Şimdi Ara

Kendinize en yakın bulduğunuz çizgi kahraman (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boyum kısa , iki kardeşim de benden uzun ve sürekli bir şanssızlık vardır üzerimde...
  • Kene ya da kaptan jack lapacıda olabilir şarkide güzeldi yaw
  • avarel...
  • artık eskisi gibi çizgi roman okuyan yok sanırım
    özendiğim yeğane kahraman MİSTER NO taka uçağı ile maceradan maceraya koşar
  • silvester
  • geçen yıl kitapçı dükkanı olan bir arkadaşla konuşurken o da sormuştu bunu.
    bende cevabını verdim.
    benim çocukluğumun kahramanı her zaman için ZAGOR olmuştu.
    kendimi ona çok benzetiyordum hem karakter olarak hemde hatta tip olarak bile bana benziyordu.

ama benim dediğim o zamanki zagor şimdiki değil. çok bozmuşlar artık eskisi gibi değil.
    eskiden zagor düşmanlarını iki tane çakar devirirdi. birini öldürdüğü çok ama çok enderdi.
    öldürdüğü zamanda üstelik üzülürdü. şimdi her olayda çekiyor silahı takır-takır adam vuruyor
    sonrada çulsuz kovboy gibi geçip gidiyor sanki bir bardak su içmiş. hiç umrunda değil.
    ne bu be. benim kahramanım böyle değildiki.

sonra o zamanlar zagor zekiydi - duygusaldı. kızdığı zamanlar farklı olurdu. şimdi her zaman
    kabadayı geçiniyor. oraya buraya heyt ulan diye dalıp adam dövüp kabadayılıkla iş bitiriyor.
    ne bu böyle mahallenin ağası olmuş artık. nerde bunun keskin zekası - insancıl yaklaşımı- hümanizmi -
    doğaseverliği- dürüstlüğü.

eskiden içki içmez karı-kız peşinde dolanmazdı. kadınlar iş verir o kaçardı.
    (60 lı yılların başından kalan ilk sayılarını bulduğumda o ilk zamanlarında biraz içtiğini gördüm.
    ama 70 lerden itibaren tam temiz adamdı)
    şimdi içki içiyor - kavga ediyor - adam öldürüyor - zamparalıkta da maşallah benide geçmiş. eskiden
    kızlardan kaçardı şimdi o saldırıyor. her macerada ayrı bir kadınla iş pişiriyor.

zagorun simgesi olan taş balta fonksiyonunu kaybetmiş habire dan-dun silahlı çatışmalar.
    eskiden haydutları yakalamak için sarmaşıklara atlar adamların arkasına geçip birden saldırır
    biraz pata-küte ve hemen hiç şiddet gösterisi yapmadan iş biterdi.
    şimdi her olayda kanlı çatışmalar.... eskiden de böyle olsa benim kahramanım olamazdı zaten.

artık eskisi gibi değil. neyse zaten zagor çizgi roman karakteri
    çizgi filim karakteri değil.

çizgi filim karakteri olarak kedi silvester. kurnaz acımasız ve şanssız.
    bana en çok benzeyen oydu.

çoook küçükken vikinglerdeki viki yi biraz bana benzetmiştim.
    ama çok da değil. daha çok pinokyo ya (o zamanki bir çizgi filmdeki yorumu çok gerçekçi bir hayat
    çevresinde geçiyordu) benzer özelliklerim vardı. ve tabiki
    daha büyüyünce de uçan kaz daki nils holgersona benzettim kendimi.

yinede en çok kime benziyorsun diyorsanız benim en çok etkilendiğim ve kendimi benzettiğim adam
    sanırım "alaska" adıyla yayınlanan ken parker daki Harry Logan dı.
    üstelik kötü adamdı bu. kızılderilileri öldürüp kafaderilerini satıyordu.
    bencil- acımasız- kinci- sözünü sakınmayan- ama iyi taraflarıda olan aşırı zeki- çok kurnaz- doğru bildiği
    şeyler için cesur ve fedakar olabilen bir adamdı. tek bölümde göründü ve öldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsgan -- 20 Ekim 2008; 0:15:08 >

• kesinlikle squidward tentacles. salaklığa aynı tahammülsüzlük, aynı karamsarlık, ve malesef aynı bahtsızlık...
  • asterix !
  • Coyote...Roadı yakalamak için hangi planı yapsam hep kendımız düşüyoruz iyimi
  • songoku
  • shaman king i bilir siniz orda yoh var aynıben ve o benim tamamen tıpatıp huylarımız aynı.
  • spider man
  • maske
  • tusubasa
  • Red Kid - Joe Dalton

ekibimdekilerin tamamı saf..
  • superman tabiiki. Supermanın gençlik yıllarını anlatan dizi var şu an cbc-e de smallville isimli izleyenler izleyebilir...
  • simpsonsdaki nelson yada bart haa haa
  • hulk
  • Richie Rich

Ah ulen keşke öyle bir hayatım olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 6 Ağustos 2006; 11:55:37 >
  • Cedric Dupont

Kendinize en yakın bulduğunuz çizgi kahraman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih86 -- 6 Ağustos 2006; 12:59:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.