediyor,destekliyor ve devamını diliyoruz.vatana millete hayırlı uğurlu olsun
    not:yukardaki intihar olayı tamamıyla gerçektir.isteyen arştırıp kendi gözleriyle görebilir.hatta antakya belediye itfaiesi gelip atlayan çocuğun parçalarını toplayıp yere tazyikli su dökmek suretiyle kanı temizlemiştir.olay antakyanın kalbinde belediye binasının dibinde olmuştur.vesselam.
    not2:henüz sizde o kıvamı,o ciddiyeti görememekteyim.arz ederim.

hadi ya kötü olmuş adını falan biliyo musun

al burda tüm ayrıntılar
    http://www.antakyahaber.net/haber/4659/antakyada-bir-genc-intihar-etti%E2%80%A6.html

• dostum mumkunse bi kaç arkadaşını al onları da yak daha etkili olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.