Şimdi Ara

keyloger!!!!(Dikkat)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler az önce arkadas söledi siteye login olma dedi siteye keyloger atmıslar charları hackliorlarmış. arkadaşının charını hacklemişler ama tam bilmiorum genede ben uyarayım dikkatli olun!!

• çok saçma
  • size iyilik olsun diyerek buraya yazanda kabahat!!

siz başka seylerden anlarsınız zaten
  • @1cehennematesi1

oLabilirde olmaya bilirde..Bu senin basit şeyleri zorlaştırıp zorlaştırmadığını belirtiyor..Eğer keylogger olsaydı bu site kendini otamatik kapatırdı değilmi..KOWorLD FLooD ve HacK'e karşı kesin korumalı diye biliyorum..
  • Siteye login olduk diye kimse hackleyemez. Ahamda oldum login. Boş boş topicler
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

çok saçma

bencede arkadasi kafa bulmus

ben devamli giriyorum soysa beni soyardi
  • saol ama yalandır bnce knight in sitesine keylogger vb prgoramlar atmak okdar kolay deill istee yetkili kisiler onun tedbiriini almıslardır
  • zaten bu ardaşlarda herşeyi biliyo
    arkadaşım dedi yeni servar geliyo
    arkadaşım dedi oyun kapancak vs vs
  • yaa tmm siliorum topici sizlerler paylastımya ben bu konuyu salaklık bende sizele bişi paylasmalı size bi keyloger atmalı olmalı bitmeli......!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: messi19

saol ama yalandır bnce knight in sitesine keylogger vb prgoramlar atmak okdar kolay deill istee yetkili kisiler onun tedbiriini almıslardır

AYNEN
  • valla bizde bişi olmaz dioduk areste 2 çarımız gitti Rogue_Bow(lvl 61) INSOLENT(lvl 72)
  • bir siteye keyloger yerleştirmek okadar kolay bir şey degil özelliklede korunmalı sitelere keyloger yerleştirmek çok zordur ha imkansızmı degil olabilir ama %10 ihtimal ben genede sanmıyorum
  • evt zaten canı sıkılan herkez koskoca knight resmi sitesıne keyloger atabılıyor..dur bıtane de ben atayım bali..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.