Şimdi Ara

Kendimi Yakıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçların geç açıklanmasını protesto için yarın ÖSYM binası önünde benzin döküp yakacam kendimi..Belki ben ölürüm ama bu birilerine ders olur..Hakkınızı helal edin..(Etmezseniz de s..mde deil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmperorOfSeas -- 19 Temmuz 2012; 20:01:23 >

• ösym binasını tarif et bizde gelelim panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOfSeas

Sonuçların geç açıklanmasını protesto için yarın ÖSYM binası önünde benzin döküp yakacam kendimi..Belki ben ölürüm ama bu birilerine ders olur..Hakkınızı helal edin..(Etmezseniz de s..mde deil)

DUR, YİĞİDİM!!!!
  • Kardes tm misin birde ilk 15 k damsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcalw_07 -- 19 Temmuz 2012; 19:15:22 >
  • quote:

Sonuçların geç açıklanmasını protesto için yarın ÖSYM binası önünde benzin döküp yakacam kendimi..Belki ben ölürüm ama bu birilerine ders olur..Hakkınızı helal edin..(Etmezseniz de s..mde deil)

benzin pahalı la. gaz candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibelungen

quote:

benzin pahalı la. gaz candır.
    hadi ya
  • Kardeş mazot dök bare sonra dışa bağımlılığımız artıyor.
  • değmezzz
  • benzinin litresi 4.40 tl civarı, çok pahalı la. mangal kömürü al, hafiften yelleyip kendini tutuşturursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artı bir -- 19 Temmuz 2012; 19:39:37 >
  • Beni yak kendini yak her şeyi yak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabula-rasa

Beni yak kendini yak her şeyi yak
    Benzinin yoksa ben vereyim.
    Şaka la:Sakın yapma ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykız208

değmezzz
    direk yazar kasa fırlat, anında açıklanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justcalw_07

Kardes tm misin birde ilk 15 k damsin

tm'yim de ilk 15k'da olsam yakmazdım gardaş..Zaten eğitim sistemini de eleştiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmperorOfSeas -- 19 Temmuz 2012; 20:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kjm

direk yazar kasa fırlat, anında açıklanır.

• Powerturktv yi ac o şarkı sana gelsin.
  • quote:

Herhalde ciddi degilsin ama büyük günah oldugunu hatırlatayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalypse47

quote:

Herhalde ciddi degilsin ama büyük günah oldugunu hatırlatayım
    destekliyorum.geçen yıl da bizim antakya da bi genç lys sınavı açıklandıktan yarım saat filan sonra kendisini açı dersanesinin 5. katından attı.ruhu şad olsun,toprağı bol olsun.siz eğitim sisteminin düzelmesinde devrimi başlatacak kıvılcımlarsınız.tebrik ediyor,destekliyor ve devamını diliyoruz.vatana millete hayırlı uğurlu olsun
    not:yukardaki intihar olayı tamamıyla gerçektir.isteyen arştırıp kendi gözleriyle görebilir.hatta antakya belediye itfaiesi gelip atlayan çocuğun parçalarını toplayıp yere tazyikli su dökmek suretiyle kanı temizlemiştir.olay antakyanın kalbinde belediye binasının dibinde olmuştur.vesselam.
    not2:henüz sizde o kıvamı,o ciddiyeti görememekteyim.arz ederim.

• quote:

Kardeş bende ufak bi çocuk buldum yarın ÖSYM'nin kapısına gidip "sonuçları açıklamazsanız çocuğumu keserim" diye tahdite edecem..
  • kendimi öldürürüm mü diyosun şimdi
  • Otur ősymnin kapısınïn õnûne halil sezaiden isyanı sôyle
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.